16.5 milionů vakcín na cestě

23. 11 2020

www.inadhled.cz   Covidohysterie má svůj vývoj. Začalo to Wuchanem, kde netopýři údajně roznesli vir, jehož místo vzniku bylo lokalizováno nejdříve na místních trzích, o něco později ve wuchanských laboratořích, aby nakonec za pravděpodobné místo vzniku byly určeny laboratoře úplně jinde, a to v USA. Místo netopýrů tak vir přemístili pravděpodobně američtí armádní sportovci. Tolik legenda. K té je ještě třeba dodat, že jak v těch amerických, tak i ve wuchanských se ukázal americký epidemiolog a dle všeho i obergrázl Fauci. To vše ale vůbec není důležité, protože ve hře je ještě paradoxně Itálie, kterou Číňané viní taktéž jako hlavního aktéra při vzniku globální krize.

  Máme za sebou více jak rok od údajného počátku pandemie. Vynecháme li, že covid-19 má podstatně delší historii a jeho příchod byl předpovídán již v roce 2002, poté byl patentován, později se s ním opět počítalo kolem roku 2012, aby udeřil rok před americkým prezidentskými volbami, pak si můžeme myslet, že se nám tu šíří nová nemoc, se kterou lidstvo neumí bojovat. Ve skutečnosti se to naučilo vcelku rychle. Pokud nemáte nejtěžší průběh, což procentuálně vyjádřeno je problém cca 0,02% nakažených, pak stačí vypnout televizi s hysterickým opakováním o tragédii zvané koronavir, podobné udělat s rádiem, pustit si pár písniček a jste vzápětí bez potíží. U středně těžkých případů dojde na přibližně třídenní bolehlav, jen menší schopnost ochutnat oblíbené jídlo a přivonět si k manželce či manželovi. Podobně jako chřipka, může covid ve verzi 19 zabíjet. O tom není třeba pochybovat. Naštěstí jen ve výjimečných případech, takže nijak dramaticky nenavyšuje statistiky zesnulých. Pokud tedy za smrt s covidem nepovažujeme pád ze sedmého patra poté, co už dotyčný nemohl poslouchat ty neustále omílané lži v televizi.

  Nebere li tedy velká část z nás koronavir jako smrtelnou nemoc, přičemž posuzovat, jde li o většinu či nikoliv by bylo pouhým odhadem, pak je na místě otázka, o co tu jde? Máme tu dle portugalských soudů a mnohých zkušeností napříč Evropou naprosto lživě vypovídající testování pomocí PCR testů, jejichž používání je v podstatě protizákonné snad ve všech zemích světa. V důsledku vylhaných čísel byly polovině světa nasazeny náhubky, opět většinou protiprávně, a navíc naprosto neúčelně, spíše účelově. Elitám se k tomu podařil majstrštyk, když nadnárodní korporace moc neutrpěly, zato jejich konkurence z řad malých a středních firem byla během necelého roku naprosto zlikvidována nebo aspoň výrazně oslabena. V Evropě se podařilo zatlouct víko rakve části automobilového průmyslu, přičemž jedinou šancí pro něj má být Evropskou komisí ,,doporučená“ elektrifikace dopravy. To však zdaleka není vše.

  Ekonomice států bylo puštěno žilou. Jenže tomu zdaleka není konec. V plánu je toho více. Covid není nemoc, epidemie a ani pandemie, covid je změna systému. Nikdy v minulosti by bez něj neprošlo to, co nyní. Politici a s nimi spřízněné firmy vlastněné nejbohatšími lidmi se utrhnuli ze řetězu. Pro důkazy nemusíme chodit daleko, zůstaňme u nás. Máme tady jistého Romana Prymulu. Bývalý plukovník, obchodník a lobbista, náměstek ministra zdravotnictví, ministr sám, po měsíci vyhozen, aby se stal znovu poradcem samotného premiéra, se kterým se ostatně podílel na nákupech testů a dalších zdravotnických pomůcek, samozřejmě za solidní bakšiš pro ně samé. V minulosti podezřelý z tunelování nemocnice, kterou vedl a byl odvolán. Také loboval pro výrobce vakcín za zády ministerstva, dokonce podával informace mezinárodní organizaci WHO, které nebyly pravdivé. Nyní je jedním z těch, kteří místo aby poznali vnitřní prostory pankrácké věznice, se podílí na nákupu vakcín, které nejen, že nepotřebujeme, ale navíc mají v popisu činnosti poškodit nás a pravděpodobně upravit i naši DNA. Prymula na tom jistě tratit nebude.

  Česká republika se zavázala odebrat 16.5 milionu vakcín. Jistě se ptáte proč? Je nás něco přes 10 milionů, plno lidí se prostě očkovat nenechá, protože nedůvěra v naprosto nevyzkoušenou vakcínu z dílny světového hochštaplera Billa Gatese, jehož Windows musí pravidelně dostávat bezpečností záplaty, protože kolabuje, je prostě oprávněná. Navíc vakcinaci přechází ta nejhorší možná pověst spojovaná s jinými akcemi Gatese, kdy umřelo v jiných případech plno očkovaných. Takže tedy, jaký je důvod nákupu tolika dávek? Jde o prachsprostý kšeft, jehož cílem není jen ovlivnit zdraví naší a příštích generací, ale zároveň je to příprava na změnu dalších životních atributů. Tedy svobody v mnoha směrech, například pohybu, názoru, možnosti výběru zaměstnání, ale také podnikání, politických názorů či cestování. Právě tomu má napomoci i vydávání jakýchsi covidpasů vázaných na podlehnutí nátlaku spojeným s povinným očkováním. Nikdy jindy by něco takového neprošlo. Dokonce ani v zemi Švejků a srandistů. Jenže nouzový stav umožňuje politikům dělat si vše, co se jim zlíbí a k čemu jsou vedeni. A je jedno, z které jsou strany. Najděte jeden jediný důvod, proč Česká republika nakoupí 16.5 milionů neprověřených vakcín. Jeden jediný rozumný. Neexistuje. Přesto je stát koupí. Beztrestně. Jako vždy.

Jindřich Kulhavý

 

 

 

 
.