Moudrým to došlo, blbci vládnou a přitvrzují

1. 12 2019

www.inadhled.cz    Směšnost používání zastíracích manévrů, které mají zakrýt vlastní špatná rozhodnutí, se stává normou chování politiků a prosluněných médií. Většina trestných činů poslední doby, v nichž hrály hlavní roli nože a mačety, znásilnění a vandalství, pochází z jedné a té samé dílny, kterou spravuje muslimská vrchní osobnost, která je prý velká.

  V uplynulých dnech se v Londýnu a Haagu opět útočilo bodnými a sečnými zbraněmi. V období začátku křesťanských svátků tak Evropané zase pocítili, jak chutná integrace jiné kultury do té evropské. Na hladinu povědomí vypluly dva příklady toho, jak funguje evropská spravedlnost. Jestliže v Anglii vraždil Angličan, ovšem z evidentně arabským jménem, vzhledem a úmysly, pak v Haagu dotyčného zatknuli později a s jeho identitou se moc svěřovat nechtěli. V Londýnu ho museli dokonce policisté zastřelit, i když byl zpočátku přemožen trojicí kolemjdoucích. Přestože šlo o islámského fanatika, který měl být ještě ve vězení, pohyboval se tento volně mezi lidmi ozbrojen několika noži. Neschopnost vypořádat se s lidmi ohrožujícími vše, co nejen Britové stovky let budovali, je momentálně sebevražednou politikou Západu. Ale pokud si uvědomíme, jak se soud a odborníci snaží udělat blázna z mladíka, který nedávno znásilnil patnáctiletou dívku u nás, pak si musíme připustit, že epidemie zvaná korektní slepota, hluchota a sebedestrukce se šíří už i k nám.

  Chování migrantů a muslimů žijících v Západní Evropě se výrazně radikalizuje a s příchodem Vánoc bude násilí opět častějším zdrojem událostí pro média. Ta se většinou snaží mlžit, šíříte li informace po sociálních sítích, udělají z vás nežádoucí osoby, v Německu vás i zatknou pro xenofobii a rasismus. Ve Švédsku vyhodí z práce. To vše je důsledek našich špatných rozhodnutí při posledních volbách. Evropě vládnou šílenci, pro které je migrace způsobem, jak se realizovat. Ohrožení vlastních voličů a zbylého obyvatelstva je prostě nezajímá. S výjimkou oficiálních představitelů Maďarska a Polska, části opozičních politiků a několika tváří vystupujících dlouhodobě a výrazně proti Bruselské klice a národním kolaborantům, nám všichni ostatní lžou a předstírají zájem o budoucí rozkvět Evropy. O tom, že už jsou některé země ztracené, není pochyb. Horší je, že mor se šíří dál a nakazil i okolí.

  Neustále jsme ujišťováni, že nás se to netýká. A mezitím tu již podruhé hoří boj o jakési syrské sirotky, kteří asi ani neexistují. Politici a neziskovky chtějí zavléct Trojského koně. Nejde jen o mocí zkorumpované, kteří prosazují přijímání aspoň někoho za každou cenu, ale především o pootevření vrátek, která by šla později plně rozkopnout. Hloupá Šojdrová buď nechápe, za jak užitečného idiota byla vybrána, nebo je naopak velmi chytrá a hrou na city zkouší obměkčit ty, pro které je lidské myšlení nedostupnou komoditou. To Piráti a Demoblok už otevřeně lobují za přijímání a sehnali údajně již 200 rodin, které se nemohou dočkat toho, až jim někdo přiveze pár muslimů, o které by se tak rádi postarali. Kníže Schwarzenberg dokonce Čechy uráží s tím, že když nikoho nepřijmeme, bude to mezinárodní ostuda. Tak ať šlechtic zvedne zadek ze svého zámku (jak to bylo s restitucí po prolomení Benešových dekretů, to už všichni víme) a jde se podívat do některého z pražských nákupních center. Výsadek arabských žen zahalených od hlavy k patě není ničím výjimečným a odchytová služba na našich silnicích už také zaznamenala intenzivnější pohyb muslimských cestovatelů. Ostudou je, že tomu na hranicích nikdo nebrání.

  Piráti již usilovně agitují za další přijímání. Tato lůza nejen, že škodí na jí obsazených magistrátech, ale navíc to dělá celospolečensky a celorepublikově. Nelze se tomu příliš divit, když se po spojení s většinou ostatních včetně vládních stran dohodli na vytvoření elaborátu, který se týká společnosti Facebook a sociální sítě, kterou spravuje. Výše uvedeným politikům vadí přílišná tolerance prostředí a požadují po americké vládě, aby zasáhnula a přinutila správce sítě k důslednější kontrole příspěvků. Samozřejmě mají na mysli údajný rasismus a xenofobii, za který však považují jakýkoliv nesouhlasný projev odporu proti systému jimi stvořeném. Jestliže komunisté kdysi vytvořili zvací dopis, pak představitelé ANO, ČSSD, Pirátů, Top09, STAN, KDU-ČSL a ODS vytvořili něco, čím žádají Američany o zvýšení kontroly na našem území. Neuvěřitelné, co se v dnešní době může stát. Hrdým musí být Čech ten, který tyto politické subjekty nevolil. Naopak jejich voliči jsou pravděpodobně od národní hrdosti pravděpodobně oproštěni, možná zasaženi mdlým rozumem. Tak nějak by to napsali v kronikách. Nechceme nikoho urazit, ale pokud lidé nevnímají to zlo, které je ve vysoké koncentraci zastoupeno v politických kruzích, pak ta mdlost mysli je vcelku reálným pohledem na vzorek potencionálních voličů výše uvedených kolaborantských stran.

  Staroměstské náměstí společně s Václavákem ozářily osvětlené stromy a výzdoba, trhovci u stánků nabízí vánoční zboží a vstupy na tržiště už i u nás lemují betonové zátarasy. Prý se sice nemáme čeho bát, ale když už tu ta možnost je, tak se radši přizpůsobíme západní módě. Takže kamion asi na Staromák vraždit nepřijede, ale nějaké to píchnutí přijít možná může. Incidentů bude přibývat nejen na Západu, ale přijde jich více i k nám. Za každý z nich zodpovídají osobně ti, kteří umožní migrantům překročit naše hranice. I když se budou tvářit, jako že nikoliv, nezapomeňme na varování, kterých jsme dostali dosud nepočítaně. Laxnost a arogance odpovědných politiků a nejznámějších politických neziskovek musí být jednou potrestána. Kolik lidí bude ještě muset umřít, stát se obětí násilí, znásilnění a šikany, než Evropané rozhodnou vzít spravedlnost do svých rukou? Kdy se vzepřou systému a zabrání další sebedestrukci? Čas letí, s ním se zvyšuje riziko obrovských ztrát. Ekonomických, kulturních, ale i na životech. Opravdu to vnímá tak málo lidí?

J3.K

Diskuse

.