Právě se nacházíte:

Vše běží podle plánu

16. 09 2020

www.inadhled.cz   Skončily prázdniny, letní počasí za pár dní změní charakter na podzimní a už nyní i přes vysoké teploty nastává období, kdy začínají lidé posmrkávat, pokašlávat a u menších dětí propukají virózy. V jiném období by se nic nedělo, jde o každoroční kolorit začátku školy, jenže letos je vše jinak. Na každé zakašlání a posmrknutí se pohlíží s obavou, nedej bože, aby tělesná teplota překročila hranici 37°C. Co jindy především u dětí v zájmu vylepšení imunity nikdo neřešil, se rázem stává středobodem dění.

  Zdraví lidé stojí fronty na testování, nemají li v sobě zákeřný virus, a ti, kterým doposud nic není a je jim oznámeno, že jsou infekční, se vzápětí hroutí. To i bez ohledu na to, že samotné testování zdaleka neodpovídá dosud používaným normám a z toho vychází i skutečně velká nespolehlivost testů. A to ignorujeme případy, kdy za infikované byli označeni i ti, kteří testem z nějakého důvodu neprošli, byť se k němu přihlásili. Nejde o praktiky zneužívané jen u nás, ale také v zahraničí. Agendu je třeba naplnit a zadání je jasné.

  V důsledku výše uvedeného dochází k nárůstům nakažených, což se projevuje v mnoha dalších ukazatelích. Přestože absolutně nikdo neumírá a vážné průběhy přežívají i lidé s jednou plící, normální stav je buď úplně bez příznaků, nebo se jedná o trochu drsnější rýmu a dva dny trvající pokašlávání, zavírají se opět školy, školky, firmy. Navíc se vrací na hranicekontroly a komplikuje se nikoliv cestování k moři, ale za prací, obchodem, studiem či nákupy. Pokud se dostaneme do situace, ve které jsme byli na jaře, k čemuž jsme blízko, dojde k dalšímu propadu ekonomiky. A nejen k němu. Následuje zpřetrhání mnoha vztahů. Osobních, obchodních i finančních. Po jarních problémech tak přijde řada dalších krachů, insolvencí, psychických onemocnění, možná sebevražd.

  Používání roušek, byť naprosto zbytečné s výjimkou situace, kdyby nemocný člověk navštívil někoho se sníženou imunitou čekajícího například na operační zákrok, je nakonec pouze hloupým doprovodným programem ke scénáři, jehož úkolem je dostat lidi do situace, kdy budou vděční za jakékoliv zlepšení i za cenu povinnosti podstoupit očkování. Proti němu se však vzmáhá vlna nevole, takže tlak přitvrzuje. V další fázi budeme tedy bombardováni informacemi o zvyšujícím se počtu zemřelých na covid, strach je třeba živit. I za cenu, kterou bude připojování lid na ventilátory, přestože budou mít zánět slepého střeva. To se může být nadsázkou, ale nikoliv příliš nadsazenou.

  Dosavadní praxe naznačuje, že to je možné. Pokud nevěříte, uvědomte si, jak velké rozpory existují i mezi lékaři zastánci roušek a těch, kteří o jejich významu hovoří velmi negativně. A sledujete li i jiné zdroje, než jsou naše veřejnoprávní média a mainstream, tedy například Youtube, případně se k Vám dostanou přes sociální sítě informace, pak víte, že podobné rozpory jsou celosvětové. Každopádně za zdroj zla jsou považováni všeobecně a pravděpodobně právem Rothschildové, Rockefellerové, Sörös a jejich prodloužené ruce Gates, Musk a Fauci. V opozici proti nim stojí Trump, Putin, ale i řada významných lékařů, vědců a publicistů. Boj to je vzhledem k množství kapitálu na straně jedné a mediální smršti proti odpůrcům zla směřující na tu druhou značně nerovný. Nenávist vůči Trumpovi se zvyšuje z důvodu odebrání FEDu Rothschildům Trumpem a nevpuštění vlivu této rodiny do Ruska Putinem je zase příčinou sankcí vůči této zemi. Vše zabalené do politických polopravd a manipulací.

  Světová neexistující pandemie poběží tak dále až do konce, při kterém obrazně polohladové lidstvo svolí k očkování, které způsobí řadu změn, nebo přijde stejně uměle vytvořená hysterie, ovšem s mnohem horšími následky, případně to skončí válkou. Zní to šíleně, ale směřujeme k tomu. Boj jednotlivců je relativně neúčinný, změnu mohou zajistit americké volby, spojení sil určitých hlav vybraných států a samozřejmě vysoký věk těch nejhorších představitelů zla, jejichž jména jsou dobře známá. I přesto je vzepření se elitám na místě. Stát ve frontě na testy je ale ukázkou davové rezignace.

Jindřich Kulhavý