Znásilňování a vraždění nebere konce

31. 10 2018

  www.inadhled.cz    Přestože média mlčí, případně pouští pouze část informací a speciálně veřejnoprávní stanice ČT se stává často záměrně neviditelnou, světem stále více hýbou události, v nichž jsou primitivismus a náboženství nástrojem zla páchaném na bílé populaci. Sebevražedné sklony evropských politiků, vágnost a tolerance vůči činům muslimských elit pocházejících ze Saudské Arábie a ticho při postupné likvidaci bělochů v Jihoafrické republice se staly konstantou a normou umožňující zásadní změny napříč kontinenty.

  Migrace nadržených mladých mužů z Asie a Afriky do Evropy pokračuje. Byla li přerušena jedna cesta, okamžitě se objeví jiná. Jestliže se vzepřely balkánské země a snaží se komplikovat přechody davů z Turecka, objevily se lodě neziskovek u Libye a sbíraly stovky Afričanů plovoucích na člunech připravených přesně na plavbu na hranici, za kterou by bez vytažení ven prostě umřeli. Systematičnost, s jakou spolupracují bohatí pašeráci lidí s neziskovým sektorem, je odstrašující. Ve chvíli, kdy italský ministr vnitra Salvini učinil i přes ryk italských a dalších evropských dobrodějů přítrž systematickému zaplavování své země muslimy, ,,objevili´´ pašeráci novou cestu směřující do Španělska. Tamní předseda vlády totiž patří ke stejné partičce, jako Merkelová a Macron. Takže se jede dále a na plný plyn. Důsledky jsou zjevné.

  Znásilňování mladých žen je v plném běhu. Jistě tušíte, že ne každá ihned nahlásí svou nemilou příhodu, i přesto se informace o brutalitě muslimů dostávají postupně na denní světlo a už i tak spořádaný a disciplinovaný národ, jakým Němci jsou, vychází do ulic a demonstruje proti novým ,,Němcům´´.  Naprostá neúcta k lidskému životu, neochota pochopit evropskou kulturu a vztah, který v civilizovaném světě mají obě pohlaví, to vše způsobuje naprosto rozdílné chování mezi Evropany a příchozími muslimy. Naprosto nepochopitelná tolerance jejich činů a zvyklostí způsobila v mnoha částech Velké Británie naprosto totální islamizaci celých měst, ve zbytku Evropy jednotlivých čtvrtí. V těchto místech už nejde o znásilňování žen, tam byli vyhnáni původní obyvatelé a došlo k faktickému převzetí území. Sebezničující chování nás bělochů se poté stává projevem naprosté dezorientace, slabosti a nepochopením naší zodpovědnosti vůči celé planetě. Zamoření islámem, násilím, primitivismem a scestným náboženstvím postaveným na výrocích pedofila je sebevraždou konanou v přímém přenosu.

  O petrodolarech, za které si Saudové a pár dalších muslimských zbohatlíků kupuje svět, jsme už psali. Decimující likvidace Jemenu, bestiální vražda novináře před zrakem celého světa, bratříčkování s předními západními politiky a neustálé rozpoutávání válek v zemích, které spadají do okruhu zájmů Saudské Arábie a jejích partnerů, to vše patří ke koloritu této oblasti a doby. Vykoupení v podobě bohatě dotovaných sportovních událostí, kulturních akcí a politicko-ekonomických a vědeckých sympózií jsou pouze náplasti na rány, které jsou touto elitou jinde způsobovány. A protože peníze způsobují změny charakteru, chová se řada umělců, sportovců, firem a politiků podobně, jako normální děvky. Rázem se zapomíná na promarněné životy souvěrců velkých šejků. Hlavně, že dotyční utrácí své miliardy za vše, na co si ukáží. Holt dolary jsou více, než hrdost, bezpečí a inteligence.

  JAR se mění a situace v ní houstne. Podobně, jako relativně nedávno v Zimbabwe, kde Mugabe zdecimoval národní hospodářství zároveň s bělošskými farmáři a dostal prosperující zemi do kolen, přistupují nyní pohrobci teroristy Mandely ke stejným krokům. Je třeba si připomenout, že nynější černošské obyvatelstvo v JAR není původní, takže argumentovat tím, že běloši v této části Afriky nemají co dělat, je nesmysl. Navíc tuto zemi pozdvihli svou pracovitostí  na úroveň západních mocností a udělali z jižního cípu Afriky prosperující oblast. Vše je nyní jinak. Ze severních kmenů příchozí černoši rozvrací zevnitř zemi, která je přijala, a páchají na bílých obyvatelích násilí v nebývalé míře. Stoupá kriminalita, snižuje se výkonnost ekonomiky, farmáři opouští své domovy a z JAR se postupně stane zadlužené a krve plné ghetto.

  Dostáváme se do situace, kdy lze konstatovat, že kam muslim a černoch vstoupí, přestane růst nejen tráva. A kombinace obojího, tedy náboženství a rasy, vytváří národ, který má ovládnout Evropu?  Za podobné názory by měli být jejich propagátoři okamžitě a bez milosti potrestáni. Místo toho je jim poskytován čas v médiích, sedí v parlamentech a vládách napříč Evropou a obsluhují otevřené vstupní dveře na náš kontinent.  Místo jasného vymezení prostoru, ve kterém mohou být islám a násilí tolerováno, tedy v jejich domovských lokalitách, jim je poskytnut prostor na přenos vlastního primitivismu až k nám domů. Je čas vyjít do ulic tam, kde je situace již dramatická, a s migranty velmi rychle zatočit. Jedině tak pochopí, že jim tady dobře nebude a beztrestnost tu prostě neexistuje. Němci už to tuší a v ulicích jsou. Nechceme li být definitivně zlikvidováni, braňme se už nyní. Jiná cesta pro naše zachování neexistuje.

J3.K