Západ už není, co býval, připomíná smutný soumrak...

20. 03 2019

www.inadhled.cz    politická korektnost se stala křovím, za které se schovává většina těch, kteří odmítají nazývat věci pravými jmény. Obrovské rozdíly v prezentování různých případů násilí, událostí a jevů, které jsou s pojené s minulostí a přítomností vytváří nebezpečný precedent pro budoucnost. Vzniká dvojprávnost, záleží na tom, kdo je pachatelem a kdo pravděpodobněji odsouzeným. Zároveň se pokročilo na novou úroveň v oblasti výroby fakenews, jimiž se zabývají skuteční odborníci. Také média tak patří ke skupině, ve které snaha upravovat realitu dle zadaného předobrazu  povýšila nad novinářskou a zpravodajskou čest. I u nás máme vyložené experty, pro které existuje jediný názor, a tím je ten jejich. Plamenné výroky obsažené v článcích uveřejňovaných v plátcích patřící do Bakalova majetku, Sörösem  podporovaná média či ČT s inkvizitorem Moravcem nám denně předkládají své názory přetavené v doporučení, jak máme nakládat s životem. Západní ideologie se stává postupně návodem, jak bychom měli přispět k ještě větší regulaci našich životů. Nesouhlasíte li, rázem jste označováni, jako ruští agenti, švábi a podobně.

  Dalším, a na prvním pohled vtipným počinem,  je nazývání Václavů Klausů a exčlena SPD poslance Volného  proruskými agenty, kteří jsou závislí na penězích dodaných Ruskem. Pod tímto nesmyslem je podepsán obhájce všeho z ODS, případně Top09 (což už je to samé), Pavel Šafr a jako hlásná trouba podobná proslulému Rudému právu tvářící se Fórum 24. Mimochodem k něčemu podobnému se dopracoval i Jakub Janda z Evropských hodnot, což svědčí o přibližně stejné úrovni obou pánů. V naší zemi je díky těmto pseudoteoriím podobných maniaků de facto více, jak polovina národa, placených ruskými tajnými službami. V tom případě je třeba s Ruskem ještě více soucítit, protože ho ovlivňování Čechů musí stát velkou část rozpočtu a možná se tím vysvětluje relativní zaostalost Ruska vůči Západu. Nebo je to jinak, a Rusové jsou národ, který je prostě jiný? Tak, jako se liší Japonci, Fidžané, podobně i Rusové žijí v jiné zemi, mají své tradice, zvyky a priority, které je dělají tím, čím jsou.  Kdyby se spočítaly všechny plusy a minusy včetně ekonomiky, dluhů, zásob nerostného a přírodního bohatství, schopností překonat těžká období, armádních dovedností a dalších ukazatelů, možná bychom se dopracovali k zajímavým číslům a závěru, že v perspektivě do budoucnosti Západ už možná lehce ztrácí. A s dnešními elitami může padat dolů dále. Takže Šafrova diagnostika, byť je skutečně krátkozraká, by byla pro výše uvedené pány možná pochvalou. Šafrnews však perlí každý den a jejich produkce je opravdu otřesná pro každého, kdo nevolí ODS, Topku či Piráty. A abychom nevynechali Kavárnu, posledním výrokem režisérky Sommerové o tom, že volby jsou nebezpečné, protože chodí volit nevzdělaní Češi, to už jen ukazuje na pocit nadřazenosti určité části naší hloupé inteligence.

  Velká Británie se připravuje na Brexit tím, že ho odsouvá. Přestože výsledek referenda určil směr, kterým se Británie vydá, politici opět jednají dle svých představ a ignorují veřejné mínění. Každý měsíc navíc daný médiím znamená prodloužení tlaku na obyvatelstvo a má vést k projevům nespokojenosti s odchodem království z EU. Kde se vzal, tu se vzal Sörös, který je ochotný pomoct zůstat v EU. Jde o toho samého člověka, který zbohatnul spekulacemi na anglické libře, přičemž jeho zisk z operace byl základem jeho další invaze do evropské politiky, kterou mu umožňuje obrovský majetek. Lidumil Sörös tak hledá znovu prostor, jak Velké Británii po letech opět uškodit. Přestože lze tuto tradiční evropskou velmoc vidět z mnoha pohledů, jako pro křesťany ztracenou, zaslouží si její občané naplnit výsledky referenda. Hysterie Bruselu spojená z Brexitem je logickým prvkem této akce. Pokud se skutečně podaří Británii vystoupit, a bude se jí navíc ekonomicky dařit, ukáže vztyčeným prstem na skutečnost, že strašidelně drahý provoz EU placený členy této megalomanské organizace je něco, co zabíjí hospodářství a zdravou ekonomiku. Není dne, kdy bychom neslyšeli o nových směrnicích plných omezení, příkazů a regulací, které míří do parlamentů jednotlivých členských států z Evropské komise. Jejich dopad na státy je devastující a je s podivem, co ovce sedící i v našem Parlamentu dokážou bez mrknutí oka schválit. Pokud se proti tomuto systému někdo nahlas ozve, je vyloučen ze své strany. Přitom my občané vůbec netušíme, jaké dědictví zanecháme našim dětem, protože vůbec netušíme, čím se poslanci a senátoři zabývají.

  Co však víme, je aktivita Hamáčka namířená proti souhlasným komentářům k událostem na Novém Zélandu. Demagog sedící v ministerském křesle na Vnitru pohrozil národu sankcemi a tresty, budou li schvalovat střelbu v novozélandských mešitách. Byl tak rychlejší, než informace o tom, že celý běh událostí byl policií dost pozměněn a uniklá nevyclearovaná videa z místa činů napovídají, že vše mohlo být jinak. O tom, že do akce je zapojeno i Turecko, které ji vzápětí využilo k propagandě a šíření nenávisti proti Evropě a křesťanům, lze spekulovat, ale jisté je, že mlžení a úniky různých informací opět ukazují na manipulaci s fakty. Navíc je třeba připomenout stovky mrtvých Evropanů po útocích muslimů na Starém kontinentu, násilí a znásilňování v zemích, kde by se blahem z přijímání migrantů tetelili Šimon Pánek, Janda i Drahoš, Halík, Bartoš, Kalousek a jim podobní exoti, pro změnu zase placení asi Sörösem. Jisté je, že i kdyby bral někdo informace o střelbě na Novém Zélandu tak, jak přišly, a vzal by tamní řežbu jako jistou odplatu třeba za Bataclan, pořád by skóre dle sportovní terminologie srovnáno nebylo. Upřímná naštvanost ze situace v Evropě je oprávněná, byť si naši politikové chrochtají štěstím, jak je dobře. Trestat někoho za to, že projeví názor, kterým je upozornění na trestné násilné činy muslimů po celém světě spojené s jistým souhlasem s právem na odvetu, je pošetilé. Stejně tušíme, že i díky této události bude opět zvýšen tlak na odzbrojení obyvatelstva, zároveň dojde k eskalaci násilí muslimů vůči nám. A dá se očekávat, že odvetné akce budou brutální a dojde k tendencím je vysvětlovat, jako podrážděnou reakci na to, co jsme způsobili na Novém Zélandu, přestože my jsme tam nebyli.

  Situace se vcelku přiostřuje tím, že se blíží volby do Evropského parlamentu, které mohou mnohé změnit. Zatímco SPD a ODS se topí ve svých problémech, v ANO se usilovně přemýšlí, co s Faltýnkem a spol., Piráti potichu spějí k lepším zítřkům. Sice vyloženě tápou, o čemž svědčí jejich aktivity napříč Prahou, nicméně mají zblblou mládež. Zbývající strany budou balancovat nad propastí, takže se jen těžko dočkáme překvapení. Zda li stihne Alternativa pro ČR nasbírat dostatečnou podporu, to netušíme, jisté však je, že poměření sil ve volbách ukáže, jsme li na tom špatně, nebo je li to ještě horší.

J3.K