Ženy v politice jsou prostě průšvih - 2.díl

14. 11 2020

www,inadhled.cz  Včera jsme začali úvahu o smutné roli žen v denšním dění a denes přinášíme pokračování, které se možná ženám čte hůře, nicméně dění kolem nás v mnohém postihuje právě je. Předesíláme, že žen si velmi vážíme a pouze se náhled na jejich místo ve společnosti liší od dnešní reality. Jsou nepostradatelnými v mnoha funkcích a v prostředí rodiny. Nikoliv ve vrcholné politice.

  Tím jsme se dostali do nynější doby ovlivněné feminismem. S výjimkou železné lady a britské předsedkyně vlády Margaret Thatcherové nebyla dosud žádná žena v čele vlády, státu či republiky nijak přínosnou. Emocionální chování, ovládání mysli pocity, absence mužského ega, toho motoru vývoje, a bohužel i náklonnost k podléhání mužským autoritám, byť trochu v jiném prostředí, předurčují ženy i nyní k jiným činnostem, než je politika. Bohužel, zženštilost mužské poválečné populace způsobená částečně tím, že ženy převzaly výchovu chlapců do svých rukou, je zjevná. Feministky šly ještě dále a postupně využily nedostatku projevu mužských hormonů. V mnoha místech, kam dosáhnul moderní liberalismus, se dějí skutečné přírodní revoluce. Pokud se podíváme do míst, kde tráva neroste, jsou tam na vedoucích postech ženy. V podnikání se to dá ještě akceptovat, některé mají skutečně obchodního ducha a svou pracovitostí skutečně umí dohnat to, co jim chybí jinde, nicméně právě v této sféře se stále ještě ukazuje jistá nadvláda mužů. Mezi těmi nejbohatšími lidmi planety je žen velmi málo a řada z nich jen proto, že se dobře vdaly a po rozvodu pro ně právníci vybojovaly skutečně královské vyrovnání.

  V politice však ženy doslova škodí. Rozhlédněme se kolem sebe. Řada evropských zemí podlehla dojmu, že se ženy musí nutně blížit svým počtem a zastoupením v různých pozicích a vyrovnat se mužům, a tito se zase domnívají, že rovnoprávnost je jedinou možnou cestou a vzdávají se své vůdčí role. Jde o zásadní nepochopení přírodních zákonů a snahu měnit vše za každou cenu. Cestu k feminizaci vlády otevřely především severské státy proslulé svým sklonem k liberalizaci. Evropská unie, tento zvrhlý spolek, se přidala vzápětí. Jak to nyní v době genderových změn a legalizaci úchylností vypadá? Ve vládách Dánska, Švédska či Finska vévodí ženy. Evropskou unii víceméně převzaly také. A nejmocnější stát v Evropě, tedy bohužel Německo, ovládá již dlouhou dobu bývalá agentka Stasi Angela Merkelová. Kolem ní a v německém parlamentu je opět množství hodně agilních žen. Ostatně z tohoto prostředí vzešla i předsedkyně Evropské komise Ursula van der Leyen. Českou republiku zastupuje ve stejném ancáblu Věra Jourová a rozhodně v něm není osamocena. O podobné se snaží světové elity v Bělorusku.

  S nástupem ženské lobby do politiky dochází k devastaci společnosti. Podobně, jako po poslední fázi rozmachu starověkého Říma, kdy kdysi slavná a mocná říše postupně upadala, hodně tomu napomohla právě změna chování mužů, se situace opakuje. I tehdy se ve vyšších vrstvách šířila homosexualita, pedofilie a jiné zvrhlosti a prohnilý režim byl poražen daleko primitivnějšími nájezdníky z kmenů, které se v Evropě objevily. Ta tam byla bojovnost a disciplína římských legií, přišly zásadní změny. Tenkrát za vyměknutí mužů nemohly především a jen ženy, šlo o vývoj vyplývající z jistého blahobytu a pocitu morální a inteligenční nadvlády. Římané však doplatili na hrubou sílu. Přestali mít schopnost bránit to, co v předešlých dobách získali, ztratili vůli a zbavili se tradicí. Všimněte si podobnosti s tím, co se nyní v Evropě děje.

  Jak jsme již uvedli, státům v Evropě vládnou buď ženy nebo muže zastupují často relativní mladíci vypadající jako by vyšli právě od kadeřníka. Kurz v Rakousku, Macron ve Francii, nejsou však jediní. V parlamentech včetně evropského je mnoho politických juniorů podléhajících panice, když na ně ženy zadupou. Možná se tak projevuje právě ten poválečný trend výchovy matkami. U nás se stačí podívat k Pirátům, kdy za ně nejčastěji vystupují neučesaní dospělí puberťáci, ale i takový Feri z Top 09 vyletěl nahoru ve velmi nedospělém věku. V Evropě podobné složení bylo vidět především u Zelených, tedy rádoby v avantgardní straně, jenže oni už nám tam tak trochu zestárnuli a zamrzli. Samozřejmě se mládež prosazuje v neomarxistické levici, to proto, že nezažila, co socialismus uměl s lidmi udělat. Nicméně výsledkem je liberalismus a s ním spojený boj za feminizaci, rovnoprávnost žen a extrémní jejich upřednostňování. A důsledkem je poté to, co tu máme nyní. Pocity vyhrávají nad logikou a realitou. Takže ženy a změkčilí muži stojí za naprosto idiotským Zeleným údělem pro Evropu, prosazováním genderových změn, potíráním všeho, co muže dělalo muži a schopnými vůdci.

  Paradoxem však stejně nakonec zůstává, že zženštilé Evropě přesto vládnou muži. Tzv. Deep State připravující revoluční změnu světa takového, jaký jsme doposud znali, je totiž téměř výhradně tvořen muži. Ti využívají slabosti a ovladatelnosti ženských vůdkyň a politických juniorů evropských států a manipulací je vmanévrovávají tam, kam potřebují. Kdyby na jejich místech byli tvrdí egoističtí muži, nepohnuli by s nimi. Příkladem je jak Putin, tak i Orbán či polští představitelé, také Ital Salvini, či Turek Erdogan, Američan Trump, Bělorus Lukašenko. O co jsou hůře ovladatelní, než Čaputová či šampónek Matovič na Slovensku, Merkelová v Německu, Kurz v Rakousku či Leyenová, Jourová v EU nebo předsedkyně vlád či ministryně v severských zemích. Představa, že by naší prezidentkou byla Němcová, je skutečně příšerná. A o tom, že ministryně obrany jsou vyloženě armádním zlem, není snad ani třeba pochybovat.

  Migrační vlna je ukázkou toho, jak jsme díky zapuzení tradičního pojetí postavení muže a ženy zaspali. Vyspělé Evropany se sebevražednými sklony způsobenými pocitovým vnímáním světa převálcují primitivové z jihu a východu. Skutečným důvodem je šířící se emancipace a ústup mužů z pozic. Ti už nejsou vychováváni k obraně vlastního území a předávají ho bez jakékoliv snahy zabránit jeho zabírání cizáky. Jsme svědky devastace západního světa, myšlení a ekonomiky. Týká se to nás, Austrálie a Severní Ameriky. Vládnou nám často ženy, pedofilové a homosexuálové, skutečných bojovníků je pomálu, a ti mají dost práce s nadřazeným Deep State, který pro změnu ovládá celé to feministické hnutí. Pokud bude snad jmenován americkým prezidentem Biden (my doufáme, že nikoliv), bude hlavní postavou dění v USA Kemala Harrisová, další feministka s rasistickými sklony mířícími proti bílým mužům. Liberalizace světa má tedy svůj záměr. Ženy jsou nadále ovladatelnější než skuteční muži. Vzpomeňte si na polský film Sexmise. Přestože i v něm život ovládly ženy, tou nejvýše z nich postavenou byl muž užívající si svého luxusu a výsadního postavení. A taková je realita i dnes. Jen my ostatní se chováme jako idioti. Vraťme se k zákonům přírody.

Jindřich Kulhavý