Monoatomické prvky místo léků

8. 08 2019 |

www.inadhled.cz    Milé ženy, dívky a muži. C o se týče stravy a vitamínů v ní obsažené, není žádným tajemstvím, že půda začíná být “vyčerpaná”. Tak jak se dříve nechávaly pole ladem, což mělo za hlavní cíl, aby se půda obnovila a nabrala sílu na další pěstování plodin, dnes už nevídáme. Je to v důsledku zvyšování produkce prakticky čehokoliv. Díky tomuto máme méně a méně vitamínů a stopových prvků v potravinách, v ovoci, zelenině …půda se zkrátka vyčerpává.

Určitě vám neunikly ani průzkumy hladin chemikálií v půdě, kde asi nejdiskutovanější byl herbicid Roundup, chemikálie, které jsou nejpoužívanější a také velmi jedovaté … Toto všechno a další zde nejmenované, vede k tomu, že nám půda logicky nemůže dát to, co by nám dávala, kdybychom ji systematicky jako lidstvo nelikvidovali …Tehdy jsem se zamyslela nad tím, co mohu pro sebe udělat a jak tyto prvky, které se v půdě nacházely a nyní jsou zastoupeny méně a méně, jak je mohu doplnit či nahradit. A tehdy jsem úplnou náhodou narazila na tzv. Monoatomické prvky. A jak jistě víte, náhody neexistují ..

O monoatomických prvcích se dočtete hlavně v anglickém jazyce pokud po nich zapátráte na internetu, nicméně, první informace a články se začínají objevovat i v českém jazyce. O těchto prvcích píše například na svém blogu Energie Života, kde jsem objednala svoje první monoatomické prvky i já. 

Co jsou tyto Monoatomické prvky?

Jsou to samostatné monoatomy prvků, které k sobě nejsou nijak vázány. Pocházejí z kovů a vzácných zemských elementů jako je zlato, stříbro, platina, paládium, indium, iridium, rhodium, ruthenium, měď a hořčík. Ve svém monoatomickém stavu se nechovají jako kovy, ale naopak velmi odlišně až tajemně a mají výrazné léčivé účinky. 

Z tohoto důvodu jsou tyto prvky neustále zkoumány fyziky a vědci. A také striktně kontrolovány Evropskou unií což vě mě, osobně, vzbuzuje pocit, že je to opravdu "něco". 

Nejvýznamějším a asi nejdiskutovanějším monoatomickým prvkem je zlato neboli ORMUS.

Hlavním průkopníkem v objevu tohoto zlata je David Hudson, který dokonce tvrdí, že toto bílé práškové zlato se používalo již věky nejen k léčení těla, ale i lidského vědomí, zvýšení vytrvalosti a koncentrace. Není se čemu divit, protože obecně lze říci, že monoatomické prvky mají schopnost zvýšit biologické reakce na buněčné úrovni a také mají vliv na energetické pole člověka. 

Nechci vás zatěžovat podrobným výzkumem z hlediska fyziky a chemie, ale určitě vám chci napsat něco o účincích na lidský organismus, je totiž fantastický! 

I já jsem začala s monoatomickým zlatem a hned právě originálem od Davida Hudsona, tedy opravdový ORMUS. V souvislosti s monoatomickým zlatem je dobré chápat, že je to silný vodič energie, tedy hned v začátku vám pomůže právě k získání energie, která je tolik potřebná, ke zvládnutí všeho, co chceme a potřebujeme. Navozuje harmonii v těle, přináší klid a celkově vnitřně posiluje. Velmi ho doporučuji i jako pomocníka v osobním rozvoji. Pokud na sobě pracujete a není vám lhostejné, jaký život vedete, jaké vztahy máte.

Já jsem jeho účinky pocítila okamžitě do 5ti munut po užití. Nutno podotknout, že napoprvé jsme to trochu přehnala s množstvím, proto doporučuji se držet dávkování. Ihned jsem cítila příval energie. Pozor jen, aby jste i při užívání monoat. zlata dostatečně odpočívali můžete mít totiž pocit, že vše zvládnete a můžete jet bez přestávek. Určitě naslouchejte svému tělu. 

Z dalších významných monoatomických prvků, který jsem zkoušela je Indium. Funguje jako omlazovací kůra pro celé tělo. Bohužel, Indium je v zemské kůře značně vzácným prvkem, který ubývá díky elektronickému průmyslu. Používá se totiž k výrobě LCD displejů. K jeho účinkům na lidský organismus lze jen dodat, že doslova přetáčí biologické hodiny. Chybění tohoto významného prvků v půdě a tedy ve stravě způsobuje mimo jiné předčasné stárnutí nás všech. Zlepšuje kvalitů svalů a doslova projasňuje celé vaše tělo.  Velmi doporučuji prozkoumat tento prvek hlavně ženám, je to rozhodně přínosnější než předražené chemické botoxy či zázračné chemické krémy. Samozřejmě je to věc, kterou vám nikdo neřekne. Představte si, kdybychom opravdu všichni doplnili co nám chybí a nepotřebovali léky, chemické krémy, botoxy ... kdo ztratí moc a dolary? 

Pokud by vás zajímalo, jaké další monoatomické prvky jsem zkoušela a jaké mají účinky, tedy moje osobní zkušenosti, ráda o nich napíšu v dalších článcích.

Všechny monoatomické prvky jsem si koupila a otestovala z vlastní vůle, tedy nejedná se o reklamu a nelituji jediné koruny. 

 

❤️ Martina

Foto: Energie Života 


 

Diskuse

.