Čím byl koncert proti rasismu v Chemnitzu?

4. 09 2018 |   www.inadhled.cz    Rušné dny v ulicích Chemnitzu ukazují, jaký dopad má migrace na německou společnost. Město se stává první baštou odporu proti postupu Angely Merkelové a zároveň vztyčeným prstem ukazuje na to, jakým způsobem funguje, či tedy spíše nefunguje, demokracie a právní stát nejen u našich sousedů. Kdysi velmi přísné a přesně stanovené zákony se během čtyř posledních let staly velmi ohebnými a roubují se na jednotlivé případy tak, jak se to hodí politickým zájmům elit. Migrace a přítomnost turecké a kurdské menšiny s muslimským vyznáním ještě více urychluje rozklad společnosti v Německu.

   Připomeňme si, že Chemnitz se ještě na konci devadesátých let jmenoval Karl Marx Stadt, což napovídá tomu, že šlo o relativně velké město v bývalé NDR. S tou nás spojuje nejen krátká vzdálenost, ale i komunistická minulost. Dá se tedy říct, že v tomto saském městě žije řada lidí starší generace, která ví přesně, co je to diktatura levicových sil a také si ještě pamatuje, že se jim dá postavit na odpor a nejlépe k tomu slouží ulice a náměstí. Po dalším incidentu, kdy byl migrantem z vlny Angely Merkelové zabit muž, který má sice své kořeny také jinde, nicméně v Německu dlouho žil a pracoval, zároveň dodržoval německé zákony, došla lidem v Chemnitzu trpělivost a dovolili si projevit obavy o zdraví a životy dalších Němců. Vzali na sebe jistým způsobem zodpovědnost a vyšli do ulic. To přísnou německou propagandu natolik vystrašilo, že se rozjela na plné obrátky. A s ní i ta zahraniční včetně našich ,,odborníků´´.

  Uměle vyvolaná migrace, na níž má obrovskou zásluhu bývalé směřování amerických vlád a prezidentů podporovaných klikou miliardáře Sorose v nás nejdříve měla vzbudit soucit s lidmi pocházejícími z válečných oblastí, později z chudé Afriky. To moc u rozumně uvažujících lidí nezabralo, takže se do problému vložili zainteresovaní politici a neziskový sektor. Z migrace se stal ekonomický a potažmo i politický kšeft. Kdyby byla zvládnutá a skutečně dobře organizovaná nikoliv jen po vylodění mladých mužů v Evropě, ale i záhy po něm, možná by velká část Evropanů přešla postupné změny s jistou tolerancí.

  Naštěstí se však muslimští nájezdníci začali včas projevovat a ukazovat, jak to se svou integrací myslí. Řada konfliktů ať už mezi nimi, tak i ataků namířených proti původním obyvatelům Evropy, způsobily vzrůstající odpor proti celé migraci. Politici postupně nasazují nejtěžší kalibry pro pokračování rozjetého přesídlování Afriky a západu Asie na náš kontinent. Využívají nejen médií, státních branných složek a ohýbání zákonů, ale na pomoc přispěchal neziskový sektor s probouzením  soucitu vůči grázlům bez špetky schopnosti pochopit rozdíl mezi pohostinností a ochotou nechat se podrobit. A tam, kde se prostí občané postaví zlu, zapojí se do boje agresivně laděná a pro boj v ulicích připravená levicová organizace Antifa, v níž mají hlavní slovo lidé, kteří v době Karl Marx Stadtu ještě nebyli většinou na světě.

  Levicové síly ožily a dostalo se jim tolik prostoru, kolik ho neměly ani v době komunismu u nás. Antifa je spolek opět těsně spojený se Sorosem schopným uplatit téměř kohokoliv, kdo mu pomůže naplnit jeho sen vytvořit homogenní celosvětovou společnost bez rozdílů. Zneužití naivní a zfanatizované mládeže vede k absolutní degradaci národních zvyků, zájmů a rozdílů, má vést k inteligenčnímu zprůměrování lidstva a snížení jeho IQ hodnoty někam ke sto bodům. Taková společnost by poté byla snadněji ovladatelná elitami, které by si samozřejmě zachovaly svou čistotu a úroveň. Antifa se stala nástrojem těch, kteří se snaží ovládnout svět. Její činnost se rozeběhla nejen v Evropě, ale i v USA a Austrálii. Do vínku dostala agresi, násilí, hlučnost .  Jde o militantně a ideově fungující organizaci složenou  především z mladých lidí dávajících na odiv své jinými podstrčené názory. Výchova členů je vedena k přípravě na fyzický kontakt, boj v ulicích a součástí praktik je provokace a následné ničení. Má velmi dobře organizované profesionální struktury, do nichž přitéká mnoho peněz jak přes neziskový sektor, tak i od bohatých sponzorů v pozadí. Soros je jen jedním z nich a opět nejviditelnější. Je třeba si uvědomit, že u nás s ní sympatizuje Pirátská strana a její předseda Bartoš se účastnil několika akcí v zahraničí.

  Včera pořádaný koncert proti rasismu byl vrcholným pokusem vytvořit ve městě protináladu proti demonstrantům. Šlo o další úplatek mládeži poskytnutý ze strany korumpující levice, o čemž svědčil i výběr interpretů. Přemýšlejte o tom, kdo by se z umělců a jejich diváků podobně nechal koupit u nás. A samozřejmě jsme se ihned dozvěděli z médií, že se ho zúčastnilo přes 50 000 lidí podporujících politiku Angely Merkelové, zatímco v ulicích města vždy bylo pouze pár tisíc protestujících. Kdo měl možnost porovnat oba davy, jistě si povšimnul mnohonásobné přesily těch, kterým nynější situace v Německu vadí a zaplnili ulice. Je smutné, že je mezi novináři tolik jedinců, kterým matematika a počty dělají takové problémy.

  Chemnitz se stal další ukázkou toho, že se lze postavit politikům zodpovědným za bortící se hradby staré dobré Evropy. Po vítězství Kurze a Orbána ve volbách, polské zarputilosti a neochotě přidat se k zemím přijímajícím muslimy a italské volební revoluci a tvrdosti Salviniho, jsou demonstrace v Chemnitzu dalším bodnutím do těla těch, kteří na migraci krvavě vydělávají a jejich ideových příznivců. Zároveň se ukazuje, kam až díky výchově a propagandě klesnula velká část mládeže připravená se postavit generaci svých rodičů. Její systematické zneužívání v zájmu vlastních diktátorských ambicí dosáhlo nové úrovně. Až dojde na lámání chleba, bude Soros a Merkelová v bezpečí, Juncker opilý a elitní vítači uklizení. Třeba na britské ostrovy, které lze považovat do blízké budoucnosti za ztracené území. Buďme vděční těm, kteří za nás v Chemnitzu, Itálii, Maďarsku a Polsku bojují. A nevěřme těm našim, u nás už je plno muslimů, jen se o tom nemluví. Navíc lidé, jako Hamáček či Poche se svými aktivitami jen tak nepřestanou. A to už nemluvíme o zfanatizovaném Kalouskovi.

J3.K

Autor: Administrator

Diskuse