Právě se nacházíte:

Totální kolaps rozumu

4. 10 2019

  www.inadhled.cz Překotná doba nepříliš dobrých změn, které nám jsou vnucovány proti přirozenosti, připomíná situaci, při které se pootevřely dveře blázinců a z nich se na nás vyvalilo množství jejich pacientů. Z některých byly svěrací kazajky svlečeny těsně před opuštěním ústavu, jiní v nich pod saky chodí i nadále. Existuje i určité podezření, že došlo k výrazné infiltraci do politické sféry, mediálního prostoru a ve finále i mezi špičkové podnikatele. Dá se říct, že se vytvořilo tzv. Západní komando bláznů ovládajících dosud normální svět. Důkazů je mnoho.

  Zaběhnutý a léty prověřený systém, v němž se již v lůnu budoucích maminek dá určit pohlaví dítěte, což dokáže každý lékař obsluhující ultrazvuk, se snaží výše uvedení pacienti na útěku změnit. Odmítají přiznat, že se človíček s pindíkem nazývá chlapeček, zatímco jeho absence předpovídá, že na svět přišla dívka. Vynechme nyní anomálii podobnou té, když po porodu maminka budoucí atletky Caster Semenyaové nevěděla, co se jí vlastně narodilo. Příroda je mocný čaroděj, někdy má chuť si hrát a občas experimentuje, nicméně vychází z jistého modelu, jehož součástí jsou od počátku muž a žena, v dětském věku nazývaní kluk a holka. I přesto existují rodiče, pro které je toto příliš málo avantgardní a žijí s ideou, že si člověk může vybrat své pohlaví na základě představy, čím by chtěl momentálně být. A aby to bylo ještě zábavnější, rozšířil se počet možností. V podstatě je možné, že jednou budou někteří jednotlivci požadovat, aby pro ně byla vybudována toaleta s označením vrtulník. To proto, že už nikoho nepřekvapí, že se dotyčný cítí být tímto dopravním prostředkem.

  O tom, že někdo zkouší lidstvo přesvědčit o existenci mnoha pohlaví a staví na tom svůj byznysplán, nelze pochybovat. Smutné ale je, že do šablony volného genderismu zapadli i na první pohled normální lidé a své vyšinutí přenáší na své děti. A společně s nimi výrobci hraček, oblečení, přidali se postižení politici a feministky. To vše napomáhá k prohlubování rozkolu mezi přírodní zákony uznávající částí populace a genderovými manipulátory. LGBT komunita se rozrůstá o děti, které jsou vedeny k naprosté ignoraci původního dělení na muže a ženy, táty a mámy. Obrovská podpora tohoto stavu ze strany elit a médií naznačuje, že degenerativní onemocnění tolik typické pro staré královské rody křížící se po staletí mezi sebou navzájem se dotknulo i vrchní vrstvy a pomalu se šíří i níže. Epidemie se mění v pandemii, zatím nejsou k dispozici žádná léčiva. Pokud tedy z nějakého důvodu bude lidstvo směřovat k vyhynutí, možná máme prvotní příčinu. Paradoxem však zůstává, že toto směřování je zaznamenáno pouze v místech, ve kterých je údajně vyspělá kultura. Extrémně zblblými jsou Američané, Kanaďané, Evropané, zde se však jedná především o západní část kontinentu. Jestli ona to kulturní vyspělost nepotlačuje základní lidské instinkty?

  Pokud se budeme bavit o konci lidstva, aktuálním strašákem je také CO2. Spory o jeho škodlivosti a užitečnosti jsou nekonečné. Způsobilo to pár ekoalarmistů vytvářejících dojem, že se planeta horkem rozpustí podpořených několika vědci, pro které bylo vytažení problému zadostiučiněním, polechtáním ega a byznysem. Nedávno všemu podobnému nahrála NASA, když simulováním situace došla k závěru, že planeta Venuše byla kdysi schopná produkovat živé organismy, ale obrovské množství CO2 způsobilo  oteplení a konec této možnosti. Ekofanatici se toho hned chytnuli, samozřejmě s přehlédnutím informace o časovém horizontu stovek miliónů až miliard let příčině v podobě bohaté sopečné aktivity.

  Je třeba si říct, že lidstvo je velmi mladé a Země už si prošla bouřlivým vývojem i bez něj. Hrozí nám mnoho nebezpečí plynoucích z naší koexistence s jinými tělesy v nekonečném vesmíru, existují supervulkány schopné změnit na mnoho let podnebí na planetě, Sibiř je pod zmrzlým povrchem zásobárnou vzácných plynů, které při uvolnění dokážou zapnout zemské topení. A my řešíme, jestli nesnížit množství skotu, protože někdo má dojem, že díky jejich trávícímu traktu přizpůsobenému k částečnému zplyňování potravy dochází k nárůstu teploty na celé planetě až o 1.5 stupně za 200 let. Pokud měl někdo pocit, že letošní léto bylo rekordně teplé, a prý to dokazují měření, pak my tvrdíme, že už tu byly krásnější a prosluněnější prázdniny i podzim. A to je řeč o posledních 30ti létech. Přijde li malá doba ledová, která je očekávána uprostřed tohoto století, budeme ještě rádi topit fosilními palivy a doufat, že se to vše zase zhoupne nahoru. O tom, že ekofanatismus má cosi společné s psychickou nemocí, svědčí nově používaný název pro tento stav. Kreténismus se přejmenoval na greténismus a má již svou oficiální tvář v osobě hysterické autistky s tátou za zády.

  Bláznovství má různé formy projevů a buďme rádi za každého, kdo má odvahu se jim postavit. Jsme svědky toho, že normální svět už ztrácí své postavení a do popředí vystupují skuteční šílenci libující si ve své úchylnosti a moci. Označování občanů vystupujících proti snahám nasměrovat vývoj do slepé uličky za xenofoby, potížisty, extrémisty, ignoranty a šovinisty je pouze snaha zakrýt svou vlastní vyšinutost. Týká se to jak genderu a ekologie, tak i migrace a ekonomiky. Bránit se těmto šílencům a vzít jim jejich prostor je nyní prioritním úkolem pro zbytek populace. Nechceme li být vtaženi do válek, chudoby a hladomoru, vraťme se k logice, přírodním zákonům a k víře. Nikoliv k náboženství, ale k vědomí, že lidstvo dokáže překonat kritickou situaci, ve které se teď jeho vyspělá část nachází. Věřme, že se najde více lídrů schopných vzdorovat nadvlády psychicky narušených a svou nemoc šířících jedinců.

J3.K