Kdo covidu k čemu zneužil?

28. 04 2020

www.inadhled.cz    Dnes si dovolíme upozornit na to, co vše se kolem jakéhosi viru dělo. Nyní se každodenní rytmus pomalu vrací do normálu. Otvírají se prodejny a různé provozovny, na sportoviště se vrací život a postupně se začnout konat i kulturní akce. Jako předposlední se dočkají restauratéři, což je dost nefér, po nich se všichni společně pokusíme vzkřísit cestovní ruch a dopravní služby. Zatímco se budou sčítat astronomicky vysoké škody, budeme moci rozebírat podloženost důvodů k mohutné devastaci ekonomiky a hospodářství. Součástí dnešní stati jsou i dvě videa natočené ve Spojených státech a přinášející jasno v tom, co se vlastně stalo. Jedno je skutečně dlouhé, ale natolik obsažné, že i kdyby už žádné jiné nebylo, museli byste se chytit za hlavu při otázce, proč to všechno je. Obě jsou doplněna českými titulky a jejich aktéry je vždy moderátor a lékař. Žádný obvoďák sedící doma, ale skutečný odborník.

  Až pochopíte, o jak kolosální podvod v případu Covidu-19 jde, čemu jsme zpočátku při šití roušek a domácí výrobě dezinfekce věřili, udělá se Vám mdlo při zjištění, odkud vítr vane. Jisté je, že ochromen byl život ve všech sférách, pár lidí zbohatnulo, několik jich ještě zbohatne a všichni ostatní to zaplatí. Zde je odkaz na první 48 minut trvající video a věřte, že stojí za shlédnutí, protože v životě jste již promarnili mnohem více času, než když teď usednete do křesla a pustíte si šokující tok informací. A dokonce se i dozvíte, co a proč způsobuje síť 5G z pohledu odborníka a lékaře. To zhruba v polovině záznamu.

https://www.youtube.com/watch?v=2rw1eZJl23Q&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2kHgFRWW0Ew88-YFGP6kj8eGda65nq-D16NwoYpvAcu-OmuaFW11UT5pk

  Fraška, kterou si s celým světem zahrálo pár jednotlivců, zaujmula plno dalších, kteří využijí situace. Ve chvíli, kdy je stále jasnější, jak obrovskou fabulaci prožíváme a statistiky ukazují, že neexistuje žádná pandemie, dokonce ani nijak významně nebezpečný vir, přičemž se i odborní lékaři přou o tom, co ten v laboratoři vzniklý zmetek způsobuje a jaká léčba je reálně správná, si Němci povinně nasazují kontraproduktivní roušky, to aby dodali vážnosti dohodě mezi Merkelovou a Gatesem o rozjezdu byznysu s vakcínou, kterou už, zdá se, prokazatelně několik farmaceutických koncernů má k dispozici. Přestože se za normálních okolností takový přípravek vyvíjí roky a s testováním na prvních dobrovolnících se čeká, tentokrát jej tahají s šuplíku tři měsíce po spuštění hysterie kolem pandemie. A ten stav díky zkorumpovaným médiím a politikům pokračuje, v posledních dvou dnech jsme přesvědčováni, že se nemoc vrací v druhé vlně do Japonska a Číny. Bill Gates je extrémně činný a kde jinde než v Německ, nachází spojence. Zdegenerovaní politici v zemi našich sousedů jsou živnou půdou pro ty největší ,,prasárny‘‘ a jejich prosazování. Připomeňme si devastační promigrantskou politiku, sebemrskačství v oblasti rasové nesnášenlivosti vedoucí k plánované likvidaci původního evropského etnika, snaha zlegalizovat pedofilii, podpořit převzetí moci muslimy. To vše při prozatím dostatečné finanční zásobě a případné ochotě spustit rotačky tisknoucí eura.

  Druhé video je prosté emocí, ale přináší výsledky statistik. Nejsou vycucané z prstu, dokonce zahrnují počty a výsledky oficiálně uváděné, přestože počty mrtvých uváděných jako oběti koronaviru jsou záměrně zkreslované a jak jsme již kdysi uvedli, za úmrtí na koronavir se považuje každé, u kterého bylo onemocnění zachyceno, přestože na konečný exitus vůbec nemělo vliv. Tím se diskutující nezaobírá a bere čísla tak, jak leží. I přesto jasně poukazuje na to, že Covid-19 je zabiják na úrovni chřipky, která i při rozsahu následků za pandemii nikdy označována nebyla a nezastavila chod světa. Maximálně se stala lokální epidemií. Zde je odkaz a není tak dlouhé.

https://www.youtube.com/watch?v=dgXJxAjYlBM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2ka3LzuCd2OkU9L-o0wXprBPOfR3PkCK5lMJuMa4IVkht-lp_1p2YR0is

  Omlouváme se tímto, že Vás ,,zatěžujeme‘‘ videozáznamy, nicméně jde o fakta, která si můžete ověřit, lékaři patří ke kapacitám ve svém oboru a považujeme to lepší způsob přenosu informací, než něco papouškovat. Kdo se však ještě chytil mimo Gatese s jeho prvoplánovanou snahou zamořit svět svou vakcínou příležitosti něco změnit k horšímu? Samozřejmě světové krize chce využít George Sörös, který prohlásil, že je třeba rozbít tradiční rodinu. Přidali se němečtí politici volající po posílení státu a jeho oprávnění vstupovat do domácností a třeba i násilím nutit jednotlivce k vakcinaci. Pád ekonomiky bude zneužit k opětovnému nastartování, ovšem nově již se zátěží Zeleného údělu pro Evropu. Lži o tom, že díky momentálnímu úbytku vozidel na silnicích planeta dýchá snadněji je demagogie. Pokud snad došlo k poklesu emisí, pak nikoliv kvůli stojícím moderním vozidlům, ale ,,vděčit¨¨ za to můžeme stojícímu průmyslu. Mezitím navíc těžaři dřeva vykáceli v rámci světového chaosu velký kus Amazonského pralesa. Pozadu samozřejmě nezůstanou ani bankéři, kteří vytěží z každé krize co nejvíce. Úvěr teď bude potřebovat kde kdo. Přidáme li ještě touhu politiků po zvýšení kontroly obyvatelstva, Kterou stihnuli za přispění ovcí otestovat jsme nuceni konstatovat, že vyvoláním hysterie kolem vymyšlené epidemie se plno lidí obohatí, zbytek se řítí do černé díry. Strůjcům záměr vyšel.

Jindřich Kulhavý

 

 

 
.