Když se nedá dohodnout, protože nabídka je mizerná

1. 07 2019 | www.inadhled.cz   V Bruselu je v těchto dvou dnech největší koncentrace evropských politických elit dohadujících se o předsedovi Evropské komise. Nejvíce probíranou je postava Nizozemce Timmermanse, který by rád nahradil alkoholu holdujícího Junckerse. I ten by byl potěšen, kdyby jej vystřídal tento bludný Holanďan. Jde totiž o nejhlasitějšího prosazovatele migrace, obhájce kvót na rozdělování příchozích do všech států EU a favorita Merkelové a Macrona, prosazuje ho i polský odpadlík Tusk. Už jen tato souhra okolností naznačuje, jakým směrem by se nadále Evropská unie pod vedením mocné Evropské komise ubírala. Vzhledem k tomu, že za Timmermansem stojí i silná skupina evropských liberálů zastoupená mnoha poslanci Evropského parlamentu, je pozice Timmermanse silná, na druhou stranu se semknula V4 s podporou Itálie a s volbou tohoto politika nesouhlasí. Je to vcelku logické, Timmermans stál skutečně za mnoha nenávistnými projevy směřovanými směrem k V4 , nejen slovními, a vzhledem k Italovi Salvinimu  nemůže přijít na jméno ani Itálii. Pět států už není úplně bezvýznamná síla a zůstanou li spojené, je šance na odsunutí Timmermanse do pozadí solidní. Ne, že by ostatní byli mnohem menší zlo, to při složení Evropského parlamentu ani není možné, ale speciálně Timmermans je doslova multikulturní maniak.

  V pondělí se evropské špičky nedohodnuly a bude zajímavé sledovat, k jakému dalšímu postupu se sníží představitelé nejvýznamnějších zemí. Dojde k použití síly, zaměří se na diskuzi, nebo se prostě i přes odpor pěti zemí dostane do čela další fanatik pocházející ze zemí Beneluxu? Jeden už tu byl a rozhodně k pozitivnímu pohledu na EU nijak nepřispěl. Navíc postupně ze svého úřadu udělal absoluticky vládnoucí. Evropa se postupně blíží představám někdejšího říšského kancléře Hitlera. Velká Evropa s jednou vládou, nejlépe samozřejmě Německem dosazenou. S tím zároveň postupně dochází k likvidaci jednotlivých národů. Nikoliv vyvražděním, tedy zatím, ale potlačováním národních tradic a zvyků. Postupné odzbrojování, za kterým ostatně také Timmermans stojí, dá časem moc do rukou přistěhovalců.

  Teď odbočíme. Návštěva Biergarten v Mnichově o víkendu byla ukázková. U stolů sedělo pár Němců, ale uprostřed byla sešlost mladé muslimské komunity. V součtu 12 mužů, 14 žen, cca 10 dětí ve věku od 5ti do 12ti let a 14 kočárků s malými dětmi.  Populační exploze v pro Afričany a obyvatele původem z Blízkého Východu v luxusním prostředí sociálních dávek společně se zaslepeností velké řady liberálně demokratických politiků jsou tou největší zbraní zastánců islamizace celého našeho kontinentu. V Mnichově je momentálně dle odhadů až 50% přistěhovalců, ne všichni patří k muslimskému etniku. Je tam mnoho Čechů, Poláků a příslušníků dalších států.  Všichni tito tam pracují. To samé však nelze říct o příchozích z neevropských lokalit. Řada z nich vysává sociální systém Německa a nemíní na tom nic měnit. Jen si začnou brzy říkat o další práva.

  Vraťme se však do Bruselu. V úterý budou pokračovat rozhovory o složení nové Evropské komise. Výsledek jednání možná ovlivní výběr předsedy, ale samotná EU díky nedávným volbám bude i nadále směřovat jinam, než jsme si při vstupu do ní představovali.  Navíc díky usilovné ideologické práci politických neziskovek a stran z Demokratického bloku, momentálně i Pirátů, se mění neochota Čechů podřídit se nesmyslným směrnicím přicházejícím z EU a zůstat svrchovaným národem.  Důkazem je i aktivita lidí kolem Milionu chvilek pro demokracii. Nejen těch na pódiích, ale především v zákulisí. Nejde o nic jiného, než prostou manipulaci, Babiš  je pouze zástupným problémem. To i přes jeho nijak zvláště pozitivní působení v čele vlády a minulost, kterou s ním spojujeme a připomíná kariéru mafiánského kmotra. Představa, že by za Českou republiku v Bruselu nyní vyjednávali Kalousek, Hamáček, Fiala či Bartoš je přímo strašidelná. To už by nás před Timmermansem neuchránilo vůbec nic.

J3.K

Autor: Administrator

Diskuse

.

Speciály

Tipy