Zoufalí lidé dělají ještě zoufalejší věci

8. 12 2021

www.inadhled.cz   Médii proběhla zpráva, ve které byl zmíněn případ z Německa, kde otec povraždil svou rodinu. Tedy 3 děti, manželku, a nakonec sám sebe. Důvodem bylo odhalení falešného certifikátu o vakcinaci, který vystavil své manželce pracující ve státní správě. Vzhledem k žádosti státního zástupce o exemplární potrestání otce rodiny za falšování úředního dokumentu jeho i manželky, muž zazmatkoval a způsobil nelegálně drženou zbraní rodinou tragédii. V obavě před vězením, propuštěním manželky z práce a odebrání dětí unikl všem nebezpečím nepochopitelným činem, kterým bylo vyvraždění celé rodiny.

  Tragédie, která se udála, má dvě polohy. Jednou je osobní, kdy otec sáhnul na životy svých nejbližších a nejmilejších. Nebyla to žádná pomsta, byl to projev strachu a paradoxně lásky. Co mu probíhalo hlavou, když zabíjel, to si ani nelze představit, muselo to být šílené. Většina z nás je rodiči a představa něčeho podobného je prostě mimo hranice běžného lidského myšlení. Jakákoliv situace má nějaké řešení a toto je to, které nemá být ani poslední, nesmí být vůbec. Zkrat, který se udál, je neomluvitelný a jen těžko pochopitelný. Lze však říct, že daleko horší než osobní tragédie, byť skutečně strašidelná, je ta společenská.

  Tlak, který způsobují politici a média ve spojení s kolaborující částí lékařské obce, je pro mnohé neúnosný. Obrovské množství pochyb spojených s látkami nazývanými jako vakcíny mnohým z nás brání v poslušnosti a podvolení se diktatuře farmaceutických firem ovládajících pomocí peněz (média) a korupce (politici a jejich poradci) nynější svět. O extrémně krátké době vzniku a absenci testování vakcín se už napsalo mnoho statí, o složení se vede ještě více diskusí. Je tu však plno dalších aspektů, které z těchto experimentálních mixů dělají v očích části obyvatel naprosto nepřijatelný způsob prevence před koronaviry.

  Varováním je potřeba podepisovat jakýsi informovaný souhlas, kterým vaxeři přebírají veškerou zodpovědnost na sebe, dále mnoho zdravotních komplikací spojených s dobou po aplikaci obsahu injekcí v očkovacích centrech, zjištění, že je pseudovakcína před ničím nechrání. Tedy ani před smrtí. A aby pochybám nebyl konec, je tady obrovský nárůst počtů srdečních onemocnění, plicních embolií, mozkových příhod. Podobně se objevuje neuvěřitelný počet kolapsů sportovců, kdy křivka jejich úmrtí či nutnosti ukončit sportovní kariéru prudce stoupá. A nejen to. Ač se o tom nesmí hovořit, množí se případy nevynucených potratů a narození mrtvých či postižených dětí. Přesto snaha přinutit obyvatele planety k vakcinaci má stále vzrůstající tendenci. Nejen u nás. Jen tady klid, zatímco jinde už je lidí protestujících v ulicích skutečně hodně.

  Spolupráce médií s politiky vytváří atmosféru strachu. Ne každý je pánem svého života, takže pracujete li ve státním sektoru či v soukromém vedeném vaxery, střetáváte se s vynucováním očkování v zaměstnání. To nejsou jediné problémy. Část lékařů odmítá neočkované ošetřovat, za čímž můžeme vidět působení prezidenta České lékařské komory Kubka. Bohužel se to týká i pediatrů. Komplikace mají žáci i studenti, samozřejmě, že se separace lidí týká i gastronomie, sportovního a kulturního vyžití, cestování. Pravdou je, že lecos jde hodit za hlavu či si hledat vlastní cestu, ale bez práce a mzdy je těžké tuto šílenou dobu překonat. I proto řada lidí podlehnula nátlaku. Samozřejmě víme, že určité množství nadšenců se na další své dávky těší a má k nim kladný vztah, zdaleka ne každý má totiž potřebu zjišťovat, k čemu mají být produkty na principu mRNA užitečné. Většina však na vpich nešla z důvodu vlastního přesvědčení, ale jen proto, aby eliminovali dopady covidu na svou osobu. Ať už ekonomické, společenské, volnočasové či psychické.

  Lidé odmítající se z různých důvodů podvolit se soustředěnému tlaku musí najít dostatek odvahy, síly a morálky. Někdo to vydrží, jiný ne. Vzhledem k tomu, že většina opatření vlád jsou jednoznačně protizákonná, lze považovat zfalšování dokumentu o očkování za stejně legitimní jako nařízení vydané vládou. Rozdíl je v pozici z pohledu síly, kdy ta státní má proti jednotlivci navrch. Zvláště proto, že na straně politiků jsou represivní ozbrojené složky, bohužel nefunkční advokáti a státem placení soudci. Jestliže výše uvedený muž vytvořil falešný certifikát, byl by potrestán, byť s tím nelze souhlasit. S ním i jeho manželka. Možná by přišel finanční postih, který by rodinu dostal do vážných ekonomických problémů. To už neposoudíme. Jisté je, že celá rodina není jen obětí zoufalého otce, ale především systému, ve kterém nyní žijeme. Mnohonásobnými vrahy tak jsou jak výrobci vakcín korumpující politiky, tak i vlády jednotlivých regionů, média a jejich redaktoři a moderátoři. Nepodlehnout jim je těžké a složité, nicméně bez boje se jim vzepřít nepůjde. Rakušané, Francouzi, Belgičani i Holanďani jsou v ulicích, Indové podali na Gatese žalobu. Jiné národy jen drží ústa a krok. Mezi ně patříme my. Jak dlouho to ještě míníte snášet? Ani událost v Německu není dostatečným alarmem? Říkáme si o další problémy. A možná fatální.

Jindřich Kulhavý