Zelený úděl je třeba zrychlit, tvrdí Evropská komise…

20. 05 2020

www.inahled.cz   Ignorace skutečného stavu evropské ekonomiky předními a elitními politiky Evropy je fascinující. Přestože má Evropa několik naprosto zásadních problémů, které ji stahují ke dnu a jejich řešení bude vyžadovat dlouhodobé úsilí, přičemž vygradovaný spor na řecko-tureckém pomezí, kam se opět pod ochranou turecké armády přesunují invazivní davy migrantů bude prioritní pro budoucnost Evropy, úředníci v Bruselu se zabývají tím, jak urychlit prosazování projektu Zelený úděl pro Evropu.

  V pohnuté době spojené s hysterií kolem koronaviru a zaznamenaném obrovském propadu ekonomiky, přičemž se ukázalo, jak křehká dokáže být a dvouměsíční výpadek ji dokáže zdecimovat, by peníze přesunuté na kontroverzní projekt, který má mít vliv na zlepšení životního prostředí, přičemž je postaven na naprosto pochybné teorii o oteplování planety zaviněném lidskou civilizací, měly být nasměrovány pro nastartování všeho, co díky covidu-19 usnulo. Místo toho šílenci vedoucí EU vymýšlejí, kde a jak zajistit peníze na chod unie, zároveň odmítají opustit své teorie podporované autistkou Gretou o škodlivosti CO2 a nutnosti přeorientovat se na tzv. čisté zdroje energie. Mimochodem tvrdit, že koronavir spustil ekonomickou krizi, je nesmysl. Ta stála již za rohem a přišla by i tak. Spíše se zdá, že politiky a médii vyvolaný problém světové pandemie byl hodící se k tomu, aby se zastřel neschopnost nynějších elit dobře hospodařit. Přesto se jim podařilo vytvořit situaci, ve které lidé přestali sledovat, jak se přelévají peníze směrem k nejbohatším. Abychom to pochopili, musíme si připustit, že žádný chudý si k penězům nepřišel, ale plno bohatým na účtech přistálo tolik peněz, že si opravdu nemohou stěžovat.

  Logicky uvažující člověk si při vzpomínce na události uplynulých dvou měsíců musí uvědomit, že Evropské komisi trvalo více jak 60 dní, než se začala zabývat situací na kontinentu. Nejdříve hrála mrtvého brouka, poté začala dělat ramena, aby si vzápětí sypala popel na hlavu. Tragikomičnost všeho se ještě více ukázala ve chvíli, kdy se provalila i přes snahu médií a cenzury slova tomu zabránit vylhanost všech čísel, která měla dokumentovat celou epidemii. Průměrná úmrtnost lidí nepřekročila ani zdaleka běžná čísla dokonce ani v Itálii a nebýt mediální smršti, která způsobila strach jinak postižených lidí jít včas k lékaři například při příznacích rakoviny či jiného onemocnění, byla by i přes neskutečné falšování statistik nižší než v uplynulých létech. Je paradoxem, že to vše bude mít ještě dojezd v podobě zanedbání lékařské péče u případů potřebujících akutní léčbu v době umělé pandemie, které se však pacientům nedostalo. A tato Evropská komise se chce opět naplno ujmout své vlády, přestože větší ukázku neschopnosti a nemohoucnosti bychom těžko hledali.

  Je paradoxem, že za Zeleným údělem pro Evropu stojí stejní lidé, jako ti, pro které je například používání letadel upravených pro rozprašování jedů, těžkých kovů a dalších látek do ovzduší nad námi nazývané jako chemtrails naprosto v pořádku. Vždyť jde o stejně závažné ovlivňování a ohrožování lidské populace, jako v případu vzniku povinné vakcinace látkami obsahujícími složky, jejichž dopad na obyvatele planety má být devastující. Všem těmto teroristům v bílých pláštích ve spojení s okvádrovanými politiky jde totiž především o snížení počtu a kvality populace. Je jednodušší vládnout polovičnímu počtu lehce mentálně retardovaných lidí než řešit problematiku uživení cca 8mi miliard obyvatel Země. Zelený úděl je předzvěstí obrovských represí směřujících k absolutistické vládě omezeného počtu elit, nejlépe sedících kdesi v bezpečí ve Spojených státech. Evropa se má stát laboratoří, jak by to mohlo fungovat.

  Všimněte se, že Zelení, kteří prosazují vše spojené se Zeleným údělem, jsou zároveň nejfanatičtějšími omezovači automobilismu, průmyslu a kapitalismu, ale také největšími sluníčky a vítači migrantů, devastátory klasické rodiny a podporující LGBT komunity. Opět se ukazuje, že nejde o žádnou ekologii, ale o represi, vládu a moc. Pokud by uvažovali logicky, zajeli by si do oblastí, odkud migranti přichází, a spatřili by neuvěřitelné znečišťování přírody, které patří ke kultuře těchto příchozích obohacovačů. Ostatně stačí nahlédnout do evropských bašt islámu v lokalitách nazývaných no-go zóny a porovnat životní prostředí v nich a v místech, kde žijí původní obyvatelé. Předměstí Lyonu či Paříže se nedá srovnávat s malebnou rakouskou horskou vesnicí. Přesto jsou to Zelení, kteří by nejradši zaplavili Evropu africkým morem v zastoupení migrantů směřujících k nám z Turecka a přes Středozemní moře.

  Němci jdou v první linii. Zvažují úplně zcestné zákazy. Například zákaz používání motocyklů o víkendech. Údajně ruší klid hlučnými výfuky. Připravuje se euroekonorma č.7, která bude opět přísnější. Nebude už tak agresivní vůči CO2 vypouštěným automobily, ale zaměří se na jiný druh plynů jdoucích z výfuků spalovacích agregátů . To bude znamenat návrat víceobjemových a víceválcových motorů. To je jediný náznak logiky. Na dlouho poslední. Přírodu nadále budou ovlivňovat tisíce nerecyklovatelných větrníků, které ničí své okolí, slunečních elektráren s mizernou účinností a zabírajících zemědělskou půdu. Evropská komise, tedy pokud musí opravdu existovat, o čemž lze vést spory na všech možných úrovních, by měla řešit úplně jiné věci. Například se zaměřit na hospodaření s vodou, vrácení potravinové soběstačnosti jednotlivých zemí, snížit potřebu zásobovat kontinent plodinami, které tu vždy rostli, z daleké vzdálenosti. Dovážíme cibuli z Austrálie, papriky z Tunisu, pokračovat by se dalo do nekonečna. Obrovské nákladní lodě znečišťují ovzduší mnohem více než všechna auta světa. Je třeba zastavit šílence, kteří se chopili moci. I v tom jsou Němci momentálně první a vyšli do ulic. Měli bychom je my všichni Evropané následovat a svrhnout vládu Macronů, Merkelových a všech těm hlásících se k Zelenému údělu, migraci a zadlužování nás všech. Jinak nás prostě utlučou.

Jindřich Kulhavý