Další ukázka ignorace faktů

6. 01 2022

www.inadhled.cz  Djokovič bojuje v Austrálii za sportovce, kteří se odmítají stát loutkami voděnými loutkovodiči s kapsami přetékajícími špinavými penězi získanými všelijak, ovšem v poslední době především prodejem čehosi, co nás má chránit před coronaviry. Jenže nechrání, takže by to šlo nazvat jako podvod století. Což by ještě nebylo tak tragické, kdyby to zároveň nezabíjelo…například právě ty sportovce. Tedy nejenom, jenže když umírají fyzicky dobře trénovaní mladí lidé, někdy mladší, než mladí, tak to je nikoliv jen podezřelé, ale spíše doslova strašidelné.

  V této situaci se managment fotbalových týmů Sparty a Slavie ,,pyšní“ otevřením očkovacích center na svých stadionech, jejichž klienti mají napomoci naplnit poloprázdné stadiony devastované vládními nařízeními. Kupčení s vakcínami dosahuje další mety. V tuto chvíli je třeba připomenout dění například v Bayernu Mnichov. Mistrovský tým německé bundesligy , téměř plně proočkovaný má velké množství údajně pozitivních. Nejsou nemocní, ale pozitivita stanovená velmi kritizovanými a nevyhovujícími pro nepřesnost PCR testy je nepustí na hřiště, přestože jim dost možná nic není. Ignorace faktoru vysokého rizika možnosti budoucích problémů přicházejících po prodělání vakcinace a nucení hráčů do vpichů, které mají být podmínkou pro pokračování sportovní kariéry, je nejen protiprávním jednáním porušujícím Norimberský kodex, ale také hazardem s lidským životem. A teď už i uprostřed sportovních svatostánků. Nestačila O2 aréna, přidávají se pro mnoho fanoušků nedotknutelné stadiony. Jde o další formu spojení různých druhů fanatismu a vášní?

  Množí se případy úmrtí lidí, kteří nejsou zrovna ve stoprocentním zdravotním stavu, přesto přistoupili na změnu úrovně své imunity vůči různým nemocem a virům. Což způsobuje řadu nečekaných úmrtí. Zodpovědní lékaři před těmito kroky varují, ale jistě tušíte, že ne každý je natolik důsledný a neúplatný, takže se očkuje v obrovských centrech při absolutní neznalosti zdravotního stavu lidí ochotných být zkušebními králíky. Jak už víme, dosud aplikované látky zvané vakcíny proti covidu-19 nesplňují nic z toho, čím se vyznačují ty skutečné používané na nemoci, které decimovaly lidstvo v minulých stoletích. Očkování proti moru, neštovicím, černému kašli, někdy i žloutence a dalším historicky nebezpečným chorobám funguje. Většinou stačí očkování v raném dětství, u tetanu každých 15 let, ovšem u anticovidových mixů je účinnost po pár týdnech poloviční a po půl roce téměř nulové. Což by se vědělo, kdyby došlo k dostatečnému testování. Navíc koronaviry jsou neposedové a takovou chřipku se nedaří zkrotit ani přes dlouhodobou snahu.

  Přesto jedno umí pseudovakcíny naprosto skvěle a nepochybně. Dluh České republiky se za dobu uměle vytvořené pandemie zdvojnásobil. Peníze z naší společné kapsy byly politiky přemístěny do soukromé sféry obsazené majiteli farmaceutických firem, bankami, které je financují, vlastníků bank a občas něco samozřejmě zůstalo za nehty našich a eurounijních pokladníků. Na podrobnější fakta se neptejte, vzhledem k nepřístupným smlouvám je zná minimum lidí na této planetě. Tím jsme dostali k dalšímu pokračování byznysu, kterým jsou nové léky, opět z repertoáru Pfizeru. Jejich ceny, například u přejmenovaného ivermectinu jsou přímo šílené a mnohonásobně vyšší než u originálu. Což politikům ovlivněných covidovým lobby nebrání v tom je nakupovat. Stejně tak novinky z oblasti vakcín, které sice ještě neprošly schvalovacím řízení, ale Evropská komise jejich pořízení již doporučila. No není to paradox?

  Jisté je, že tempo zvyšování požadavků na vakcinaci a tlak na jednotlivce i celé skupiny se razantně zvyšuje, s tím však i zarputilost všech, kteří na tuto hru nepřistoupili. Začalo další kolo restrikcí, které mají šanci spojit naštvané lidi a vyhnat je do ulic. Nemá cenu přemlouvat naočkované, vysvětlovat jim možné komplikace. Jsou už rozhodnutí a přesvědčit o opaku je může jejich vlastní kolaps. Je třeba spolupracovat s těmi, kteří jsou zásadně proti, a s těmi, kteří mají špatné zkušenosti či se v jejich okolí staly fatální události s tragickým koncem. Přidat se mohou zodpovědní a nezmanipulovaní rodiče. A samozřejmě všichni ti, kterým se zfanatizovaní úředníci, byť vládní, zkorumpovaní lékaři či média snaží vnutit něco, s čím sami nesouhlasí. Až se tito lidé spojí a ukážou svou sílu, začne daleko zuřivější boj. Zatím je klid před bouří. Ale jak dlouho ještě budeme zticha?

Jindřich Kulhavý

 

 
.