Když se potká fašismus s antifašismem...

21. 02 2020

www.inadhled.cz   … a Vy ani nepoznáte, který je který. Nejdříve citujme definici: Fašismus je krajně pravicová totalitní ideologie, která největšího úspěchu dosáhla v Itálii mezi lety 1922-1943 pod vedením Benita Mussoliniho. Mezi základní rysy patří militarismus, silná vůdčí osobnost ve vedení státu, nacionalismus a averze k cizincům. Oproti německému nacismu neobsahoval italský fašismus prvek rasové nesnášenlivosti. V České republice je fašismus postaven mimo zákon.

  S touto definicí můžeme začít pracovat. Z výše uvedeného tedy vyplývá jistý rozdíl mezi fašismem a nacismem. Fašismus je svým způsobem radikální způsob vlastenectví zaštítěný použitím zbraní v případě potřeby ochrany vlastní země. V jistém smyslu jde tedy vcelku logický stav, který byl povýšen na trestný čin z důvodů přehnané agrese vůči komukoliv, kdo by se pokusil narušit určité hranice vlastenectví. V historii by obránci území byli pravděpodobně považováni za hrdiny a nositele kmenového odkazu, v moderní době, která je národostně tolerantnější, jde však o zásadně nepřijatelnou ideologie. Otázkou však zůstává, nakolik je oprávněné označovat fašismem prosté vlastenectví, jehož součástí není volání po silné vůdčí osobnosti a ani přehnaná touha řešit problémy zbraní. Zároveň je třeba se ptát, co je krajně pravicová totalitní ideologie a kdo z lidí, kteří jsou u nás hanlivě nazývání fašisty, touží po totalitě? Také si musíme říct, že averze k cizincům by se musela projevovat komplexně, tedy například i k běžným turistům, což se tady opravdu neděje.

  Ve čtvrtek nastoupil do úřadu nový ombudsman a neobešlo se to bez blokády a urážek ze strany jakýchsi aktivistů vedených šílencem Patočkou. Stanislav Křeček, ctihodný kmet ve věku 81 let byl těmito statečnými mladými lidmi urážen a nazýván fašistou. Média si na přenosu ze schodů úřadu pochutnala. Zatímco demokraticky zvolený ombudsman byl dehonestován, bývalá ombudsmanka Šabatová mnohými označována právem za koncentrované zlo opouštěla úřad za potlesku mládeže z řad aktivistů. Připomeňme si, že Šabatová měla prsty v řešení Kuřimské aféry, soudila se s ředitelkou pražské střední školy Ivankou Devátou o možnost používat islámské symboly v hodinách výuky (šlo o pokrývku hlavy) a preferovala národnostní menšiny a jejich výhody v České republice. Stanislav Křeček byl v opozici proti bývalé kamarádce Václava Havla, a i jako její zástupce často vystupoval proti jejím způsobům řešení řady sporů. Nicméně je třeba chtít odpověď na to, jakým právem a proč beztrestně mu hrstka aktivistů mohla bránit v nástupu do úřadu, a ještě pořvávat hanlivé výroky o fašistovi?

  V Německu došlo ke střelbě ve dvou kuřárnách šíši, do kterých chodí především muslimové. Zemřelo 11 lidí včetně střelce a jeho matky. Pro policii je to ideální výsledek, protože vrah před sebevraždou údajně sepsal přiznání, zastřeli matku i sebe, navíc legálně drženou zbraní. Zachoval se jako nacista, protože šel zabít rasově odlišné lidi, byl ozbrojený a nenáviděl všechny s výjimkou správných Němců. Až potud médii podsunutá realita. Nikdy se nedozvíme, jak to skutečně bylo. Pokud se vše událo takto, šlo opravdu o zapáleného nacistu, který mohl jít stejně vystřílet polskou či českou krčmu, kterou by tam někde objevil. Jenže on šel do muslimského podniku. Zda li byl objeven dopis, ve které se přiznal a jaké měl znění, to je v této době irelevantní, manipulací ze strany policie a vládních stran v Německu už jsme zažili tolik, že důvěra v ně je kdesi u bodu mrazu.

  Jisté je, že i přes smutnou skutečnost, která přinesla smrt lidí, dojde k naprostému vyždímání potenciálu situace. Dotyčný Němec nebude na rozdíl od vrahů z řad muslimských atentátníků označen jako psychicky narušený. Dále držel legálně loveckou zbraň, takže bude následovat represe namířená konečně ,,oprávněně“ na všechny ostatní držitele takových zbraní, nejen na lovce a myslivce. Střelec se údajně také prezentoval na internetu a sociálních sítích, takže Evropská komise ještě více přitvrdí vůči Facebooku a dalším provozovatelům. Ruku v ruce s tím půjde další vlna protěžování migrantů, to za ignorace jejich vlastních činů a skutků, které jsou často daleko za hranicí únosnosti. Událost tak vrátila trumfy do rukou Merkelové & spol. Nic lepšího se pro ně nemohlo stát a až to téměř zavání akcí na objednávku. Možná to byla skutečně vzorová ukázka reálného nacismu, ale také mohlo jít o frustraci obyčejného Němce z dění v Německu a v celé Evropě vzešlého z migrační a sociální politiky vládních stran. Pokud ano, pak tento jedinec udělal medvědí službu. Existují legální možnosti ukončení zvrácenosti otevřených dveří. Tím je společný postup nespokojených občanů při volbách. Na střílení do lidí je skutečně nevhodná doba. Přestože k anarchii jistě dojde, viz odkaz na naučné video, ve kterém Vám bude popsáno, co právě kolem nás probíhá, momentálním řešením je dát ve volbách hlas těm politikům, kteří již nebudou pokračovat v dalším importu Afričanů a muslimů a zároveň budou řešit situaci vzniklou předešlým přístupem vlády k budování NWO, tedy Nového světového řádu.

https://www.youtube.com/watch?v=uPE7s9r_1rg&fbclid=IwAR2Ho2CN4qRm7fYKftCcjVCwY3DjVnRV0jC9gB4q7L3wqwGvdaSkFTLdMpM

  Nacismus a fašismus skutečně do dnešní doby nepatří. Zároveň je však oprávněné zaměřit se na obranu vlastních hranic a preferovat národní zájmy před těmi deviací nasáklými a jdoucími z Evropské komise a z Bruselu. Migrace změnila Evropu, která byla dosud velmi klidnou zónou, ve které v poklidu žili všichni, tedy i včetně sociální systémy vysávajících skupin, jakými je většina Romů, na Západu zase mnohočetných muslimských enkláv. Bohužel došlo k několikanásobnému nárůstu počtu závislých na státních dávkách, což se projevilo snižováním životní úrovně produktivního obyvatelstva. Přidejme Zelený úděl pro Evropu, od kterého její zvýšení opravdu čekat nemůžeme a autoritářství elit, které připomíná poučku o fašismu a touze po silné osobnosti v čele. Navíc…nacisté, jakožto jistá odnož fašistů, opravdu nezastávali pravicovou ideologii. Zdá se, že tu dochází k jistému překroucení všech dosavadních pouček a hypotéz. Rasismus se týká spíše bílých obětí, viz napadání žen, politiků z opoziční AfD, snahu zlehčovat trestné činy muslimů. Autoritářství Evropské komise a EU je de facto možno přirovnat k bývalému Sovětskému svazu. V podstatě tedy jediným pozitivem je, že právě SSSR se nakonec rozpadlo. To čeká i EU. Jen se lze obávat toho, že to bude ještě dlouho trvat. A můžeme jen doufat, že nedojde na přání Georga Söröse ke 3.světové válce. To by střílení v Německu bylo jen malou předzvěstí daleko větší tragédie.

Jindřich Kulhavý

 

 

 
.