Dějiny národa Českého - TOTALITA DNEŠKA

20. 10 2020

www.inadhled.cz   Autoři: Aleš Hroník s Jitka Čížová

  Jako autoři historické skupiny Dějin národa Českého se připojujeme k protestu proti zkorumpované a začínající totalitní vládě Andreje Babiše a jeho ministrů. Žádáme politiky, aby nevyužívali nemoc s názvem COVID ke svému prospěchu. Nesouhlasíme s opatřeními, která tato vláda v těchto dnech podniká. Krůček po krůčku současná vláda ČR omezuje naši svobodu, která zde jakkoli vznikla po roce 1989. Momentálně je naše země v rukou šílenců a rozumářů, kteří si z nás chtějí dělat tak, jako totalitní KSČ v 50 letech 20. stol., poslušné a nemyslící ovečky.

  Vážíme si každého lidského života, ale nechceme se nést na vlně vládní propagandy hovořící o stovkách mrtvých a o desetitisících nakažených. Žádáme DEMISI premiéra Andreje Babniše a jeho ministrů. Stejně tak žádáme o odstoupení současného prezidenta Miloše Zemana, který namísto toho, aby obyvatelé této země uklidňoval a podporoval, tak jen přilévá olej do ohně svými výroky, a to zejména směřující k živnostníkům, středním a malým podnikatelům.

  Andrej Babiš se, jak všichni víme, stal premiérem díky nerozvážnosti 25% voličů, kteří mu dali hlas jen díky slibům, například navýšení důchodu. Pozadí celého jeho volebního programu, tedy strany ANO, ve které jako její lídr působí, se prakticky děje dnes. Tedy zcela viditelně potlačit základní listinu práv a svobod občanů České republiky. Dalším olejem do ohně NEsvobody by mělo být podle ministra vnitra Jana Hamáčka zrušení Ústavy České republiky, jenž vznikla dne 16. prosince 1992 a byla vydána Českou národní radou. Stále častěji dochází ze strany státních orgánů k její ignoraci.

  V neposlední řadě chceme tímto prohlášením upozornit na nekalé podnikatelské záměry ministra zdravotnictví Romana Prymuly, který je a byl ve střetu zájmu, a vyzýváme ho k tomu, aby dobrovolně podal DEMISI na funkci ministra zdravotnictví. Doufáme, že se obyvatelé této země konečně probudí a půjdou příští rok k volbám, aby řekli jasné NE straně ANO, kterou vede trestně stíhatelný premiér Andrej Babiš.

  Na závěr chci poděkovat všem čtenářům za jejich podporu zájem o naše články vedené pod nadpisem Dějiny národa Českého. Dnes je důležité si připomínat českou historii více, než kdykoliv jindy. Poučme se tedy a nedělejme stejné chyby jako např. v 50. letech 20. stol., které by nás jako obyvatele této krásné a historicky bohaté země stály opětovně nesvobodu. Babišovo tady prostě NECHCEME!!! 

  Za inadhled autoři článků o historii Jitka Čížová a Aleš Hroník

 

 
.