Kamióny v zahraničí a koncert u nás

20. 11 2018 | www.inadhled.cz   Evropské směřování k multikulturní společnosti má své následky. Za vše hovoří statistiky, které umí lhát jen tehdy, pokud jsou tendenčně sestavovány. To znamená, že jich je 99% momentálně cinknutých. V podstatě se lže ve všem. Stačí se podívat, jak zkreslené jsou ty, ze kterých se vychází při rozhodování o postupné likvidaci spalovacích motorů a jejich nahrazování elektromotory. Přestože i prostá logika říká, že jde o systematickou a dobře prolobovanou  změnu, která v důsledku přinese ekologicko-hospodářskou tragédii a kolaps včetně obrovského nedostatku elektřiny a omezení pohybu, zmatené statistiky potřebné kdysi k zdůvodnění útlumu výroby spalovacích motorů vznikly a nyní už se ani nikdo zdůvodňováním nezabývá. Podobně se stavují tabulky i na jiné záležitosti, například na migraci.

  Stále častěji slyšíme, že se integrace migrantů definitivně podařila a Evropa je na nejlepší cestě k lepším zítřkům. Za prachy Söröse se to dobře říká, takže u nás k největším utvrzovačům patří například jimi placený Šimon Pánek, ředitel neziskovky Člověk v tísni a jeden z nejvlivnějších lidí v této zemi. A aby se ještě více vytvářel dojem úspěšnosti integrace, zvou se k nám specialisté na její propagaci i ze zahraničí. Samotný Sörös zasahuje do dění u nás více, než tušíme. Z Maďarska ho vyhazují, tak to zkouší u nás, jeho podpora odpůrců Andreje Babiše došla tak daleko, že stojí v pozadí za organizováním studentů při sobotních demonstracích. Ostatně jejich příprava byla natolik zjevná, že se lze ještě podivovat tomu, kam až sahají prsty amerického miliardáře. Přitom by Babišovi stačilo, aby se přidal k vlastizrádcům rozesetých napříč Západní Evropou a přistoupil ke Globálnímu  paktu o migraci, poslal pár miliard Člověku v tísni navíc a měl by klid na svůj byznys. Morálka není to pravé, co ho vede k nepřistoupení k paktu, takže otázkou zůstává, co to je. Dálkově ovládaná Slonková by byla zaměřena na jiné politiky či vzpouzející se významné lidi. Je zvláštní, že se jí ještě nepodařilo navrtat Zemanův proslulý gumový člun a neposlat ho i s prezidentem ke dnu. Nebo najít cosi na ředitelku Kohoutovou bojující proti Šabatové. Co bude její další kauzou?

  Skutečnost úspěšnosti integrace je však jiná. Zeptejte se řidiče kamiónů, kam neradi jezdí. Německo zatím nevadí, tedy pokud tím Vaším někdo nezmasakruje trhovce a návštěvníky vánočních trhů třeba v Berlíně. Francie je už na pováženou, ale pořád to ještě jakžtakž jde. Ovšem Velká Británie, to už je oříšek. Pokud Vám nevykradou kabinu, určitě přijdete o plachtu či část nákladu. A když tedy nespíte a pořád jedete, musíte dát pozor, kam míříte. U mnoha míst Vám totiž samotní policisté řeknou, že tam i kdyby se Vám něco závažného dělo, prostě Vás tam nechají a nepřijedou. Obavy z muslimů a migrantů jsou natolik vážné, že se bojí o svůj život a nějaký kamión odkudkoliv je vůbec nezajímá. Takže řidiči tam prostě jezdit nechtějí. A to nemluvíme o problémech v Calais, kde se bezpečností kamiónů nikdo moc nezabývá a integrace po francouzsku znamená poničená auta a ohrožení řidičů.

  Nedávnou jsme si připomněli výročí masakru v pařížském klubu Bataclan, kde došlo k zmasakrování návštěvníků muslimskými džihádisty. Jestliže francouzský prezident Macron naprosto ignoroval vzpomínku na oběti hromadné vraždy, které navíc prošly mučením, došlo k brutálním znásilnění a dalším ohavnostem, naše média se k němu mlčenlivostí přidala a od ČT by pietu ani nikdo neočekával. Včera proběhl v naší O2 Aréně v Praze koncert skupiny Nightwish a šlo o velmi povedené představení, které se událo v naprostém klidu, pomineme li nadšení diváků. Bezpečí, které lidé i přes kontrolu při vstupu vnímají je to, o čem bychom mohli pouze snít, kdybychom věřili Šimonovi Pánkovi nesmyslná tvrzení o vynikajícím výsledku integrace v Německu a ostatních státech Evropy a podlehli mylné představě, že to bude v pohodě.

  V O2 Aréně nebyl nikdo, kdo by se bál sdílet místo v davu. Možná, tedy určitě to bylo proto, že se tam neobjevila ani jedna osoba v hidžábu, muslim v typickém oděvu jemu příslušícím, nebo snad parta hlučných a agresivních Afričanů. Aréna byla vyprodaná, lidi přijeli z celé republiky a skvěle se bavili. A to až do konce, na rozdíl od Bataclanu. Škoda jen, že voliči Pirátů, Top09 a STAN s ČSSD toto ještě nepochopili a místo uvědomění si toho krásného pocitu svobody a bezpečí se nechají vést Kalouskem a Němcovou s Kocábem Prahou, požadují demisi vlády a přejí smrt Zemanovi. Jistě, Babiš zdaleka není morální ikonou a patří jinam, než do Strakovky, ale pokud by neměl společnou celu s Kalouskem, tak by to byla nespravedlnost. Momentálně tedy můžeme říct, že jedině u nás je integrace migrantů vcelku povedená, to proto, že se jim doposud bráníme, a ti, co tu byli, většinou rychle utekli jinam. Ale nemusí tomu tak být navždy, neboť peníze Söröse rozdávané plnými hrstmi neziskovkám a studentům mnohé mění, zároveň jsou v Parlamentu a Senátu většinou kolaboranti závislí na penězích z EU. Ti se lizu a koryta jen tak nevzdají. Takže zbystřete a přemýšlejte o tom, až zase někteří z vás budou křičet na náměstí, jestli je Bataclan lepší, než byla včera O2 Aréna. To i přesto, že Babiš opravdu není zrovna morálkou oplývající.

Autor: Administrator

Diskuse

Speciály

Tipy