Zvrácení lidé vládnou všem

24. 06 2018

www.inadhled.cz   Přemýšleli jste někdy, proč se ve školách dějepis stává poměrně okrajovým předmětem? Historie nám totiž umožňuje posuzovat různá období lidské existence s odstupem času a s jistým množstvím informací nastiňujících chyby tehdejších vládců. Ohlédneme li se do minulosti, zjistíme, že se celá lidská populace pohybuje po jisté křivce – jakési sinusoidě, která svými maximy a minimy určuje úspěšnost jednotlivých národů, úpadek jiných a dokáže tak zároveň předvídat, co nás čeká. Momentálně je aktuální solidní sešup. 

   V na inadhledu uvedeném článku zabývajícím se historií o knížeti Spytihněvovi se píše o tom, že právě on odsunul už před tisíciletím všechny Němce z Čech, to i včetně své matky, podobný osud čekal po prohrané 2.světové válce sudetské Němce. I to je důkazem, že vše už tu bylo. Dost z nich se zase u nás po tzv. ,,Sametové revoluci´´ uhnízdilo, především podnikatelská sféra je u nás plná německých firem, ale jak víme, vše netrvá věčně, navíc to momentálně není aktuální. To i přes vystupování německé kancléřky a Landsmanschaftu.  Také kolaboranti mají v tomto vztahu své místo a opět jich je dost. Ať už se nachází v politických subjektech KDU-ČSL, STAN či TOP 09, nebo pochází z jiných stran, či jde o jednotlivce.

  Světové dění ovlivňuje skupina nejmocnějších, v jejichž službách pracují další, tedy ti, kteří jsou vidět a slyšet. S výjimkou Sorose, který sám velmi aktivně vystupuje na různých fórech, zasedáních a angažuje se v kontaktech s nejvýše postavenými politiky celého světa s výjimkou těch, kteří proti němu zvedli svůj prapor a jsou ochotní ignorovat jeho snahu korumpovat je, jsou ostatní organizátoři veškerých změn v pozadí. Špinavou práci za ně dělají jiní. Taková Merkelová s Junckerem jsou nejviditelnějšími figurami, ale je třeba se pořádně rozhlédnout, abychom viděli mnoho dalších. Není náhodou, že se do čela států a do důležitých funkcí dostávají homosexuálové, pedofilové, alkoholici a bezstarostní bezdětní. Jde o další pragmatičnost elit a úchylnost doby zároveň.   Společenské změny obhajují amorální lidé jdoucí proti přírodním zákonům, jejichž stáří je miliony let.

  Experimenty probíhající momentálně na naší generaci mohou na dlouhou dobu změnit prostředí, ve kterém žijeme. Nevěřme důvodům k migraci, které nám jsou tvrdošíjně předkládány.  Situace v Africe odpovídá tomu, co tam zařídila kolonizace, politika mocností, drancování nadnárodních společností,  ,,výpomoc´´ humanitárních organizací. Kolektivizace viny je pouze pokusem, jak náklady na plánované demografické změny rozložit i na ty, kterých se to nikdy netýkalo. Kolonizátoři bohatli po několik století, ale nyní se snaží přesvědčit ostatní ke spolupráci. Projekt EU v té podobě, kterou nyní známe a která je předpřipravenou koncepcí, má vést k zacelení děr v rozpočtech těch, kterým došly zdroje z bývalých kolonií a zásoby se ztenčily na minimum. Není snad Řecko pro Němce dojnou krávou? Podobným směrem se vydala i OSN, jejíž chování je ukázkou klientelismu.

  Je opravdu kvalita ekonomiky Německa, Francie či Španělska tak vysoká, nebo dosud čerpaly tyto státy především ze své agresivní historie? Proč jsou tedy nyní bývalí kolonizátoři v potížích? Itálie, Španělsko, Francie…opravdu jsou to ještě velmoci z pohledu stavu vlastních financí? A co novodobý kolonizátor USA? Jaký je stav státní pokladny tam? Není spíše obdivuhodné, jak se dokázali vypořádat se svou ekonomikou vznikající uprostřed Evropy nejen Švýcaři či Rakušané, ale s jistým odstupem třeba i Češi, Slováci, Maďaři či Poláci, kteří nikdy žádné poklady ze zámořských území nepřiváželi a svůj obchod měli založený na pohybu zboží uvnitř Evropy? Navíc bez ložisek ropy a jiných vzácných nerostů.

  Prosazování migrace, výhod pro příchozí, genderového inženýrství, a tím umělé vytváření blbé nálady, panovačnost Evropské komise určující, co se má kde pěstovat, jak se jmenovat, je součástí obrovského pohybu financí. Ten tok je podobný tomu, jako se naplňují velké řeky. Z malých pramínků a přítoků vznikne veletok, který na svém konci rozptýlí svůj obsah někam, kde už není poznat, z jakých míst se voda kapičku po kapičce přidávala. A kdo ovládá moře, je skutečným pánem planety. Bylo tomu tak vždycky a platí to pro obě varianty. Tedy pro toky vodní, ale i pro ty finanční. Merkelová a spol jsou jen figurky na šachovnici. Výrazné, ale nepodstatné a snadno zaměnitelné. Obyčejnými pěšáky jsou poté zfanatizovaní šašci. O tom, jaké máme postavení my občané, tak o tom bychom z důvodu možné deprese mluvit neměli.

J3.K