Právě se nacházíte:

Mafii dochází dech?

10. 01 2022

  www.inadhled.cz  Podezřelé ticho v médiích týkající se dění v USA je přebíjeno pracovní karanténou u nás, informacemi o termínech zavádění povinného očkování v Rakousku, Německu, Itálii, také odvážným a statečný bojem Djokoviče s australskou mašinérií o návrat k tomu, aby zdraví mladí lidé mohli sportovat bez podmínek. Vynechme komentáře Strýcové a Navrátilové vyjadřující nucené nepochopení toho, proč se Srb Novak vzepřel, též Nadalovo prohlášení odsuzující světovou jedničku, jehož autor se společně s Federerem fotili s Gatesem a patří k jeho fanouškům. O množících se úmrtích a zdravotních komplikacích u špičkových naočkovaných sportovců jsme se už zmiňovali a je s podivem, že jejich smutný konec s kolegy moc nepohnul. Naopak se  Djokoviče odsuzující sportovci stávají dalšími populárními tvářemi covidové propagandy.

  Vraťme se do USA. Spojené státy patřily dlouhou dobu k čelním zemím prosazujícím vakcinaci. Život v zemi byl řízen falšovanými čísly stejně jako všude jinde, jen s větším fanatismem. Na nějaký čas se přestalo létat přes moře, vnitřní provoz byl omezen. Nesportovalo se. Jenže postupně se začaly objevovat zprávy o mnoha podivnostech. Zvýšila se například úmrtnost pilotů, část vojáků místo podstoupení očkování odešla do civilu. Bouří se občané, stát Florida se odmítl podřídit federálním opatřením a lidé tam žijící se vrátili k normálnímu životu. Postupně se začaly plnit ochozy stadiónů při sportovních utkáních. Nedávno bylo rozhodnuto, že budou urychleně zveřejněny dokumenty týkající se Pfizeru a jeho vakcín, které by při původním tempu zůstaly utajeny desítky let. Nově došlo k dalším podstatnému zlomu, když byla ve 34 státech z celkového počtu 50 zrušena proticovidová opatření včetně digitálních zelených pasů, roušek a respirátorů. PCR test byl vyhodnocen jako nevyhovující pro stavení pozitivity na covid.. Je otázkou času, kdy dojde k soudům spojeným s vakcínovou genocidou. Ostatně na tom se nějakou dobu pracuje.

  Mezi tím v Evropě tlačí vlády na pilu, lidé se shromažďují v ulicích a projevují nesouhlas. Destrukce Evropy je však mnohem širší. Migrace, Green Deal, inflace, zdražování základních potřeb a naprosto zcestné a vše devastující plány svědčí o tom, že záměr zničit náš současný kontinent jen tak skončit nemá. Chování evropských politiků je na první pohled velmi frustrující, ale když si uvědomíme, že je velmi pravděpodobnou jistá nadvláda nad nimi, která je v rukou těch nejbohatších a nejmocnějších Američanů, možná si mnohé dokážeme pospojovat. Ostatně jde o ty samé lidi, kteří stojí za Majdanem na Ukrajině, snahou rozbít Bělorusko, současnými události v Kazachstánu. Američané měli vždy tendenci rozvrtat vše, co rozvrtat šlo. A daří se jim to skvěle. Kam nemohou vojáci, pronikne kinematografie. Její moc a síla podílející se na velmi zdobném obrazu Spojených států jsou obrovské. Jestliže Kalifornie je takovým socialismem v nitru USA, pak činnost Hollywoodu připomíná velmi zdokonalenou propagandu, kterou se prezentovalo hitlerovské Německo za války.  Ne každý v něm má tu samou odvahu, jako autoři Hunger Games (tento týden bude uveden 1.díl z trilogie na Nově a stojí za to sérii sledovat a vnímat), či Mel Gibson, který natočil film o zákulisí americké politiky i tvrdého byznysu a je za to na něj pořádán hon.

  Takže problém netkví pouze v eurounijních neomarxistických politicích, ale zásadní je, kdo je vodí. Jak jinak si vysvětlit nemožnost získat od Evropské komise originály smluv na dodávky vakcín s farmaceutickými giganty, než jako reálný záměr. Ti, kdo začernili text, by si za normálních okolností uvědomovali blízké potíže se soudy a následné přemístění do vězení. Mají však jistě určité záruky, že jsou beztrestní, což jim umožňuje páchat zvěrstva v podobě otevřených migračních vrat, vakcinace obyvatelstva, zavírání elektráren a likvidace automobilek. Sami jsou velmi dobře placeni, čtěme korumpováni. Lze se podívat na fotky Federera a Nadala s Gatesem, Leyenové s manželem pracujícím ve farmaceutickém byznysu, řady politiků společně se Sorosem, návštěvníky, hosty a účastníky Světového ekonomického fóra v čele s škodnou Schwabem, abychom pochopili, odkud vítr vane.  Dále tu jsou tvořeny spolky mající dávat pocit výjimečnosti, jejichž členové mají připomínat tajemné zednářské lože (například Aspen Institut). A nakonec politické neziskovky, v jejichž čele jsou různí trafikanti typu Jandy či Pánka.

  I přesto však této mafii dochází dech. Neustálá snaha nalézt další variantu viru, samozřejmě tu horší a nebezpečnější, je denně vnímatelná a média si nenechají ujít jedinou příležitost, jak ji vytáhnout na svět. Člověk vnímající reálnou situaci už nemůže být vážný a musí se smát.. Angažování lumpů s titulem (Chlíbek, Kubek, Maďar a plno dalších) je jen ukázkou přehnaného sebevědomí a neschopnosti, protože většinou jde o ,,odborníky“ mající ke skutečné virologii vcelku vzdálený vztah, je li tam aspoň nějaký. Pokud se prokáže informace z USA o zrušení opatření ve většině států jako definitivní, bude třeba se zamyslet nad tím, jak dlouho si tu ještě necháme diktovat vše, co nás omezuje, aniž by se dělo něco nebezpečného. Těch svědectví o falšování skutečnosti z nemocnic, laboratoří a statistických úřadů je už příliš. Stejně tak reálně zdokumentovaných dopadů vakcinace proti covidu na lidské zdraví. Řada národů se bouří, kdy se k nim v plné síle přidáme my?

Jindřich Kulhavý

   

 
.