Dějiny národa Českého - K DNEŠNÍMU DNI - Sám za sebe

17. 11 2020

www.inadhled,cz Autor: Aleš Hroník

  Mým vzorem je Jeroným Pražský a jeho kritika vůči elitě doby, ve které tento vzdělaný plebejský hrdina žil.

  Vraťme se trochu do historie. Toto byl zástupce protektorátního úředníka Heydricha K.H. Frank. A takto tento nacistický zločinec skončil, viz obrázek nad textem. V zemích českých nastolil jen a jen teror. Společnost rozdělil na dva nesmiřitelné tábory. Jedni jej podporovali a druzí co mu přáli jen a jen smrt. To se nakonec stalo dne 22. května 1946 kdy byl popraven oběšením v Pankrácké vazební věznici brzy ráno.  Historie se opakuje velmi často. Po něm přišel další, jenž se dokonce stal i prezidentem. Mám samozřejmě namysli soudruha Gottwalda. Češi jsou zkrátka nepoučitelní.

  Dnes je zde další zločinec, jenž je bývalý člen STB s krycím jménem Bureš. A opět se zde páchá zločin, tentokrát zastíněný nemocí nazvánou Covid 19. Tento nenažraný "podnikatel" se ještě ke všemu stal premiérem. Už jsem to zde psal mnohokrát, takže se nebudu opakovat. Blíží se Vánoce a jediným dárkem jež by mne osobně udělal radost by bylo, kdyby tento zločinec 21. století dopadl stejně jako v roce 1946 K. H. Frank.

  Dnes je 17. listopadu, kdy před 81 lety s doporučením Hitlera K. H. Frank zavřel všechny školy ze strachu před demonstracemi a nenávisti vůči Němcům ze strany českých studentů. Dnes jsou opět školy zavřené. Záminkou je rostoucí počet nakažených, ale i ten největší blbec ví, že pozadí uzavření škol je stejné, jako tomu bylo v roce 1939. Oni moc dobře vědí, že dokud budou školy uzavřené, tak se nebudou studenti srocovat a dělat proti zlovládě Andreje Babiše demonstrace či defenestrace.

  Už to několikrát zločinec Andrej Babiš zažil. kdy na Letenské pláni proti němu demonstrovalo desetitisíce studentů a nejen jich, byť celá akce byla propagací nově nastupující diktatury liberálů. Bojí se jako čert kříže společnosti. On ví, jak dopadli někteří politici před ním. Jenže na rozdíl od Franka zde má Andrej Babiš silnou voličskou základu a až příliš mnoho lidí za ním stojí. Což je pro naši zemi doslova katastrofa! Nepomohla ani tichá modlitba před světcem a knížetem Václavem za jeho brzký politický konec. Doufám, že nebudeme zase čekat 40 let než se jeho a jeho nástupcům, jenž budou na stejné vlně totality, zbavíme.

  Přeji všem slušným lidem této země pevné nervy, hodně zdraví a ať si tento den, den volna užijí třeba na demonstraci proti zločinu, který páchá Andrej Babiš spolu s Janem Hamáčkem a Romanem Prymulou a ostatními rádoby elitami národa. A protože máme jako prezidenta starého pána, kterého už mezi obyčejné lidi arogance,věk a zdraví příliš nepouští, je vcelku jasné, že pomoci si můžeme jen my samotní. Jen je třeba začít opět táhnout za jeden provaz.

 
.