Co umožňují testy na covid a co způsobí vakcíny?

19. 11 2020

 www.inadhled.cz  Koronavirus se stal mediálním fenoménem posledních 12ti měsíců, přestože jeho historie je poněkud delší. První zmínky o covidu-19 se objevily již na přelomu tisíciletí, byť se v té době jmenoval jinak. Prognózy jeho příchodu však zaznamenáváme především kolem roku 2012, kdy byla předpovídána celosvětová epidemie a covid-19 měl již své patentové číslo. Pokud se ptáte, jak je to možné, jednoznačnou odpověď nedostanete. Jisté je, že byl vypuštěn a ani tady se nikdy nedozvíme odkud a kdy přesně.

  Existuje několik teorií. Jedna říká, že tu je s námi mnohem déle, než jsme ochotni si připustit, další hovoří o úniku v létě 2019 z amerických vojenských laboratořích. Tomu odpovídá zachycení viru u sportovců závodících na mítinku blízko jedné základny, dva z nich si to přivezli i do České republiky. O tom se však nikde nemluví. Další variantou je opět cesta sportovců, tentokrát vojenských amerických přímo do Wuchanu na armádní sportovní klání. Tomu se však exekutiva USA brání a tvrdí, že vir unikl z wuchanských laboratoří a pomocí netopýrů se dostal mezi místní obyvatele. Pomocí globálního cestování se poté roznesl po celém světě. Zajímavostí je, že právě do Wuchanu měl být vir dopraven k dalšímu zkoumání americkým elitním lékařem a imunologem Faucim velmi blízce spolupracujícím s výrobcem vakcín Billem Gatesem. Jisté je, že vir se začal šířit světem tak, aby dokázal ovlivnit dění v USA před a v průběhu amerických prezidentských voleb.

  To načasování není náhoda, protože další fází celosvětové coronakrize má být očkování lidstva. Tomu předchází testování. K němu je třeba říct následující. Průkaznost úspěšnosti samotného testování je po provedených plošných akcích diskutabilní a hlavně absolutně o ničem nevypovídající. Mimo toho, že jde o velmi výnosný byznys, umožňují testy, při kterých se odebírají vzorky přímo z nosní a ústní dutiny, velmi spolehlivě získat DNA jednotlivců v takové míře, o které se policistům ve všech státech dosud jen snilo. S tou mohou pracovat jak kriminalisté, tak i později například politici. Každý, kdo se nechává testovat, tak s čistě teoreticky možným zjištěním viru zároveň poskytuje svou DNA, která nemusí, ale také může být uložena do databáze. Jak známo, jedinečnost DNA každého z nás je ještě více vypovídající než pouhý otisk prstu. To proto, že bříško z palce dokážete odstranit či ho zraněním změnit, ovšem Vaše DNA Vás může prozradit i plno let po smrti. Spolehlivost samotných testů je irelevantní a případů, kdy byli lidé testovaní v jeden den nejdříve pozitivní a o pár hodin později negativní, se událo už mnoho. Umožňuje to vylhávat různá čísla a údaje o nakažených.

  Co poté ale přinese povinná vakcinace? Podívali jsme se tedy na oficiální složení jedné z připravovaných, které mají být již brzy distribuovány mezi nás a ve většině států se plánuje povinná vakcinace většiny národa, tedy i dětí a seniorů. Již nějakou dobu se mluví o tom, že vakcína proti covidu-19 bude zároveň první z léčiv, které dokáže změnit lidskou DNA. Otázkou zůstává, jakým směrem. Může totiž zásadně ovlivnit kvalitu života Vašeho, ale i budoucích generací. A důvodů myslet si, že k lepšímu, je minimálně. To vzhledem k tomu, kdo se kolem její výroby a distribuce pohybuje. Opět to jsou jména Fauci, Gates, je s ní spojováno jménu Muska toužícího po čipování lidí a možnosti ovlivňovat funkci jejich mozku, ale skrývá se za tím i pár nejvýznamnějších miliardářů toužících po rapidním snížení počtu obyvatelstva na naší planetě. Co tedy obsahuje vakcína a čím navazuje na odběr lidské DNA při testech?

  ????????Toto jsou fakta, toto je balení vakcíny COVID 19 od firmy AstraZeneca. Chcete si měnit svou DNA?

  ????ChAdOx1-S - rekombinantní = Molekuly rekombinantní DNA (rDNA) jsou molekuly DNA, vytvořené laboratorními metodami genetické rekombinace jako je molekulární klonování, které spojují genetický materiál z více zdrojů a vytváří sekvence, které by se jinak v genomu nenacházely. TOTO JE VE VAKCÍNĚ.

  ????Recombinant = molekula DNA vytvořené „klonování“ molekul DNA. Bude to měnit nastavení člověka. Nazývají se Chymerická DNA. Molekula má dva druhy – ze člověka, ze zvířete.

Význam slov chiméra – z mytologie - ve starořeckých bájích obluda, příšera s částmi těla lva, kozy, draka a hada.

Chiméra – z biologie - jedinec, který je složený z buněk, které nemají všechny stejnou genetickou informaci.

Klonované molekuly mohou být uměle vytvořeny, vůbec se v přírodě nevyskytují a začlenění do REKOMBINANTNÍCH molekul. Takže mohou vyrobit synteticky molekuly DNA, kterou použijí a je to v té vakcíně. Toto je napsané na obalu oficiálně. Pomocí technologie rekombinantní DNA lze vyrobit jakoukoliv sekvenci. Lze vytvořit jakoukoliv sekvenci DNA, tzn. Změnit DNA a vpíchnout do těla dětí, dospělých, kohokoliv, kdo přijde a nechá si tu injekci dát.Informace na obalu vakcíny přiznává, že nám bude měnit DNA. To není konspirace, to je fakt.

 

  Balení vakcína od firmy AstraZeneca,

  ????Využívají přímé RNA sekvencování k analýze exprese transkriptu z genomu ChAd0x1 v lidské buněčné linii MRC-5 ( Medical Research Councilcell kmen 5) je diploidní buněčná kultivační linie složená z fibroblastů , původně vyvinutá z plicní tkáně 14týdenního potratu mužského europoidního plodu. Lze vytvořit jakoukoliv sekvenci DNA, tzn. Změnit DNA a vpíchnout do těla dětí, dospělých, kohokoliv, kdo přijde a nechá si tu injekci dát.

  ????Informace na obalu vakcíny přiznává, že nám bude měnit DNA. To není konspirace, to je fakt.

Tato vakcína proti Covidu-19, o které všichni hovoří, že spasí svět, má v sobě spoustu svinstva. Ale jednu věc, kterou to má určitě, je, plicní tkáň 14titýdenního potraceného europoidního mužského plodu, který byl replikován znovu a znovu po velmi dlouhou dobu - MRC-5

  ????Regulační úřad pro léky a zdravotnický (MHRA) urgentně hledá software na bázi umělé inteligence, který by zpracovával vysoké množství nežádoucích účinků vakcíny proti Covid.-19.

Oni vědí, že tyto vakcíny budou lidi těžce poškozovat nebo zabíjet.

 

  Patříte li mezi propagátory nošení roušek, dobrovolného testování a nemůžete se dočkat příchodu lékařů s vakcínami, jste zároveň sebedestruktory a možná i sebevrahy. Nahráváte naprosto neetickému přístupu elit k celému zbytku lidstva. Covid-19 je upravený kdysi přírodní vir. Někomu způsobuje problémy, doknce i vážné, ale valná většina lidí jej ani v sobě nezaznamená. Odevzdáním DNA přicházíte o svou svobodu, byť se to zdá být relativní. Ale očkováním, kterému se nevzepřete, změníte budoucnost. Jen idealista si myslí, že k lepšímu. Úkolem vakcín rozhodně není zachovat Vám zdraví a nastartovat imunitu. Jejich úloha je úplně jiná. Strašidelná.

  

Jindřich Kulhavý

 

 

 

 
.