Drzost vlády už přesáhla určité meze

27. 10 2020

www.inadhled.cz  Necelý týden poté, co si Prymula s Faltýnkem vyrazili na půlnoční mejdan, na kterém se dohadovaly pro veřejnost neurčité kšefty, jejichž odklad asi nebyl možný a nebylo vhodné je domlouvat pod střechou oficiálně k tomu předurčených míst, nám vláda připravila další opatření, která mají přispět k snížení počtu nakažených covidem-19. Drzost a arogance této vlády dosahuje bodu zlomu, kterým je na jedné straně chybující Prymula, na druhé jeho další utahování šroubů a ukázka síly do posledního záchvěvu setrvání ve funkci ministra zdravotnictví. A opět se ukazuje obojakost Andreje Babiše.

  Situace v Evropě se dramatizuje. Asi záměrně, což irituje stále více lidí a například v Rakousku v den státního svátku proběhla ve Vídni demonstrace namířená proti opatřením tamní vlády. To nám však nikdo neřekne, my se dozvíme pouze o stávce a následném srocování davů v Bělorusku, protože to je přeci aktuálnější. Tak nějak pracují naše nedůvěryhodná média. Vraťme se však k nám. Statistiky čísel nakažených koronavirem se stále zhoršují. Přestože se ozývají už i kapacity v oboru epidemiologie, které upozorňují na závadnost testů, nepřesnost výsledků a jejich interpretace, publicita je dávána pouze těm zastávajícím názor, že bez opatření státu tu asi do měsíce budeme umírat na ulicích. Flégr možná shání mrazáky, někteří další volají po zákazu vycházení. Nabízí se otázka, co změní zákaz nočního vycházení, když je vše zavřené? Skoro to vypadá, že opatření směřuje proti těm, kteří dokázali sledovat a nafotit Prymulu s Faltýnkem na jejich důležitém nočním setkání. Teď už budou elity moci pod rouškou noci běhat třeba i nazí, nikdo je přitom nebude schopen nachytat. Pravděpodobnost přenosu jakékoliv nákazy u lidí jdoucích nočním městem je skutečně víceméně nulová.

  WHO již upravila vlastní prohlášení o smrtnosti covidu-19 a dostala se na údaje odpovídající té tolikrát opakované chřipce a dalším virózám, tedy kolem 0,2 %. To vše i přes masívní testování, falšování výsledků testů a vstupních hodnot grafů. Jak je možné že jeden člověk během dvou hodin 2x testovaný stejnou metodou vyšel nejdříve pozitivní, aby o 120 minut později byl negativní? Těchto případů jsme zaznamenaly již několik a ukazuje se, že ani celoplošné testování nemůže vést k reálnému a pravdivému zjištění stavu národa. Opět je třeba připomenout, že i ti dle testů pozitivní nejsou automaticky nemocní, protože v sobě mohou mít pouze určité fragmenty viru, které neznamenají dokonce ani infekčnost těchto jedinců.

  Prymula a spol manipulují s myslí národa. Součástí vládních opatření se stalo omezení zbývající lékařské péče, které se dotýká pacientů s jinými chorobami, než je mediálně propagovaný covid-19. Odkládají se operace pohybového ústrojí, ale podobně se odsunou i další neakutní případy. Takže pokud jste čekali i třeba několik let na složitější zákrok a v těchto dnech jste se měli dočkat, Prymula s Babišem Vám udělali čáru přes rozpočet. A můžete se vrátit na začátek čekání. Nevíme, zda li Vám v polopláči ministrem zdravotnictví pronášená slova pár hodin před vlastním nočním výletem a následným vylháváním se, tedy: ,,Zůstaňte doma“, zní věrohodně, ale vašemu tělu to je jedno ve chvíli, kdy potřebuje lékařskou péči a zásah chirurga. Máte však smůlu, je blbá doba.

 

  Údajně přeplněné nemocnice a blížící se kolaps zdravotnictví jsou pouhým divadlem podporujícím obrovské kšefty. Je zajímavé, kolik lidí uvědomujících si jindy prolhanost miainstreamových médií v případech migrace, chování se Evropské unie či amerických prezidentských voleb náhle naslouchá jejich zaměstnancům a doslova hltá informace chrlené z obrazovek a tiskovin. Z těch poté vychází při šíření strachu na sociálních sítích a v soukromí. Celá tato situace vytváří obrovské napětí a nenávist mezi lidmi. Navíc se v tom vyžívají i uniformovaní strážci zákona a začali rozdávat pokuty. Názor jedněch tak musí být názorem všech. Přitom opatření vlády trvají již několik týdnů, jejichž počet přesáhnul inkubační dobu projevení se viru. Je tedy vláda neschopná?

  Množství testů údajně stoupá, byť zdaleka ne všechna odběrová místa jsou plná. Příznaky nemá ani z desetina všech údajně pozitivních a denní přírůstky nakažených prostě matematicky nesedí, o vyléčených se nemluví téměř vůbec. O mrtvých jen dobře, pokud umřou na covid, tak ještě mnohem lépe. A když ne, papír snese všechno. Prymula začal testovat lidi novým druhem testů, o kterých jsme již přinesli informace spojené s dohodou o finanční úlitbě. Státní mašinérie přesto jede. Už nyní je stát o jeden bilion korun chudší. A české stádo až na výjimky spokojeně bučí. Na ten zbytek stačí poslat pár policistů, provokatérů a udělat z toho komedii. Zdá se, že ani na 28.října se nakonec žádný protest nepřipraví, strach z represe je nekonečný. Copak jsme skutečně všichni přišli o rozum?

Jindřich Kulhavý

 

 

 

 
.