Právě se nacházíte:

Tak kolik nás vlastně je?

22. 03 2017

  www.inadhled.cz   Poslední dobou se dějí věci, které i velmi přemýšlející člověk není schopen pochopit. Logika se stává zapomenutým způsobem uvažování, roztáčející se spirála hlouposti je určujícím faktorem všech událostí. Lecos nám je podáváno tak, že můžeme pouze kroutit hlavou nad tím, jakým způsobem se s námi snaží někdo manipulovat.

   Mezi dezinformace patří i zprávy o tom, že je naše planeta přelidněná. Pravdou je, že počet lidí se rychle zvyšuje, za což mohou především Indie, Čína a muslimské země. Zatímco vláda v Pekingu se opravdu snaží o regulaci porodnosti tím, že doporučuje mladým rodinám mít pouze jedno dítě, Indie se tím asi příliš netrápí. Projíždíte li touto zemí, připadáte si, jako když jedete nekončící vesnicí. Například mezi hranicemi s Pákistánem a hlavním městem Dillí překonáváte 1000 km, aniž by se vám stalo, že se dostanete do volné přírody. Obě strany silnice soustavně lemují domy naprosto bez přestání.

  Arabské země se honosí vysokou porodností. Ve většině z nich je žena považována za rodící stroj a je jí svěřená péče o děti, která u chlapců končí již před desátým rokem. Pokud se vám zdá, že si naši Romové libují v početném potomstvu, Arabové a černoši jim zdatně sekundují. Je zajímavé, že počet dětí se zvyšuje se snižováním IQ a schopností potomky uživit. Má to svou logiku. Zatímco národy s vysokou inteligencí mají zodpovědnost, která jim brání pořídit si více dětí, než jsou schopni zaopatřit, navíc znají i jinou možnost, jak se zabavit jinde, než v posteli, primitivnější tvorové se prostě baví živelně a levně. Dalším možným důvodem je absence dostupné antikoncepce. Populace v islámských zemích tak skokově roste. Nebýt místních válek a nedostatku stravy, množství epidemií, pravděpodobně by to s počtem obyvatel v některých místech bylo ještě horší.

  Mezitím slyšíme, jak Evropa stárne, blíží se problémy s hroutícími se systémy důchodového zabezpečení, nedostatkem pracujících. Místo toho, abychom byli svým způsobem rádi, že si příroda dělá v Evropě jasno a dává jí možnost snížit počet obyvatelstva, dějí se tu kontroverzní věci. Na jednu stranu očkujeme naše děti látkami, které mají regulovat jejich stav, výsledkem je zvýšení výskytu autismu a jiných chorob. Tuto teorii potvrdil nedávno i Bill Gates, který je zastáncem zpomalení růstu populace. Je třeba ještě říct, že tato očkování se týkají pouze vyspělých zemí, tedy většinou bělochů. Do toho na nás z nebe díky letadlům padají nanočástice hliníku, kobaltu a pár dalších kovů tzv. chemtrails), které způsobují další závažné choroby. Opět se to týká především USA a Evropy. Proč to mají odnášet ti nejmenší? Kdo dal komu právo likvidovat nevinné tvorečky v zájmu lidstva, když jinde se děje bez regulace pravý opak? Na druhou stranu si totiž dovážíme na náš kontinent tzv. migranty, u kterých je velmi pravděpodobné, že se v dobrých podmínkách budou množit jako kobylky, a ještě to nahlas vykřikují. Nebylo by logičtější podporovat mladé rodiny a umožnit jim finančně při startu do života s více, jak jedním dítětem? A pracovat na regulaci počtu dětí tam, kde je to třeba? Nebylo by to i levnější?

  Možná je úvaha o snaze doplnit stav zaměstnanců v předních evropských zemích geniální, bohužel opět je tu úskalí. Přicházející hordy sem přichází parazitovat, vybydlet naše země, množit se násilím, zneužívat kolaboranty a až vše zničí, buď umřou hlady, nebo odtáhnou jinam. O práci z nich nikdo neuvažuje. Tam u nich si cosi utrhli ze stromu, občas něco ulovili, šlohli, využívali často lepších klimatických podmínek k tomu, aby nemuseli dělat. Navíc to podstatné za ně oddřely ženy, která také shodou okolností zůstaly v těch nebezpečných zemích, zatímco perspektivní mladíci s minimem vzdělání vyrazili nikoliv do světa, ale do Evropy. Možná některým místním krasavicím jejich zájem lahodí, otázkou je, jak se budou tvářit, až budou pod bičem černého otrokáře žít, pracovat, rodit a vychovávat JEHO děti bez možnosti opustit příbytek jinak, než v jeho doprovodu a s vizáží černého kuželu.

  Příroda si s počtem lidí poradí. A když ne, ve chvíli, kdy přijde hlad, si lidé válkou dokážou pomoci sami. I když to zní hrozně, válečná tažení regulovala stav lidí stejně, jako epidemie, přírodní katastrofy a v neposlední řadě astronomické úkazy. Vědci mohou zvyšování populace přibrzdit, osvěta však musí začít tam, kde se nárůst počtu obyvatelstva projevuje nejvíce. Bohužel je vše jinak, sebedestruktivně se chovají ti nejvyspělejší a nejinteligentnější. Vypadá to, že tedy nejde o rozsáhlost populace, ale pár chytráků se snaží ovládnout ostatní, což se lépe podaří u nepříliš chytrých občanů. A ti přemýšlivé je třeba odstranit. Jedině tak se dá pochopit nynější chování elit střílejících do svých řad.

J3.K