Právě se nacházíte:

Vánoční….

23. 12 2014

 Děti se konečně dočkaly, jejich rodičům se ještě nyní protáčí panenky nad útratou, kterou přinesla snaha udělat jim radost. V obývácích září nazdobené stromečky, z kuchyní voní pečivo a kapříci tuší, že se Silvestra nedožijí.

  Čas sváteční je přímo předurčen k návštěvám Vám milých lidí, k radostné náladě plné očekávání, čím Vás Ježíšek potěší. Rozzářené oči dětí, přítomnost babiček a dědečků, koledy znějící z reproduktoru, výjimečně i zpívané. Hořící svíčky, vůně purpury, zvonečkem přivolaný roztomilý andílek s kárkou plnou balíčků. Tak nějak probíhá Štědrý den ve většině rodin u nás.

  Samozřejmě ne každý má takové štěstí, že je 24. prosince obklopen svými blízkými. Někdo je už nemá, jiný o jejich zájem o setkání přišel. Jsou tu i ti, kteří v tento den zajišťují normální fungování toho, co potřebujeme k životu. Obzvláště těm můžeme být vděční za klidný večer.

  Je však úplně jedno, slavíte li letošní svátky doma, na horách, případně v teple u moře. Důležité je jejich prožití s úsměvem na tváři, klidem na duši a s láskou v srdci. Komu se to podaří, může mluvit o tom, že umí svůj život prožít naplno.

  Inadhled a pár těch, kteří se podílí na jeho tvorbě, vám všem přejí příjemné prožití Vánoc a tu nejpříjemnější náladu, lásku, toleranci a štěstí. Zároveň děkujeme za Vaši přízeň. Šťastné a veselé…..

J3.K