Tak Dánové jdou příkladem, ovšem špatným…

18. 05 2020

  V hledáčku předchůdců dnešních biochemiků se tak objevily mor, neštovice, černý kašel a pár dalších nemocí. Některé se podařilo vymýtit úplně, s jinými pomocí vakcín bojujeme dosud, nicméně se daří je držet na uzdě i v době, kdy letecká, námořní a automobilová doprava umožňuje s rychlostí zvuku přenášet viry, bacily a zárodky nemocí po celé planetě. Po mnoha stovkách let, u některých výše uvedených možná tisících, se tak i díky těmto postupům navýšil počet obyvatel Země na více jak 7mld. Což už se může zdát možná příliš, nicméně neexistuje na světě člověk, který by měl právo s tímto něco jen tak dělat. Kdo věří v jakéhokoliv boha, může si myslet, že právě ten si s počtem lidí poradí. My ostatní tušíme, že pokud to nedokáže příroda sama, dojde na katastrofu v podobě válek, hladomorů a podobných událostí.

  Bohužel existuje ještě třetí skupina. To jsou ti, kteří si myslí, že právě oni se stali bohy a jsou odpovědní za četnost světové populace. Zneužívají svého postavení, bohatství a z nich vyplývajících možností. Hledání cesty, jak prosadit své představy, jsou pro ně neustávající. Snaha ovlivnit počet obyvatel planety se přesměrovala do laboratoří. Jestliže ještě před pár léty jsme se obávali především jaderných zbraní a fanatismu generálů, momentální rizika jsou trochu jinde. Biochemici jsou schopní ovlivnit mnohé. A také se snaží. Takže tu máme nyní chemtrails, o kterém se nedávno tvrdilo, že jde o konspiraci. Jenže už uniklo tolik fotografií, na kterých byla upravená letadla k expedici různých roztoků do ovzduší, že o tom nelze pochybovat. Dokonce už bylo možné zahlédnout německou kancléřku při prohlídce podobně upraveného rozprašovače aerosolů plného jedů.

  Další možností snížit počty obyvatelstva je změnit genetiku lidstva. K tomu slouží velmi dobře modifikované potraviny. Jejich příprava probíhá dlouhodobě už ve Spojených státech, a především v poslední době se připravuje i jejich prodej v Evropě. Přidáme li chemikálie obsažené v hnojivech, která postupně otravují krajinu téměř po celém světě, je tento způsob přípravy změn v počtu obyvatel evidentně v plném běhu. Kvalita potravin výrazně klesá, ceny solidních pokrmů, kterých je stále méně, razantně stoupají a na jejich místo nastupují modifikované produkty ze společných potravinářských a chemických provozů.

  Světové laboratoře jsou obrovským nebezpečím. Covid-19 ukázal, jak snadné je nechat onemocnět velkou část planety. Přestože šlo teprve o lehký nástřel, a navíc byla použita média k zvýšení hysterie mezi lidmi i politiky, je evidentní, že až ze zkumavek vyjde na veřejnost nějaký skutečně drsný vir, nebude proti němu obrany. Tedy pokud nebude s předstihem předpřipravena účinná vakcína, aby byla vzápětí nabídnuta světu, samozřejmě ale zas dostatečnou úplatu. Tím jsme se dostali k vakcinaci, která se může stát povinnou a zároveň vyžadovanou všude tam, kam se budete chtít podívat. Dánové jsou prvním národem, který si odsouhlasil ze zákona povinné údajné předcházení koronavirové nákaze. Přestože jde o velmi kontroverzní vir, jehož existence je sice nesporná, nicméně jeho dopad diskutabilní, už je tady první povinnost podstoupit tento zákrok. Může za to mediální smršť, vylhané statistiky, falešné záběry z neexistujících plných sálů nemocnic na celém světě. Důsledkem jsou obrovské ekonomické dopady, které způsobily, a ještě způsobí, nevídané sociální a finanční problémy mnohým, zatímco na covidu pár lidí už nyní nechutně bohatých ještě navýšilo jmění. Dánská vláda tak jde na ruku těm, kteří chtějí vládnout světu. Je to jen otázkou času, kdy se přidají další zkorumpovaní politici, že Angelo?

  Elity mají v záloze nadále i války. U nich je pro ně ten problém, že nedokážou ovlivnit, kam až mohou generálové zajít. Lokální možná ještě ,,ukočírují‘‘, ale světový konflikt by mohl přejít v totální zkázu lidstva, a ta by se mohla dotknout i jich. To riziko se snaží eliminovat. Co nás tedy čeká? Místní válka spíše pouličního rázu se připravuje propagovanou migrací na Evropu? Nekvalitní modifikovaná strava a návrat k pěstování vlastních produktů? Po stránce očkování bude zvyšován tlak na povinného jeho podstoupení a nezbude nic jiného než hledat způsob, jak ho obejít. Falšují se osobní doklady, jistě se zvládne vytvořit falza i očkovacích průkazů či se to bude o řešit jinak. Dojde li na čipování, jistě se objeví možnost, jak tyto instrumenty vyřadit z provozu.

  Je tu však ale ještě jedna možnost. Co co nejdříve zatočit s těmi, kteří podlehli vábení peněz a sesadit je z pomyslných trůnů? Pustit se do práce a v každých volbách jim ubrat na síle? Pořád ještě existuje mnoho schopných lidí, kteří s výše uvedeným nechtějí mít nic společného. Necháváme se zavléct do cizí hry, v níž jsme pouhými pěšáky předurčenými k obětování. Opravdu to tak necháme?

Jindřich Kulhavý