To se to spekuluje, ale kde je pravda?

29. 03 2020

www.inadhled.cz V životě, který prožíváme, nastávají situace, kdy jsme si něčím jistí, což se občas ukazuje jako vcelku naivní přístup, jindy hledáme horko těžko pravdu, o které navíc víme, že je ohebná, a také se může stát, že nad daným tématem rezignujeme, protože zjistíme, že se zabýváme něčím, co prostě nedokážeme ovlivnit. Zjištění by stejně nakonec bylo natolik šokující, že by nám to vyrazilo dech.

  Existuje mnoho záležitostí, které lidstvo zajímá od nepaměti a zároveň jsou schopné spolupřinášet teorie o tom, jak to ve skutečnosti je. Namátkou můžeme uvést příklady. Oblast 51 v USA a Marťané, evoluce či boží ruka, Atlantida, vražda Lincolna, Kennedyho, ilumináti, 11.září, otočka v politických názorech na migraci Angely Merkelové či její třes, existence Evropské komise, či nekonečný příběh života pseudofilantropa Söröse, doktoráty pátera Halíka. To je jen pár tajenek, které rozluštilo tolik lidí, kteří se o to pokusilo. Respektive k tomu mohli mít každý svůj názor, také pocit, že právě ten jejich je jediný správný. A to je asi tak veškerá jistota, kterou lze vnímat. Vše ostatní lze totiž nazvat pouze jako spekulaci. Občas se něco podaří objasnit, jindy to zůstane navždy záhadou. Momentálně je živých témat dost, pojďme se na některá podívat.

  První záhadou je vznik velmi aktuálního koronaviru. Covid 19 dle některých odborníků nemohl vzniknout přirozenou cestou. Jde tedy o výtvor člověka. V biologických laboratořích většinou patřících pod vojenské vedení vzniká ledacos, co není pro lidstvo dobré. Pokud taková látka unikne jakoukoliv cestou z laboratoře ven, může to připomenout otevření Pandořiny skříňky i se všemi následky. Což se také stalo. Spekulací zůstává, kde a kdy. Už jsme mohli zaslechnout, že první nákazy byly zaznamenány v Itálii a USA už někdy na přelomu září a října. Vždy v tom měl roli jistý americký voják, který zároveň měl nějaké aktivity spojené právě s výzkumnými pracovníky. Údajně navštívil i Čínu v rámci sportovní akce, zároveň mohl nakazit jiné členy své posádky, kteří záhy cestovali do Itálie. Je to reálné? Může být. Abychom nekřivdili neznámému vojínovi, existuje teorií více. Například podobná laboratoř ve Wu-chanu neplnící si své povinnosti v oblasti ochrany výsledků bádání. Je s podivem, že jsme ještě neslyšeli teorii o tom, že dotyčný vir zplodil Vladimír Putin. Za jak dlouho to přijde? Když už se nyní někde děti učí, že 2.světovou válku vyhrály USA a holokaust začali Češi, byla by škoda nevyužít možnosti vnutit světu představu, že koronavir je vlastní dítko hlavy Ruské federace. Když to nevyšlo s novičokem.

  Jisté je, že koronavir přínáší i další spekulace. Unikl náhodou, nebo byl vypuštěn z důvodu eskalace napětí, pokusu restartovat ekonomiku, či snad způsobit změny potřebné k zavedení NWO? Neméně zpochybnitelné je to, že momentální krize bude zneužita. Pár lidí na ní ještě více zbohatne, elity zkusí utáhnout šrouby a přitvrdit ve jménu falešné starostlivosti o naše zdraví svou diktaturu, je spuštěn do zkušebního provozu Velký bratr, přičemž jsme ochotni se vsadit, že ho zapomenou vypnout. Také se zdá, že Alena Schillerová čte náš inadhled a čerpá z něj, protože zmrazení splátek úvěrů a hypoték jsme tu navrhovali už před týdnem. A kdyby došlo ještě na nájmy a exekuce, mohl by autor této myšlenky záhy kandidovat na nějakou solidní politickou funkci. Spekulovat lze o tom, jestli by chtěl, protože to vládu mělo napadnout dávno, a když se to nestalo, tak jim to tam zase tak moc nepálí.

  Zapomeňme nyní na epidemii. Sice to není moc jednoduché, zvláště když si uvědomíme, že některé české firmy jsou schopné dodávat zdravotnické pomůcky na vyšší úrovni, než to dělají čínští dodavatelé, ale z jakéhosi důvodu se to neděje. Důvody mohou být osobní, ekonomické či čistě náhodné, nicméně to tak nějak trochu smrdí. Jistě, vládu lze za mnohé nyní pochválit, ale jsou věci, které mají své ale. A toto je jedna z nich. Zajímavé je pozorovat chování předáků EU v oblasti migrace. Pozorní účastníci přeměny Evropy v Afriku již vědí, že tento plán má základy v minulém století, kdy vznikly jisté práce vedoucí k pozdějšímu vzniku teorie o potřebě zamíchat s genetikou Evropanů a postupně je de facto vymýtit. Nu a liberálové a Zelení si to vzali za své a usilovně pod záštitou OSN a EU pootevřeli proslulé Overtonovo okno a s dovozem migrantů ve velkém začali. Nejdříve postupně brakováním Afriky připravili podmínky, poté přistavili lodě a Merkelová otevřela dveře. Co ji k tomu vedlo, to nevíme. Ještě v roce 2005 byla zásadně proti jakékoliv migraci, aby po provalení odposlechů jejích telefonů americkou CIA postupně otáčela korouhvičku až tak, že jí řada Arabů a Afričanů říká mama Merkel. A že si těch chudáků sirotků přisvojila. Že by se v ní probudili mateřské city a rázem tak adoptovala miliony snědých borců? O pravých důvodech můžeme jen spekulovat. Ale co asi slyšeli ti, kdo jí viseli na mobilu celé roky?

  Mohli bychom pokračovat do nekonečna. Kdo dosadil von der Leyenovou do křesla královny Evropy, když před tím rozložila Bundeswehr, proč Jourovou prosadil Babiš do Evropské komise, když vystupuje jako by byla kmenovou členkou Top09, jak to, že Sörös má takovou moc a kdo za ním ještě stojí, proč Kalousek s Babišem už dávno nesdílí společnou celu na stejné chodbě, kde by seděla další řádka politiků a lobistů? Kde se vzal Havel na Hradu a jak dlouho na to byl připravován. Kam zmizel veškerý majetek státu? To tedy sice víme, ale jak je možné, že za to nikdo nikdy nenesl zodpovědnost. Ratha vynechejme, ten doplatil na svou aroganci a naivitu. A pak je tu zásadní otázka. Kdo vlastně vládne světu a kdo je jeho prodlouženou rukou u nás? Jistě chápete, že znát odpovědi na tyto otázky by znamenalo si podepsat ortel smrti. Ale upřímně. Vás to nezajímá?

Jindřich Kulhavý