Biden a stres před volbami

18. 10 2020

www.inadhled.cz  Americké prezidentské volby se blíží mílovými kroky a boj o křeslo v Bílém domě se přitvrzuje. Přestože naše média tvrdí, že v podstatě už o nic nejde, protože Joe Biden je de facto již téměř v proslulém sídle amerických prezidentů, realita je trochu jiná. Ona ta mediální podpora Bidena svědčí o tom, že obavy z jeho prohry dosahují vrcholu. Ostatně podobné to bylo i s Hillary Clintonovou, když jí začalo téct do bot a její volební štáb zjistil, že pravděpodobnost výhry i přes připravené ovlivňování pomocí korespondenčních hlasů je mizivá. I tenkrát vsadili na poslední možnost a došlo k očerňování protikandidáta Trumpa. Ten vše ustál a po dlouhé době tak USA dostaly hlavu státu, která nezahájila žádnou válku, zaměřila se na samotné Spojené státy, a navíc si dovolila upozornit na mnohé, co se dosud zamlčovalo. Zároveň prezident dokázal Rothschildům odebrat vliv na FED, postupně odhalovat nepřístojnosti předešlých prezidentů a amerických vlád.

  Po dobu vlády Donalda Trumpa se stalo mnohé. Americké volby jsou pro svět natolik důležité, že se lze domnívat, že řada událostí, které za poslední tři roky rozvířily hladinu dění na naší planetě, mohou mít přímou souvislost s děním v USA. Můžeme si jich pár připomenout. Přestože pomalu utichá, bylo tady MeeTo. Nejdříve šlo o přiznání mnoha žen, že byly nějak zneužívány, přičemž většinou šlo o celebrity, které se díky jistému podvolení dostaly nahoru, aby si po letech vzpomněly, že je vlastně kdysi někdo obtěžoval či snad znásilnil. Nebylo zvláštností, když si na tu vzpomínku počkali 10 let a více. Pokus zachytit do těchto sítí nového prezidenta však nevyšel. Za to se tam dostal filmový producent Epstein, na jehož případu je zajímavé to, že byl v kontaktu s nejvlivnějšími osobami části světa včetně rodin Clintonových, Obamových, anglické královské a pár dalších spadajících mezi nejbohatší na světě. Postupně vychází na světlo plno událostí spojených se sexem, pedofilií, mizením dětí, zneužíváním žen a poskytováním zvrhlé zábavy elitám světa.

  Počasí neporučíš, ovšem vyvolat bouři v podání Antify a hnutí Black Lives Matter lze přímo na přání. Takže se Spojenými státy prohnala a zasáhla i Evropu. Antifa řádí především v Německu, ale i v USA má díky penězům Sorose dostatečně silnou základnu. Což se projevuje masivními demonstracemi namířenými právě proti Trumpovi. Jenže to nestačilo, tak přišla smrt černocha, feťáka a delikventa Floyda zakončená honosným pohřbem s bílou rakví. Přestože šlo o naprostého grázla, Demokraté z něj udělali poloboha a bylo odstartováno rasistické hnutí BLM, jehož členy se stalo mnoho bělochů z Antify. Podobně jako covidová komedie se i toto hnutí rozšířilo do velké části světa a klečení našich fotbalistů před zápasem ve Skotsku jen potvrzuje, jak je dění v Americe podstatné pro celý svět. Bezvýznamný lump na začátku a blbnutí kolem toho všude jinde. Tím nikdo netvrdí, že smrt člověka při zatýkání je běžná věc, ale v tomto případu sled událostí vyvrcholil v tragédii jednotlivce, který si však o moc lepší zacházení nezasloužil. Nářky jeho rodiny berme s nadhledem, podobný průběh by měla podobná událost v romské komunitě. Některé rasy mají prostě smysl pro dramatičnost a citové vydírání.

  Nakonec tu máme covidománii, která sice údajně přišla z Číny, ale samozřejmě zasahuje do života v USA. Přestože opět světová média tlučou na poplach, Trump i přes prodělání nemoci po celou dobu konstatuje, že jde o bublinu a není třeba ji zveličovat. Upozorňuje tak na prolhanost novinářů i politiků šířících strach, za což je samozřejmě těmito perzekuován. Což je od počátku. Byl spojován s ruským ovlivňováním voleb, znásilněním, daňovými úniky. Přesto vše ustál a jde do dalších voleb. Dá se však očekávat, že protistrańa udělá vše proto, aby někde našla cokoliv, co by mohlo Trumpa poškodit. Přestože to byla Clintonová, kdo v posledních volbách využil potenciálu podvádění s korespondenčními hlasy, nyní dopředu obviňuje Trumpův štáb z přípravy manipulace s nimi. Navíc nepřipouští, že by Trump zůstal prezidentem, i kdyby volby vyhrál, protože by Demokraté hledali způsob, jak výsledky vyhlásit neplatnými. Je to zvláštní chápání vyznamu slova demokracie.

  Jeho protějšek má škraloupů více, než je zdrávo a lze očekávat plno zajímavostí, které se v průběhu dvou týdnů dozvíme. Byl spojován s děním na Ukrajině a díky neopatrnosti jeho syna se dostanou na veřejnost zajímavé skutečnosti, které novináři převzali ze synova počítače a týkají se provázanosti rodiny Bidena s finančními toky spojenými právě s Ukrajinou, dále s čínskou a dnes již zaniklou společnosí CEFC. Na což jsou Američané alergičtí. Vše bude zveřejňovat americký deník New York Post, který patří k podporovatelům Donalda Trumpa. Dále se očekává zveřejnění mailové pošty Hillary Clinton, která byla v minulých volbách protikandidátkou Trumpa. V záloze je ještě aféra kolem Epsteina, kde se zatím moc nezveřejnilo, přestože se jedná o placený sex a pedofili, ze které je ostatně Biden podezřelý a dle mnohých záběrů právem.

  Dále těsně před volbami dochází k vyšetřování sociálních sítí Twitter a Facebook, které zásadním způsobem zasahují do amerických voleb svou cenzurou, vymazáváním oficiálních profilů republikánských volebních štábů. Zároveň se s napětím očekává aktivita hnutí nazvaná Q Anon. Pokud se prokáže, že nejde o fikci a objeví se skutečně představitel rodiny Kennedyů, který má být již mnoho let po smrti, pak by to odpálilo odtajňování mnoha dalších důkazů o spojení elit, proti kterým Trump vystupuje. Období do začátku listopadu tak může být ještě hodně zajímavé a lze očekávat nejedno překvapení. Jisté je, že výsledky voleb budou pro většinu světa dost zásadní.

Jindřich Kulhavý

 

 
.