To bude zase záchranářských keců….

3. 06 2019

www.inadhled.cz    Po dlouhé a strastiplné zimě a poměrně dost deštivém jaru se nám konečně vrací Gretou tak nenáviděné teplo. Přestože švédská autistická dívka zbožtělá svou umělecky laděnou matku nastoupila dráhu momentálně podobnou animované postavičce Mickey Mouse, za chvíli totiž bude i na hrníčcích, vidí CO2 na sto honů a naučeně se domnívá, že se naše planeta řítí směrem k sebezničení, zdá se, že dosavadní ráz počasí ji ukazoval spíše ve světle komediálně-teatrálním.  Nakonec se však ukázalo, že ochranná značka Greta se stala součástí rozsáhlého útoku Zelených na bruselský palác.  A nutno konstatovat, že snižující se průměrné IQ Evropanů, čemuž pomáhá i jeho redukce přimícháváním arabské a africké krve, se projevilo a Zelení zaznamenali úspěch. Ne tak u nás, tam byli nahrazeni Piráty, a zdá se, že tento záměr byl předem připraven.

  Po neúspěších Bursíka a později Stropnického mladšího bylo jasné, že naši Zelení jsou předurčeni k neúspěchu a nová strana tak musela přijít s něčím novým, třeba s názvem. Takže si do znaku dali pirátský symbol, k Zeleným je přiblížilo proklamované zaujetí pro některé bylinky poukazující na lásku k přírodě, zbytek programu pak zůstal stejný. Takže kladný vztah k migraci, buzerace obyvatelstva při používání smyšlených vizí a teorií o neodvratném konci planety, necháme li v provozu řiditelná motorová vozidla se spalovacím motorem, jaderné a uhelné elektrárny, a pár dalších vyložených nesmyslů. Dá li se to tak říct, i u nás Zelení převlečení za Piráty uspěli, což je varujícím mementem pro všechny ty, kterým mozek ještě trochu pracuje. Navíc je třeba si uvědomit, že tlak ze strany Bartoše a spol. na pád vlády sílí. Udavačský dopis směřující do Bruselu a obrazně podepsaný pirátskou elitou poukazuje na neschopnost hledat vnitropolitické řešení situace, kterou je vláda Andreje Babiše. Spojenectví s dalšími stranami vzhlížejícími k EU jako k božstvu, tedy s Topkou, STAN a ODS se jeví, jako nedostačující. Křiklouni profesionálně organizovaní Milionem chvilek pro demokracii nestačí putovat s celým ancábllem napříč Českou republikou, takže i přes výraznou podporu médií vedených Českou televizí a jejími elitními moderátory a uměleckou frontou v čele s takovými parazity, jako je Jan Hrušínský či Klus, jsou sice hlučnou, ale jinak směšnou partou podléhající manipulaci. To vše i přes zjevně problematickou vládu se svým kontroverzním a společensky těžko přijatelným předsedou Babišem. Bohužel demokracie dokáže být krutá a Babiš volby vyhrál. To vše při téměř vymazání Topky, STAN a ČSSD ze seznamu parlamentních stran.

  Přestože existuje několik vědeckých studií, které oteplování planety přiřazují k běžným změnám souvisejícím s určitými cykly, případně aktivitě Slunce, demagogové spojení s klimatickým byznysem pokračují ve své ,,vizionářské´´ práci. Stupňuje se tlak na přechod k ekologicky nepřínosným elektromobilům, bije se na poplach kvůli africké chudobě údajně způsobené suchem, zavírají se některé druhy elektráren, obchoduje se s ekoodpustkami. Jaká je však realita z pozadí? Elektomobilita je pouze pokusem o najití dalších zdrojů příjmů, ve skutečnosti to bude svým způsobem návrat o mnoho let zpět ve směru pohodlnosti a plynulosti dopravy. Elektřina musí nějak vznikat a tisíce větrných a solárních elektráren nenahradí moderní atomovou a modernizovanou uhelnou. Elektřina se musí ukládat, nelze li zajistit plynulou výrobu, takže je třeba mít baterie, obsahující řadu látek a prvků, které se musí vytěžit, zpracovat, recyklovat, skladovat. Jejich největším producentem je dosud chudá Afrika. Není to zvláštní, že na momentálně tak populárním a potřebném zboží právě Afričané nebohatnou?  Naopak při těžbě těžce dřou malí Afričané vzešlí z populační exploze, za níž stojí jejich rodiče. Vytváří zisky nadnárodním západním koncernům, aby samotní žili v bídě.

  Na místě tedy zůstává otázka. Neměli by se Zelení a jim podobné strany vrátit k přírodě? Opustit politické vody plné migrantů, ekonomiky a sociálních programů, místo toho se snažit čistit přírodu od odpadu, sázet stromy a přemýšlet, jakým způsobem vrátit do přírody vláhu? To se však neděje. Zeleným i Pirátům je příroda ukradená. Pouze našli téma, které dostatečně zároveň dotvořili tak, aby jím mohli oblbovat obyvatele Evropy. Jejich práce nese první ovoce. Studenti místo učení za jejich chiméru stávkují, z Grety se stala celebrita a maskot zároveň. Z migrace vytvořili zástupný problém, přestože jediné, k čemu Afričany v Evropě potřebují, jsou jejich hlasy důležité při obsazování dalších rozhodujících postů. Jinak by to postrádalo logiku, protože právě Afričané a Arabové patří k národům nejméně dbajícím na pořádek a ekologii. Jde pouze o moc a peníze. Teď je to tedy zelená vlna s pirátským člunem na ní u nás plovoucím. Vstup Pirátů do frakce Evropského parlamentu spojené se Zelenými to jen potvrdil. Opravdu jsou Evropané tak hloupí a ovlivnitelní?

J3.K