Už nic neskrývají, jedou svou agendu

11. 12 2021

www.inadhled.cz   Stoupající ceny elektrické energie a plynu jsou skutečnou katastrofou pro mnoho rodin napříč Evropou. Společně s nimi jde nahoru totiž úplně vše a řadu lidí to dostane velmi rychle na hranici chudoby. A to jsme teprve na začátku elektrifikace dopravy, která byl elektrickou rozvodnou síť udělala pěkně děravou. Extrémní vzestup cen není způsoben příliš vysokou spotřebou, ale jeho důvodem jsou politická rozhodnutí. Ty dělají ti, které si lidé volí s pocitem, že budou pracovat pro ně, nikoliv pro sebe. To je však omyl.

  Média už ani neskrývají příčinu současné exploze cen. Tou největší je navýšení poptávky po emisních povolenkách, tedy povinné úlitbě producentů elektřiny, veškerých výrobců čehokoliv, firem, prostě přeneseně poté všech. Kam biliony eur mizí, to je nedohledatelné, nicméně je přerozděluje Evropská komise. A jak víme, ta je ideologicky levicově-zelená, takže část mizí v bezedných dírách a ta druhá ve sporných projektech představovaných jako záchrana planety. Z toho vyplývá, že za peníze skoro až násilně vytahané z kapes nás všech si žije pár lidí v Bruselu jako prasata v žitě, podobně spekulanti s emisními povolenkami. Dále ti přiživující se na uměle vytvořené hysterii kolem ekologie, kdy je nám už pár let systematicky vtloukáno do hlavy, že je na celé planetě větší horko, než bylo před několika roky. A budou to do nás cpát i tehdy, budeme li tu v létě mrznou v kabátech, protože jinde bude určitě mnohem tepleji.

   Navíc tu máme již prokázané chemtrails, o kterých se dlouho pouze spekulovalo, vše byly konspirace, aby se postupně ukázalo, že vzduch nad námi je skutečně kropen z letadel plných chemikáliemi. Před covidem šlo o těžko uvěřitelnou skutečnost, protože většina logicky uvažujících lidí vůbec nic netušila o existenci zájmových skupin, jejichž ideologií je vylidnit planetu. Covid však minimálně třetině lidstva otevřel oči a dal jim možnost pochopit realitu, kterou jsou naprosto scestné a z těch nejvyšších míst řízené procesy, díky nimž se dostáváme do situace, o níž jsme si mysleli, že nemůže nikdy přijít. Jen takový příklad. Jeff Bezos nedávno promluvil o své naději, kterou je snaha začít budovat ve vesmíru lidmi obydlené kolonie, které by umožnily vystěhovat většinu lidské populace mimo naši planetu. Na té by dle něj mělo zůstat maximálně půl miliardy vybraných jedinců a obyvatelé kolonií by na matičku Zemi létali maximálně na dovolenou. Tato fantasmagorie vytvářející zdravý životní prostor pro elity zůstavší zde, zatímco plebs by byl vyexpedován někam mimo naši planetu, naznačuje směr uvažování movitých vrstev. U chemtrails je složení určitou záhadou, nicméně je vcelku známé, že obsahují toxické těžké kovy a hliník. Otázkou zůstává, mají li ovlivňovat počasí a jakým způsobem, nebo jde li o něco spojeného přímo se zdravím lidí. Tady už by šlo skutečně o konspiraci, takže to nechme být.

  Vraťme se k cenám energií. Jejich našponování je tedy důsledkem politiky. Stejně tak plynu. Evropské zásobníky jsou údajně poloprázdné. To je před zimou trestuhodné a je třeba se ptát, proč se tomu tak stalo napříč celou Evropou v době, kdy jsou zavírány uhelné doly i elektrárny. Nechceme spekulovat, ale zdá se, že šlo o záměr, ostatně Great Reset je dílem fanatiků. Pro Vaši představu. Jak ekonomicky zdecimovat Evropany? Covid způsobil mnohé ekonomické problémy většině střední třídy. Zavřené obchody, provozovny, restaurace, zábavní průmysl byl první likvidační krok, v návaznosti na něj budou neočkovaní propouštěni ze zaměstnání. U očkovaných lze očekávat zdravotní problémy a závislost na dávkách. Nikoliv jen sociálních, ale také očkovacích. Mezitím vzrostly úroky a hypotéky, zdražily potraviny a vystřelily ceny pohonných hmot, surovin, jízdného, parkovného, nemovitostí, pozemků a stavebních materiálů. A také automobilů, to pro jakýsi umělý nedostatek čipů. To už je solidní nálož. Teď se tedy přidal nárůst cen elektrické energie a jistě se brzy ozvou i vodníci, tedy firmy ovládající byznys s vodou. A aby tomu nebyl konec, jistě Vámi bylo zaznamenáno prohlášení o brzkém a nezbytném navyšování daní. Takže, z čeho vlastně chcete v blízkých letech žít?

  Stále dokola si volíme stejně špatné politiky, sledujeme prolhaná média a odvádíme desátky ve výši až 75ti % toho, co vyděláme. Kolik se z toho vypaří, to si jistě dokážete představit. Už jen proto, že lidé podílející se na tomto zvěrstvu sami strádat nechtějí, takže potřebují mít natolik solidní příjmy, že se jich to dotkne méně. Stačí si uvědomit, že sami sobě přidělují výplaty, které zvyšují úměrně tomu, jak se hýbe inflace. A když už nás dostávají na hranu, zpoza které nebude návratu, nebráníme se. Přestože nás je mnohem více. Jenže většina podléhá klamu, že to není možno změnit. To je naprosto zásadní omyl. Pořád nic?

Jindřich Kulhavý