Migrace nabírá opět na síle

28. 11 2019

www.inadhled.cz   Přestože se již zdálo, že se podařilo zastavit hlavní přítok migrantů do Evropy, opak je pravdou. Stále více se projevuje součinnost politiků, neziskového sektoru a pašeráků lidí, kteří dohromady stojí za nevratnými změnami evropského kontinentu.

  O otevření imaginárních vrat, kterými se do Evropy hrnou statisíce Afričanů a blízkovýchodních Asiatů, se díky své moci a popularitě zasloužila německá kancléřka Angela Merkelová. Přestože ještě v letech 2001 až 2005 patřila k zásadním odpůrcům jakéhokoliv přesídlování muslimů na náš kontinent, poté z nám neznámého důvodu začala obracet, aby ve druhém desetiletí 21.století patřila k hlavním iniciátorům přesídlení značné části afrických a asijských muslimů do Evropy. Její původní zásadní odpor k migraci se přetavil v zanícení pro integraci muslimských mužů do naší kultury. Přestože řada skutečných odborníků varuje, že jde o naprosto nereálný proces, dovoz migrantů i přes jejich obrovsky se zvyšující kriminalitu a neochotu zapojit se do pracovního procesu, problémy s naprostou ignorací původního obyvatelstva a jeho zvyků, nadále pokračuje. A aby vše šlo co nejhladčeji, utvořili již Němci letecký most a migranty přepravují nejmodernější a nejbezpečnější technikou. Co přimělo Merkelovou ke změně názoru?

  Politici jsou nejsnáze vydíratelnou skupinou lidí. K jejich životu patří peníze, moc a ostražitost. Jsou zároveň nejsnáze zranitelní. Média dokážou připomenout jejich mládí a hříchy, tajné služby dlouhodobě sledují je i jejich okolí. Navíc žijeme ve schizofrenní době, kdy je za naprosto zásadní přečin proti morálce považováno cokoliv. Tedy i něco, co stalo dávno před tím, než dotyčný vstoupil do politiky. Za sexuální obtěžování je považována jakákoliv pozornost věnovaná opačnému pohlaví. Ukradnuli li jste v pubertě balíček žvýkaček a někde to zaznamenali? Chyba, už nikdy se nestanete špičkovým politikem, přestože jste to v 15ti udělali z recese a mladické nerozvážnosti. Nebo možnost dostanete a do konce své kariéry budete doufat, že to na Vás někdo nevytáhne a neudělá z toho aféru. To však platí jen tehdy, jste li Evropan. Pokud však jdete s proudem, můžete mít za sebou i lehce kriminální minulost, přesto Vám zůstávají dveře otevřené. Navíc Vás díky informacím o Vás drží pěkně pod krkem.

  U imigrantů to ještě více patrné. Bojoval jste za ISIS? Uřízl pár hlav? Nebojte, evropské právo Vám odpustí a možná právě pro ochotu bojovat za svou muslimskou víru budete odměněn formou amnestie hříchů a otevře se Vám aktivistická náruč. Pod dohledem neziskovek dojde k napravení, a poté se možná spustí katapult, který Vás dostane co nejvýše. Tak schválně, kdy se některý z bojovníků Islámského státu objeví v Evropském parlamentu? Je až neuvěřitelné, kolik možností nejen přežít, ale dokonce se mít lépe, dostávají ti, kteří mají za sebou válečné zločiny. Ostatně nejde o žádnou novinku. Řada nacistických předáků, vědců, důstojníků byla po 2.světové válce odklizena, aby se později podílela na mnoha dalších činnostech. Rusové jim tuto možnost však nedávali, byla to výsada Američanů čerpajících z nabytých poznatků válečných zločinců. Takže jak USA, tak i Německo s tím mají bohaté zkušenosti.

  Nevíme, co přesně změnilo přístup Angely Merkelové k migraci, ale vidíme, co to způsobilo. Ke změně myšlení však došlo v době, kdy se provalilo odposlouchávání telefonních hovorů Merkelové americkými tajnými službami. Z političky, která už do té doby prošla mnoho výkruty a lopingy, se ze dne na den stala fanynka islámu a migrace. Existuje časosběrné video, ve kterém je jednoznačně prokázáno, jak velký obrat jsme u německé kancléřky mohli zaznamenat. Zdá se tedy, že má důvod se něčeho bát a je to spojené s její osobou, vládnutím a postavením.  Aby v tom nebyla sama, došlo i k dalším zajímavým úkazům. Ze Zelených, kteří vznikli kdysi z ekologických aktivistů uzurpujících si práva zabránit čemukoliv, co by jen trochu ovlivnilo negativně přírodu, se postupně stalo oficiální celoevropské hnutí a přešlo do politického života, jako jednotlivé politické strany s jasným programem s diktátorskými atributy. V zemích, kde se Zelení nějak znevážili, přešli k transformaci do jiného subjektu, u nás se stali jejich ideály součástí programu Pirátů. Navíc již dávno opustili rétoriku spojenou jen s přírodou a životním prostředím, ale stali se hnací levicovou sílou volající po určité formě socialismu a patří k hlavním prosazovatelům zvýšení přísunu dalších migrantů.

  Aby toho nebylo málo, v Itálii byl odstraněn hlavní odpůrce migrace Salvini, za jehož ministrování ve vládě došlo k zastavení příjmu migrantů z pašeráckých lodí. Na Slovensku byla nejdříve svržena vláda a poté zvolena prezidentkou Čaputová, oblíbenkyně miliardáře Söröse prosazujícího migraci za každou cenu. Také v Rakousku byla svržena vláda benjamínka Kurze. Po jeho návratu zpět však lze vnímat změny v přístupu k některým zásadním problémům a je velmi pravděpodobné, že mu byla ukázána ,,správná´´ cesta. Ve Velké Británii se vypořádali s ,,potížistou´´ Tommy Robinsonem, Francouzska Marinne Le Pen čelí trestnímu oznámení. Turecký prezident Erdogan si s EU hraje, jako kočka s myší, přičemž má v záloze 3 miliony muslimů čekajících na povel k přesunu. Neziskovky získaly obrovský vliv a chovají se jako politické strany podepisující memoranda o otevření dalších skulin i proti oficiálnímu vyjádření některých vlád.  Byly nasazeny těžké kalibry. Indoktrinace ve školách u nás a vysílání dětského kanálu ČT D je slabým odvarem toho, co se děje v Německu a Švédsku. Tamní žáci z původního etnika jsou terorizováni muslimy, dochází k znásilňování na toaletách, šikaně a krádežím nejen jídla, ale i peněz, muslimskými spolužáky způsobenými. Jsou dehonestováni političtí oponenti vlády a policie pracuje pro proimigrantskou kliku. Metoda okrajování koleček salámu přešla v otevřený boj proti vlastenectví, tradicím a původní kultuře. Kolaborace s islámem se stala normou, kterou hlásá i sám papež a facebook.

  Ani u nás není nic tak v klidu. Neúspěšný kandidát na prezidenta Drahoš v Senátu ČR pořádá besedu namířenou proti dezinformacím, pašeráci Lékaři bez hranic započali se sbírkou mezi občany země, podobně postupuje Člověk v tísni. Odpůrci migrace, tedy SPD a Trikolóra jsou dehonestování, Václava Klause mladšího málem napadl dav příznivců Top 09 na Národní při pokládání květin dne 17.listopadu. Nová předsedkyně Topky Pekarová Adamová volá po zrušená pro EU problematické V4 a otevření možnosti přijímat ,,syrské sirotky´´. Média v čele s ČT tají skutečnosti spojené s kriminalitou a agitují ve prospěch liberálně-zelené politické části politiků. A přes Balkán už proudí další dav. Itálie se vzdala jakékoliv ochrany hranic, Řekové převezli problematické migranty na pevninu, Němci s nimi již létají a množí se zadržení nežádoucích i u nás. Možná počítáme týdny či měsíce dělící nás od mohutného přílivu nasměrovaného k nám diktátem Bruselu. Otázkou tedy zůstává, jak dlouho budeme ještě odolávat. Kolik tomu dáváte Vy?

J3.K

Diskuse

.