Tak se jim to kapku sype, těm neomarxistům...

5. 06 2018

  www.inadhled.cz    Evropská unie pod vedením levicových stran postupně nabrala neomarxistický směr spojený s nasazenými růžovými brýlemi, obhajobou neobhajitelných přesunů celých národů a odklonem od Spojených států s Trumpem v čele. Bití amerických rádoby celebrit na poplach a kňourání neúspěšných politiků spojených s bývalým prezidentem Obamou a jeho plánovanou následnicí  Clintonovou sice Trumpa částečně brzdí, ale jeho názor na migraci jako takovou to nemění. I proto sledujeme snahu o posun Bruselu směrem k pokusu o to vyvázat se z vazalství USA. Při stavu armád evropských členů NATO je to trochu marné, demonstrace síly US Army v podobě větší koncentrace jednotek u ruských hranic a expedice sborů přes území svrchovaných států je důkazem toho, že Američané tento kontinent jen tak neopustí.

  Navíc se zvýšila aktivita Sorose, což je dané neochotou Trumpa podporovat tohoto miliardáře v jeho rozkladu Evropy, takže proslulý filantrop jezdí i tam, kde postupně se svou ideologií naráží. Máte li hodně peněz, můžete uplácet politiky, investovat do neziskového sektoru, ale nelze si koupit vše. Tam, kde existuje hrdost, národní povědomí, smysl pro logiku a povinnost vůči budoucím generacím, může narazit i takový hochštapler, jakým Soros je. Států, které se mu začaly vzpírat, přibývá. Po Maďarsku a Polsku se díky mladému předsedovi vlády Kurzovi přidalo Rakousko, nyní čerstvě Itálie. Odpor se zvyšuje.

  Zatímco Soros požaduje likvidaci národních států a sjednocení Evropy do společného státu, stále více sílí hlasy k přehodnocení důležitých úmluv a pro změny v politice uvnitř EU. A ejhle, už i Juncker, ten opilý chlapík v čele bruselské propagandy mění názory, v Kremlu se dveře netrhnou a Merkelová i Macron hledají skulinku, jak se vrátit na ruské trhy s pokud možno co nejmenšími ztrátami. Co na to kritici našeho prezidenta, jako třeba Janda, naši herci či publicista Pavel Šafr? Není náhodou Zeman o krok napřed? Mezitím Soros napadá nově zvolenou italskou vládu a tvrdí o ní, že je pod vlivem Putina. Nutno konstatovat, že opětováním tohoto výmyslu byla reakce ve smyslu toho, nezbláznil li se už se při vytváření svých lží.

  Migrace se stala ústředním tématem zabývajícím se bytím Evropy. Jestliže se Britové vyvázali z povinností vyplývajících z členství v EU, neznamená to nic tak hrozného. Muslimové již nyní změnili Británii k nepoznání. Kdo navštívil v poslední době Londýn, ten vnímá, že centrum je stejné, jako bylo kdysi předměstí. A právě na něm nebylo bezpečno už dlouho. V multikulturní metropoli se množí útoky noži a kyselinou, barva pleti Londýňanů ztmavnula, krade se vše včetně aut. Bohužel se tato rakovina šíří po dalších velkých městech a islám se dostává velmi rychle i na venkov. Stará dobrá Anglie…sbohem. Kostely se mění na mešity a za hlasitý odpor vůči směřování království se zavírá a trestá.

  Ve zbytku Evropy to vře. Noví vítězové voleb v Polsku, Maďarsku, Rakousku a Itálii patří k středo-pravicovému spektru a levicové strany propadají. Čerstvě se přidalo i Slovinsko. Nenávist k migrujícím Afričanům a z Blízkého Východu se stupňuje. Nejde jen o jejich násilnou povahu, ale především o neochotu stát se zodpovědnými sami za sebe a začít skutečně pracovat. Obrovské náklady už začínají doléhat na již tak těžce zkoušené ekonomiky členů EU, další plánovaný přísun nepřizpůsobivých by znamenal ještě více problémů pro původní Evropany. I proto Brusel shání peníze a přehodnocuje přístup k rozdělování dotací. Například naše země by se oficiálně stala čistým plátcem do rozpočtu EU, což neoficiálně pravděpodobně je již dlouho.

  Při množství miliard vyvedených zahraničními firmami z našeho hospodářství přijde jistě další velké zatížení rodinných rozpočtů. Je až s podivem, kolik peněz kde Babiš slibuje v době, kdy nám hrozí, že dojdou finance na vše. Nemocní a skutečně potřební lidé strádají, nemají na léčbu ani pro své nemocné a postižené děti, ale migrant si může bezpracně přijít až na 22000,-korun měsíčně. Kde je to slibované sociální zabezpečení těch, kteří si to skutečně zaslouží? Ne Romové a z Afriky příchozí, ale nemocní, postižení a senioři jsou těmi, o kom lze říct, že je člověkem v tísni. Místo toho stejnojmenná nezisková organizace podporuje nahlas migraci a obhajuje svého donátora Sorose. Nevaruje nás, prostě suše konstatuje, že sem ty Afričany dostane a my se s tím máme smířit. V době, kdy se část Evropy začala bránit dalšímu zaplňování svých zemí, naši volají po otevření hranic a pokladen. Mimochodem, Bavorsko už zřídilo provizorní celnice na hranicích s Rakouskem a kolony na dálnici před nimi jsou důkazem toho, že to Němci s kontrolami myslí vážně.  

  Naše vláda vzniká těžko, Babiš nadále bohatne a mění lidi ve státní správě a v podnicích. Bohužel jeho chování je čistě materialistické, od Slováka v českém vedení nemůžeme očekávat smysl pro vlastenectví. A ani plno dalších, kteří se do vlády dostanou, nepatří mezi morální vzory uznávané národem. V mnohém se podřizujeme Bruselu ještě více, než se požaduje. Na síle získávají spolky spojené s proimigrantsky smýšlejícími stranami, skutečná národně pravicová strana tu je jedna, bohužel ne vždy úplně důvěryhodná. Lze vůbec doufat v lepší zítřky? Nebudeme li hospodařit ve svém za své, tak nikoli.

J3.K