Čím větší Západ, tím větší destrukce

9. 01 2022

  www.inadhled.cz  Vzhlížení k Západu je součástí politiky stávajících liberálů. Eurohujerismus naprosto ignoruje realitu, kterou je postupná sebedestrukce Západní Evropy a její propad. Všude, kam se dostali Zelení a jejich odnože, lze vnímat přerod ještě nedávno prosperujících států v neomarxistické režimy postavené na určité diktatuře. O samotných Zelených lze v klidu konstatovat, že jsou horšími, než byli samotní komunisté. Země, které měly se socialismem své zkušenosti, částečně odolávají, což bohužel neplatí o bývalém Československu. Slováky vede momentálně vláda, která se snaží být radikálnější, než jsou některé z jiných států v EU. Češi si stabilně volí stále hůře a hůře. Jestliže jsme si při Babišovi mysleli, že horší to být nemůže, mýlili jsme se.

  Naše nová vláda navýšila počet ministrů, rozdaly se trafiky v podobě jejich náměstků a tajemníků, což zrovna moc peněz neušetří, a představitelé stran vládní koalice se předhánějí v tom, jak odsoudit Rusko či Čínu a zároveň kudy rychleji vlézt do všech pootevřených děr Bruselu. O excelentní ukázce hlouposti v podání Pekarové Adamové a jejích výrocích jsme se už zmínili, nově perlí ministr zahraničí Lipavský, který nabádá naše diplomaty v Číně, aby nevyslovovali podporu Olympijským hrám, které za nedlouho začnou právě v této zemi. Hloupost stávající mladé generace politiků a snaha zalíbit se Sorosovi a evropským elitám je urážející každého, kdo vnímá Českou republiku jako svrchovaný stát. Nulová schopnost vnímat realitu a snaha stavět budoucnost země na velmi chatrné ideologii bude pro naše občany vražedná. Projevuje se to nejen na naprosto kontraproduktivní nenávisti k Rusku. Vrbětice byly pouze nástrojem, který měl tento stav nastartovat, což se povedlo. Následovala diplomatická roztržka, Kreml zařadil Českou republiku na černou listinu, vzápětí započala energetická krize. Což nás bude stát mnoho, velmi mnoho peněz. Stačí si uvědomit stoupající ceny plynu, které se nás tolik týkat nemusely. Ukázkou jsou i ceny energií. Místo toho, abychom u nás vyrobenou elektřinu nabídli vlastním občanům a přebytky dráž prodali, nakupujeme náš produkt přes burzu v zahraničí poté, co ji tam nabídneme. Kdo toto podepsal, měl by skončit na Ruzyni či v Bohnicích.

  Podobně jde nahlížet na vše točící se kolem Green Dealu. Jde o slátaninu zelených a zcestných nápadů. Jestliže se v Bruselu a Berlíně zbláznili, je zbytečné se k tomu přidávat. Právě díky všem těmto plánům lze Zelené považovat za novodobé komunisty. Levicovost je u obou těchto subjektů naprosto jasná, blízcí si jsou i neochvějnou víru ve svou ideologii. Zároveň je vůbec nezajímají jiné názory. Demagogie znějící z míst, na která se Zelení dostali, je varující už mnoho let, bohužel teď právě je součástí představ o budoucnosti Evropy. Z kdysi vcelku pochopitelné existence ekologické organizace Greenpeace vznikl ekoaktivismus blízký spíše k určité odnoži terorismu. Navíc Zelení už nemluví jen do ochrany klimatu a přírody. Pronikli do míst, kde se rozhoduje o ekonomice, migraci, nových technologiích. Vzhledem k určité dávce naivnosti a ignoraci fyzikálních zákonů, ovšem také k zarputilosti a penězům jdoucím do jejich pokladen z účtů nejbohatších filantropů typu Sorose a Gatese, škodí ve velkém. Na svou moc si rychle zvyknuli a covid jim umožnil ještě více tlačit na pilu. Jasnou ukázkou jsou Rakousko a Německo, kde Zelení získali skutečně pevné pozice.

  Jistou opozicí jim byly postsocialistické státy. O nás a Slovensku víme, že jsme bohužel příliš hluboko v eurounijní…kdesi…, ale Poláci, Maďaři, Chorvati, Rumuni i Bulhaři si drží částečně své pozice a určitý odstup. Je pravděpodobné, že spolek Fiala, Pekarová Adamová, Rakušan a Bartoš rozbije definitivně V4. Tam ekoteroristé v sakách moc šancí zatím úspěch nemají. Zatím. Možná jsou skutečnou budoucností Evropy, protože mají zkušenosti s politiky podobnými Zeleným. V takovém Rakousku se momentálně učí demonstrovat, ale zatím jim to není moc platné, vláda, ve které jsou opět, jak jinak zelené mozky (nikoliv z armády), protlačují povinnou vakcinaci a kancléř Nehammer prohlásil, že v žádném případu od ní neustoupí. To i přesto, že už téměř měsíc je Rakousko na nohou a v ulicích. Komunisté si také byli dlouho jisti svou mocí, aby nakonec skončili, někteří dokonce v kriminálu a rumunské špičky u zdi. Také v Německu liberálové s neomarxisty držící se u moci přebírají zvyky, které v této zemi znali v době před 2.světovou válkou. Evidentně zapomněli, jak to celé skončilo. Němci jsou nepoučitelní.

  Západ zezelenal, což by mohlo znít relativně příjemně, kdyby se z relativně dobrého úmyslu nestala diktatura. Bohužel naše vládnoucí politická garnitura se v Západu stále vidí a vnímá ho jako jediné možné směřování. Nebude dlouho trvat a lidé pamatující si socialismus u nás si budou připadat jako by se vrátili o desítky let zpět. Navíc v horší formě. Momentálně jsou lidé v Německu, Rakousku, Holandsku či Francii v ulicích kvůli covidu a očkování. Brzy těch důvodů bude mnohem více. U nás to trvalo desítky let, než jsme se ,,diktatury proletariátu“  aspoň částečně zbavili. Jak dlouho bude trvat, než se to samé pořadí lidem na Západu žijícím, je otázka. Nás to bohužel čeká podruhé.

Jindřich Kulhavý

   

 
.