Právě se nacházíte:

Trochu jiná norma

10. 12 2018

  www.inadhled.cz     Spojená Evropa je snem mnohým, otázkou však zůstává způsob, jakým by toho šlo dosáhnout. Původní myšlenka byla vlastně dobrá. Každý národ žil ve svém státu, měl své zvyky a tradice. Zároveň z nich těžil třeba jen tím, že svou odlišností dokázal být zajímavý a výjimečný, čímž přitahoval určitou pozornost, především po stránce turistické. Volný pohyb přes hranice zjednodušoval návštěvu kterékoliv Evropské země bez nutnosti řešit víza a umožňoval poznávat jiné kraje, lidi i jejich život. Tak nějak mohl vypadat úspěšný model při zachování identity obyvatel a specifik hospodářství a ekonomik.

  Důsledkem toho by i nadále Skotové nosili kilty stejně, jako Bavoráci své kšandy, národní kroje by byly částí kulturního dědictví. Podobně by zůstaly místní pokrmy nejen součástí jídelníčků, ale zároveň by se staly jistou prezentací v stylových restauracích rozesetých po celé Evropě. Ostatně už to je náznak bezproblémového multikulturního prostředí. Taková irská whisky vedle francouzského koňaku a pastisu za pípou s Budvarem či Prazdrojem, police s francouzským či italským vínem, řecké UZO a metaxa, to už je dostatečná multikulturní společnost. Podobné to je na parkovištích. Honda vedle BMW, Mercedes a Škodovka stojící poblíž Renaultu či Fiatu. I tady se ukazuje, že lze vedle sebe soustředit na první pohled nesourodé tvary, značky a cenové relace, aniž by to někoho uráželo. U lidí je to však jinak.

  Místo toho světoví mocipáni dělají vše proto, aby slili jednotlivé národy do jediné homogenní a inteligencí neoplývající skupiny, jejímž úkolem bude být dostatečně uzpůsobení k práci, ale nikoliv schopní uvědomit si svou podřazenost a protestovat proti ní. Výsledkem bude světle hnědá rasa s IQ podstatně nižním, než je nynější evropský průměr. Úzká skupina elitní společnosti zůstane samozřejmě na stejné úrovni jako nyní, ovšem ještě výjimečnější a bohatší s mnoha nástroji potřebnými k vládnutí v ruce. Pro uskutečnění tohoto záměru stačí relativně málo a již je to v plném běhu. Přeměna jedné generace dětí pomocí indoktrinace už započala, výsledky jsou u naší mládeže patrné už nyní. Dále byla otevřena stavidla migrace a úsilí, se kterým OSN a EU spolupracují na likvidaci původních Evropanů, je nijak neskrývaná. Globální pakt o migraci, Istanbulská smlouva a aktivita na půdě OSN je jednoznačnou odpovědí na otázku, proč tyto organizace existují. Jde o prodlouženou ruku strůjců nových pořádků tvořených ve jménu moci a peněz.

  Pohled do francouzských ulic v posledních dnech ukazuje, že se lze vzepřít, nicméně drancování spojené se zpočátku klidnými demonstracemi poukazuje na pravděpodobnost infiltrace provokatérů do davu demonstrujících, jejichž úkolem je ničit a vyprovokovat policii k odvetě a potlačení nepokojů. Chování vandalů odpovídá výcviku bojovníků z Antify. Zorganizovat klidné demonstrace nebude snadné. I u nás, je li v čele Kalousek a aktivisté rozdávající předpřipravené letáky placené třeba od lidumila Sorose, není díky podněcování daleko k násilí, jen Češi jsou jiné povahy. Ve Francii se bouří především bělošská střední třída živící velkou část společnosti s multikulturní skladbou. V tom je vše jiné. Jde o první projev nespokojenosti inteligence degradovaná likvidací majetku. Neschopnost Macrona reagovat dostatečně na úrovni, spíše se skrývá a nevyjadřuje, ukazuje na špatnou volbu Francouzů v nedávných volbách. Jak to bude vypadat dále situace v Evropě, tomu může Francie a její žluté vesty napovědět. Ale záměry elit jsou jasné.

J3.K