Jak dál s demonstracemi? Chce to jít dále...

13. 01 2022

www.inadhled.cz Přestože jsou nejen celá Evropa, ale i Austrálie a některé další státy svědkem mohutných demonstrací namířených proti opatřením politiků korumpovaných či jinak motivovaných farmaceutickými koncerny, bankami a některými filantropy (Soros, Gates), vlády uvedených zemí pokračují v represi. Účastní se jich stotisíce demonstrantů, politici a lobisté si dále jedou svou agendu a jen neochotně diskutují o změně přístupu. Je evidentní, že dosavadní taktika odpůrců vakcín a další šikany potřebuje změnu. Jediní Bulharové svým vytvářením tlaku na zrušení příprav zavedení covidpasů, částečně povinné vakcinace a hrozbou obsazení parlamentu jdou ostatním příkladem. V Bosně to zase dokázal schopný právník a prozatím tamním vládcům odebral vítr z plachet. Jenže to je jihovýchod Evropy, kde politici vědí, že dnes vládnou, zítra mohou viset. O to zodpovědněji ke všemu musí přistupovat.

  V liberální části světa mají elity z občanů všechno možné, jen ne strach. Což je chyba vedoucí k jejich aroganci. Už nějakou dobu tvrdíme, že tato situace nahrává úlisným ideologům, falešným lidumilům a agresivním manipulátorům, kteří z pozice pseudoelit vládnou Starému kontinentu. Ostatně složení Evropské komise, většiny Evropského parlamentu a řady vlád tomu nasvědčuje více než jasně. Tito vzájemně se poplácávající po zádech, vymýšlející totální nesmysly a naprosto ignorující reálný stav v Evropě jsou všeobecnými škodiči nenesoucími absolutně žádnou hmotnou či morální zodpovědnost za ztráty, které způsobují. Přesto ovládají policii, armádu, jsou spoluhráči či majiteli médií, která lze považovat za spoluviníky a jako k takovým bude třeba jednou přistupovat.

  Demonstrace proti proticovidovým opatřením mají prozatím menší rozsah, než kolik je nespokojených občanů. Jestliže absolutní většina demonstrujících patří pouze k odmítačům vakcinace, roušek a nesmyslných omezení, pak je třeba se ptát, není li čas, aby se k nim připojili i ti, pro které je současné všeobecné zdražování výsledkem machinací elit, jejich zelené ideologie a součástí naprosto zcestného Green Dealu a Great Resetu. Dále nesmyslné obchodní a politické války s Ruskem, Čínou a dalšími zeměmi či prostým vysáváním peněz ze sociální sféry kvůli migraci. Covid je jedním z nástrojů, které mají způsobit nevratné změny společnosti. Kdyby ty změny vedly k lepšímu životu, dal by se určitý přechod k němu akceptovat, byť by byl krátkodobě bolestný. Jenže slibovaný pokrok nás vrátí o mnoho desítek let zpět a bude devastační.

  Staré křesťanské a invazivní islámské náboženství dostalo především v Evropě, i když globálního, silného protivníka v tom novém zeleném. Ateisté, tedy ignorující všechna, kroutí nechápavě hlavou nad absolutní rezignací věřících v Ježíše, kteří se nechávají vytlačit přivandrovalými a často právě ekouvažujícími liberály pozvanými muslimy. A je všechny nyní budou válcovat Zelení, ovšem s jistou podporou právě těch, které sem pustili a pro něž vytváří řekněme nadstandardní podmínky. Nutno připomenout, že právě hlava křesťanů papež František I. je celé této změně společnosti dlouhodobě nápomocen. Možná se to jeví být paradoxem, ale je velmi pravděpodobné, že rošáda na papežském stolci byla prvoplánovaná s tím, že nejvýše postavený křesťan bude dostatečně spolupracující s elitami přetvářejícími svět dle svých představ.

  Lidí majících důvod vzbouřit se je tedy moc. Teď jde o to spojit je v tom, co jim je společné a eliminovat rozdílné názory na jiné věci. Vysvětlit jim, že jejich dělení je pouze systematicky připravený postup, kterým se má oslabit síla davu. Vzpomeňte si na proslulé pruty. Dáte li je k sobě, nic je nezlomí, rozdělíte li je, jeden po druhém budou zlomeny. A to se právě teď děje. Bylo zvoleno několik témat, kterými byla společnost zahlcena, rozsekána na menší segmenty a je s nimi manipulováno. Pojďme se tedy sjednotit a vzepřít se nám připravenému osudu. Někde už to pochopili, jinde se k tomu dostávají postupně, my zatím spíme. Včera večer byl v televizi film Hunger Games popisující něco, do čeho se ženeme. Jistě, jde o umělecké dílo, je to film, ale jeho autor musí být geniální, protože jeho tematika je strašidelně blízká tomu, jak to tu může dopadnout. Jde o trilogii, takže kdo ji zná, ví, že se i v něm nakonec hrdinové vzbouří. Udělejme to dříve, než to udělali v tom filmu. Přišel vhodný čas.

Jindřich Kulhavý

 
.