Babiš řekl poprvé pravdu. Vojtěch byl moc slušný…

6. 10 2020

  www.inadhled.cz   Ekonomická situace řady našich firem a spoluobčanů se dostává do kritické fáze. Přestože na parníku zvaném Česká vláda se stále tančí a pravděpodobně i výrazně bohatne, v dolních palubách už stoupá voda, přičemž v některých částech lodi jsou již první cestující bez kyslíku.

  Koronavirová krize jde do dalšího dějství. Prymula otevřeně hovoří o dvoutýdenním zavření ekonomiky, což přesně ukazuje na jeho odtržení od reality. Média denně uveřejňují rekordní čísla, která mají přesvědčit národ o obrovské nemocnosti národa. Uvádí se i množství zesnulých, přestože je všeobecně známo, že všechna ta úmrtí jsou spojena pouze s existencí viru v těle těchto lidí, nikoliv jako příčina smrti. Populárním se stalo uveřejňovat příběhy těch, kteří s obtížemi přežili, či zveřejňovat jména známých osobností, které si nákazou covidem prošly. Hysterii podporují dále někteří zainteresovaní lékaři, zatímco jejich odborní oponenti jsou umlčováni. V Německu o víkendu 100 významných lékařů projevilo naprostý nesouhlas s děním kolem koronaviru, v Rakousku přišel lékař o licenci z důvodu odporu vůči mocnostem prosazujícím covidové restrikce. Prymula u nás nabádá média k zúžování prostoru pro každého, kdo upozorňuje na následující:

  • Množství testovaných logicky vytváří větší počet nakažených, nikoliv nemocných či infekčních.
  • Testy jsou absolutně nepřesné a nijak nevypovídají o přítomnosti smrtelného viru a jeho vlivu na zdraví testovaných.
  • Manipuluje se s počty, kdy za infikované jsou považováni často i ti, kteří vůbec nebyli testováni.
  • Naprosto se ignoruje prevence, přestože nejlepším lékem je správná imunita. Tedy příjem vitamínu, pohyb na čerstvém vzduchu.
  • Ignoruje se skutečnost, kterou je neúčinnost roušek, o které sám Prymula před 11ti lety hovořil v souvislosti s fenoménem té doby, tedy prasečí chřipkou.
  • Dochází k sociální izolaci starších lidí, mládeže, a s tím spojeným psychickým tlakem na určité skupiny obyvatelstva.
  • Dochází k nesmyslné destrukci ekonomiky, a to jak té podnikatelské, tak i státní, a v důsledku všeho extrémně chudne obyvatelstvo. Lži o tom, jak Češi šetří a ukládají si peníze, vychází z vylhaných údajů spolupracujících bank. Ostatně jejich role v celé této situaci je na mnohem delší rozbor.
  • Vakcína vyvíjená údajně několika koncerny nebude nikdy stoprocentně účinná a jde o byznys.

  Především poslední řádka by Vás měla zaujmout. Jestliže většina lidí postižených uměle vytvořenou koronavirovou pandemií velmi rychle chudne, což se týká především soukromého sektoru, pak tu mnohem užší skupina razantně vydělává. O čistotě úmyslů pánů Babiše a Prymuly si nedělejme iluze. A také si nemysleme, že kdyby na jejich místě byli jiní politici, že by nevyužili situace, otázkou jen zůstává, o kolik procent by si řekli oni. Jen upozorňujeme, že nejde o žádnou konspiraci, ale o naprosto reálnou věc. Tedy představte si následující situaci.

  Jste výrobcem určitého zdravotnického materiálu, který je momentálně součástí covidového šílenství. Mohou to být roušky, respirátory, štíty, testy, vakcíny, aplikátory vakcín, vitamínové produkty. Záměrně uvádíme více možností, byť minimálně jednu z nich  máme ozdrojovanou. Víte, že vláda tento produkt nakupuje a vyčísluje jeho cenu z Vašeho pohledu velmi přemrštěnou. Nabídnete tedy svůj produkt, který je navíc mnohem levnější, kvalitnější a ihned dostupný v požadovaném množství. Jdete za ministrovem zdravotnictví. Ten projeví zájem, ovšem s tím, že si uvědomuje Váš zisk a chce se o něj rozdělit. Ano, stát jej ve velkém nakoupí, ale dotyčný ministr si za uvedení na trh něco řekne. Kolik je dost? Myslíte li si, že to je pod 50% zisku, mýlíte se. To i přesto, že to stejně nakonec zaplatí napřímo občan nebo přeneseně přes zdravotní pojišťovny opět on. A myslíte li si, že předseda vlády z toho nic nemá, tak to neznáte Andreje. Ten totiž požaduje minimálně stejný podíl, oni se prostě rozdělí. Nevěřte tomu, že stejně to nefunguje v Rakousku, Německu či třeba Francii. Otázkou je, kdo si kde kolik řekne. A možná to i vysvětluje, proč řada našich výrobců nedodává své kvalitní výrobky české společnosti, ale naopak se zde nachází produkty ze zahraničí od těch šíbrů, kteří jsou ochotni přispět na všimné našim politikům. Všimné se pohybuje v řádech miliard.

  Prymulovi bylo nabídnuto z EU 7.5 milionu vakcín proti covidu. Na těchto vakcínách už vydělal někdo mimo Českou republiku, přestože ještě nejsou k dispozici a rozhodně je nikdo nestihne řádně otestovat. Ministerstvo zdravotnictví jich po odejití Vojtěcha objednalo mnohem méně, oficiálně se hovoří o 3.5 milionu, přičemž v první polovině roku se do našich zákonů podařilo propašovat článek o povinném očkování. V tu chvíli má Prymula v tandemu s Babišem možnost nakoupit další várku po provedeném soukromém výběrovém řízení. Na první části nevydělá, na druhé jde o miliardy do soukromých kapes. Státní rozpočet je moc nezajímá, takže určité navýšení ceny je možné. Kdyby každá jedna vakcína stála o 10 korun více, dělá to 35 miliónů korun. Tím by se pánové nezabývali. Ovšem přihodí li se stovka, je to 350 milionů, to už zní lépe. Jenže při 50ti procentním dělení to dělá miliardy. Už chápete, proč se covidu jen tak nezbavíme a proč si Prymula přeje, aby těch a testovaných a nejlépe mrtvých přibývalo?

   Vůbec tu nejde o lidi. Jsme účastníky obrovského světového podvodu, který ukázkou toho, co se děje u nás (jde o reálný a fakty podložený případ, jen chceme zůstat na živu, tak neuvádíme ani jména a ani ten určitý produkt) naznačuje, co probíhá ve světě. Bez ohledu na obrovské ekonomické dopady na celou planetu tu pár tisíc lidí nesmírně bohatne.  Věřte tomu nebo ne, s nimi se vezou takoví grázlové, jaké máme i my ve vládě. Nelze si přát nic jiného, než aby se našel někdo, kdo na ně ukáže prstem a pojmenuje věci pravým jménem. Strach je však mocným čarodějem. A to po více stránkách. Obchodníci s ním to ví nejlépe. Že pane Prymulo? A možná to vysvětluje i to, proč skončil Vojtěch. Babiš možná poprvé řekl pravdu. Vojtěch byl moc slušný.

Jindřich Kulhavý