Dění v USA pod informačním embargem

10. 01 2021

www.inadhled.cz  České hory se zaplnily běžkaři a dětmi na sáňkách, což opět jen ukázalo idiocii našich vládních úředníků neschopných pochopit, že lidé už často jejím bludům nevěří a nemají důvěru v opatření držících národ v kleštích. Přestože se šrouby utahují, různá čísla nadále stoupají, otázkou zůstává proč? Jsou vylhaná? Reálná? A když skutečná, proč existuje tolik indicií o tom, že je s nimi záměrně manipulováno? Pracují média na objednávku? A táhnou za jeden jim hozený provaz? Existuje manuál, jak zničit Evropu? A co tomu může zabránit? Je cestou postavit se zlu, jako to se o to snaží Trump v USA? Souvisí to spolu nějak?

  Spojené státy jsou na rozcestí. Pojem demokratické zřízení se jich už dávno netýká a události posledních týdnů hovoří jasně o tom, že jsme v bodu zlomu. Zatímco naše média vytváří již 4 roky z Trumpa postavu neschopného ňoumy a zlosyna, ve skutečnosti je to po dlouhé době první prezident, který se vzepřel nejmocnějším elitám a ekonomickým zájmům několika málo rodin vládnoucích světu pomocí pokrevní linie už dlouhá desetiletí. Jeho předchůdce J.F.Kennedy musel zemřít a dá se očekávat, že Trump je v míře ohrožení momentálně nejsledovanější osobou světa. Nájemní vrazi momentálně dostávají dost možná ty nejvyšší nabídky za provedení zakázky.

  Demokraté dotáhnuli své podvody až do konce, o čemž svědčí ,,vítězství“ jejich kandidátů do Senátu v Georgii. Vzápětí byl oficiálně uznán Biden za vítěze voleb, reakcí na to byla demonstrace a proniknutí do Kapitolu v době jednání obou komor parlamentu. Zde se názory rozchází. Buď šla v čele hrstka příslušníků Antify, kteří byli poznáni na záběrech z chodeb Kapitolu, nebo bylo úkolem sebrat senátorům počítače, ze kterých bude čerpáno při dalším postupu proti nim. Varianta dvě je dost možná realitou. Nedostatečná ochrana Kapitolu a až po splnění úkolu nástup Národní gardy poslané prezidentem Trumpem na ochranu senátorů by tomu napovídalo. Další zprávy z USA o nynějším dění chybí. Jisté je jen jedno. Demokraté a elity se snaží o okamžité odvolání prezidenta Trumpa z funkce. Ptáme se proč je tak obrovský tlak, když mu oficiálně zbývá 10 dnů do předání funkce? Pár důvodů k tomu je. Proč mají tak obrovské obavy a strach?

  Donald Trump jistě musel podobný průběh očekávat. Co se nyní může stát? Vzhledem k tomu, že za ním stojí většina Američanů (pokud tedy nevěříme v čistotu voleb), je zároveň stále nejvyšším velitelem armády. Nepotřebuje používat jaderné zbraně, jak nám tvrdí ČT24. Má jiné prostředky. Pomocí vojenské techniky dokáže vypnout média a internet a znemožnit tak komunikaci mezi svými nepřáteli. Zároveň spustit vlnu zatýkání těch, proti kterým byly nashromážděny důkazy a konečně přesvědčit tak soudy k činnosti. Vzhledem k zákonům, na kterých po své volební období zapracoval, je oprávněn v případě podezření ze zasahování zahraničí do voleb zasáhnout a poslat do vězení všechny, kteří se na tom podíleli, zabavit jim majetek. Jak víme, podvádělo se z Frankfurtu, hovoří se o Holandsku a Kanadě, v případě Bidenů o Číně. Dále je v tuto chvíli za ovlivňování voleb a porušení demokratických zásad možné ukončit činnost soukromým objektům, na řadě tak je Twitter, Facebook a Google, také Amazon je díky angažovanosti jeho serverů ve válce proti Trumpovi je v ohrožení. A přidejme i televizní stanici CNN a řadu deníků. To už je válka. Mimochodem CNN žádá zrušení vysílací licence pro televizní stanici a vysílání Fox News, tedy jediného kanálu snažícího být objektivním.

  Takže, pokud se díváte na některou z našich televizí, nečekejte moc relevantních informací. Ani lidé v USA momentálně příliš netuší, co se u nich děje. Obrovský zákulisní boj je buď počátkem úklidu amerického chléva a vykydání hnoje, což by skutečně znamenalo světový Velký restart, protože by to znamenalo zatýkání v těch nejvyšších představitelných kruzích, k čemuž může být využita jen armáda a Národní garda, a je tedy podstatné, ke komu zůstanou tyto složky loajální, nebo vidíme poslední dějství před stavbou hranic, na nichž skončí nejvýraznější rebelové proti Demokratům a Deep State. Dopad toho, jak vše v USA skončí, poznamená celý svět. Pokud zvítězí Trump a je li to vůbec reálné, bude potřebovat klid na přebudování Spojených států a těžko se bude moc soustředit na zbytečné soupeření s Ruskem. Zároveň ukáže cestu, jak se vypořádat v Evropě s liberály a Zelenými, potažmo u nás nastaví zrcadlo Pirátům, Topce a dalším eurohujerům.. V opačném případu nás čeká návrat k diktatuře neomarxistů už nyní vládnoucích Evropě. Možná se Vám to vše zdá absurdní a přitažené za vlasy, ve skutečnosti se opravdu nacházíme ve velmi bouřlivé době mediální cenzury. Každou hodinu se něco děje a nejbližší dny možná rozhodují o dalším směřování světa. Takže pečlivě filtrujte informace a doufejte ve správné řešení. A protože je neděle, přidáme trochu kultury a hezkou písničku.

Daniel Landa - Blanický Manifest (feat. F. Černý, J. Vojtek, V. Bláha, R. "IZZI" Izaiáš, Protheus) - YouTube  

Jindřich Kulhavý

 

 

 

 
.