Trochu zákonů, které skutečně platí…

16. 10 2020

www.inadhled.cz  Posun lidstva vpřed je otázkou jeho dlouhodobého vývoje. Od prvního slezení ze stromů až po hledání vakcíny na koronavir prošla naše populace bouřlivými změnami, které probíhaly tisíce let. Za tu dobu se mnoho věcí povedlo, ovšem existuje dlouhá řada těch, které byly dopředu předurčené k zapomnění. Překonávat fyzikální a přírodní zákony byl vždy jeden z hlavních důvodů a motorů snahy vynálezců, konstruktérů a mágů. Přiznejme si však, že právě život v souladu s nimi má ty správné parametry a jít proti nim se často nevyplácí.

  Jestliže fyziku lze společně s matematikou považovat za dva základní obory stojící za pokrokem lidstva, chemii za určitou hrozbu, pak přírodu musíme obdivovat pro její moudrost a dlouhodobou vyváženost. Absolutní většina fyzikálních a matematických zákonů je neměnných a o jejich pravdivosti se přesvědčujeme každý den. Pokud pracujete se správnými čísly, vyjdou Vám i správné výsledky. Ty lze však ovlivnit špatně vloženými vstupními informacemi, které dokážou v závěru zkreslit výsledné hodnoty. Tohoto postupu zneužívají většinou ti, pro které je matematika nepřítelem. Překreslit grafy je poté snadné.

  Takže pokud chceme znát správné výsledky, vidět odpovídající křivky, musíme také znát přesně skutečné počáteční údaje. A nemáme li k ním transparentní přístup, pak nemůžeme věřit v to, co nám je nakonec předloženo. Ono totiž lze úplně nepatrnou manipulací vše naprosto otočit. Čehož momentálně využívají tvůrci nemocnosti na koronavir. A protože těch chybiček už se objevilo skutečně moc a manipulátoři v politické i odborné části momentálních prosazovačů nebezpečnosti covidu 19 lžou poměrně evidentně, nelze věřit tomu, co nám média denně servírují. Což vede k rozdělení společnosti na smrtelně vystrašené a hysterii propadlé spoluobčany a na rozum si stále ještě zachovávající rouškoignoranty. V širokém meziprostoru se pohybuje řada těch, kteří v tom nemají úplně jasno, to proto, že si uvědomují existenci viru, několik málo těžších průběhů u lidí jim napadeným, zároveň vnímají číslo 95ti% bezpříznakových průběhů.

  Vraťme se k fyzikálním zákonům. Jak známo, předměty padají shora dolů, což platí i o proslulém rčení o lejnu. Tady to platí dvojnásobně. Zákon padajícího lejna se momentálně opět potvrzuje. Prymula ho vymyslel, vypustil a ono počalo svou cestu. Nejdříve se objevilo u několika akademiků, nově se objevivších epidemiologů (nevíte, kam zmizel Maďar?), ti všichni se náhle začali projevovat velmi nahlas a potvrzovat Prymulův scénář. Samozřejmě to zasáhlo i kritiky, takže pomalu byli ztišeni. Profesor Pirk, doktor Žaloudík, viroložka Peková, dentista Šmucler a plno dalších odborníků bylo tímto exkrementem zasaženo a někteří dokonce obraceni na správnou víru, například ředitel motolské nemocnice Ludvík.

  Po kapacitách stéká průjem dolů dále, takže poloprázdné nemocnice přestávají plnit účel, ke kterému byly stvořeny a jejich prostory se plní lidmi, kteří tam vůbec nemusí být, protože jim de facto většinou nic není. Těch vážných případů onemocnění covidem je minimum, středně těžké příznaky trvají tři až pět dní, bezpříznakoví nejsou nemocní. Ostatně před týdnem umírající Tonda Panenka už je doma a ani ostatní mediální hvězdy, které teď s takovou oblibou hovoří o svém návratu od řeky Styx, jsou důkazem toho, že přežily bez úhony. Sledovat průběh těžké choroby u politika Top09 Pospíšila odkázaného k hospitalizaci je ukázkou toho, o jakou idiocii jde. Ve stavu klinické smrti dokázal sledovat a komentovat volby, přidávat statusy a rozdávat úsměvy, za tři dny byl zdráv. A protože lejno ještě nedopadnulo až dolů na zem, stihnulo zasáhnout zdravotnický personál v podobě pohybu ve skafandrech a pacienty s jinými onemocněními, kteří možná díky tomu, že se na ně s péčí nedostalo, trpí s covidem více než bez něj, ač ho nechytili. A aby toho nebylo dost, po smrti jim nebude provedena pitva, označí se za zesnulé na covid a rychle spálí, aby se nedali jednou exhumovat, to při soudním procesu s Prymulou a spol. A jsme opět u těch čísel na vstupu.

  Mluvili jsme ještě o přírodních zákonech a chemii. Zatímco řada biologů potvrzuje neoprávněnost důvěry v nově vyvíjené vakcíny a upozorňuje dokonce na jejich škodlivost, čímž biochemikům říká, že se snaží vyrobit peníze, ale nikoliv ochranu organismu, příroda má na vir lék. Je jím vznik přirozené imunity podpořené zdravým způsobem života, kvalitní stravou plnou skutečných vitamínů, a především pohybem a jistým stupněm spokojenosti spojené s životním optimismem. Tedy přesně to, co nám opatření Prymuly berou. Zastavení nezastavitelného šíření viru je prostě nesmysl a příroda to ví. Na rozdíl od těch, kteří rozeštvali společnost, má příroda protilátky. Humanisté, kteří tu mluví o ochraně obyvatelstva, zároveň prosazují vakcinaci produkty společností, které se podílejí na pokusech zdecimovat světovou populaci, respektive snížit její počet. Pokud nás je skutečně moc, pak jsou dvě možnosti. Buď si nás příroda sama srovná, nebo se lze inspirovat snižováním porodnost spojeném s ekonomickými výhodami určenými zodpovědným. Vytvářet umělé viry, škodlivé vakcíny a selekci dle představ elit je nepřijatelné. Jejich zodpovědnost je pouze krytím pro obrovské zisky. Nic víc.

Jindřich Kulhavý