Nadějný víkend? U nás nikoliv…

22. 11 2021

www.inadhled.cz  Po prohlášení rakouské vlády v čele s novým předsedou vlády Schallenbergem o zavedení totálního lockdownu a návrhu povinného očkování dosud pouze podmínečně v experimentálním režimu schválenými rychlokvaškami v podobě vakcín, jejichž účinnost je v obraně proti nákaze covidem – 19 evidentně mizerná, přičemž může zásadně ohrožovat zdraví očkovaných, se v Rakousku zvednula vlna odporu. V našich médiích označená za nepočetnou demonstraci, tedy ta pořádaná ve Vídni, se v množství účastníků vyšplhala nakonec dle oficiálních údajů až k půl milionu. Toto číslo bylo postupně upravováno z původních 200 000 až na konečnou hodnotu, která vyrazila dech i samotným zaprodaným médiím. My samozřejmě nikde u vstupu na náměstí a u kraje ulic žádné turnikety neměli, takže vycházíme z oficiálních zpráv, které pronikly na veřejnost.

  V neděli demonstrace proti vládě pokračovaly i v dalších městech, například v Linci se sešlo k 200 000 tisícům lidí. Podstatným se stalo i prohlášení zástupců armády a policie. Obě ozbrojené složky se přidaly k demonstrantům a nijak proti nim nezasahovaly, výjimkou byla situace, kdy se členové agresivní levice pokusili pokojnou demonstraci znesvětit a přítomní policisté proti nim zasáhnuli a pozatýkali je. Nálada mezi ostatními účastníky byla vzájemně velmi vřelá a přesvědčivá. Rakušané dali ve velkém najevo, že celá covidohysterie už je otravuje a rádi by se vrátili k běžnému životu, jehož součástí virózy vždy byly a budou i nadále.

   Prosazování očkování za každou cenu má vzhledem k jeho neúčinnosti a možným následkům záporné dopady na kvalitu společnosti a vztahů uvnitř ní. Srovnáme li loňský rok s letošním, tak i při vzetí v potaz tehdejší ohýbání statistik a malování falešných grafů, což mělo potvrdit vysokou nebezpečnost viru, je nyní stav minimálně stejný. To i přes ,,proočkovanost“ národů. Z čehož logicky vyplývá, že ani 2 až 3 dávky pseudovakcín ničemu nezabrání (v Izraeli ani 4), snad jen pouze udržení si vlastní přirozené imunity. Naopak razantně stoupnulo množství infarktů, embolií a mozkových příhod, čehož důkazem jsou desítky úmrtí či zaznamenaných kolapsů přímo na sportovištích, což je však pouze viditelná špička ledovce. O mnoha dalších případech se nedozvíme, protože jsou lékaři na popud politiků bagatelizovány. Lékařská mafie ekonomicky značně profitující z celé současné hysterie možná narazí na povinnost nechat sama sebe povinně očkovat, což je požadavek jejího vlastního prezidenta Kubka a jeho poskoků z vedení České lékařské komory. Lze však očekávat, že lékaři si navzájem v případu takového příkazu pomohou a řada z nich nařízení obejde. Zbytek je zfanatizovanou částí zdravotnického personálu podílejícího se na devastaci zdraví národa. Vynechme z toho však ty, kteří nadále léčí bez rozdílu všechny své pacienty a bez ohledu na jejich vztah k vakcínám.

  Rakušané se vzepřeli, společně s nimi pořádali své demonstrace další odpůrci přístupu svých vlád v ostatních zemích Evropy. Ve Francii padnul návrh na založení Unie neočkovaných, která by oficiálně bránila všechny své členy. Právníci napojeni na takovou unii by měli možnost se vzepřít porušování národních ústav a zákonů, mohli by tak mnohem organizovaněji přenést spory na půdu soudů jak v jednotlivých zemích, tak i mezinárodních, to aby si namyšlení úředníci z Evropské komise nemohli dělat vše, co chtějí. Tato skupina nikým nevolených parazitů s neomezenou mocí je jedním z hlavních viníků celoevropské krize vedoucí až k násilí. Střelba do lidí v Rotterdamu, na Slovensku a agresivita policie v Bruselu, Amsterdamu, ve francouzských městech jsou v rozporu s víkendovým děním v Rakousku, kde lidé mírumilovně, přesto razantně odmítli své politiky.

  Mezi tím se u nás hraje stále stejná písnička. Mediální demožumpa zve do svých studií pouze propagátory očkování. Pokud se v diskusním pořadu v televizi sejdou hlavní iniciátoři vakcinačních teorií a mají spolu diskutovat o vhodnosti dalšího postupu, nelze čekat relevantní výstup. Dokud nebude možnost postavit proti sobě zástupce obou stran, jsou takové pořady pouze námi placenou reklamou na produkty farmaceutických koncernů, navíc jejich aktéři většinou figurují určitým způsobem na výplatních listinách těchto firem. Někteří z nich to poté dělají především z důvodu vlastního zfanatizování. Je třeba zveřejnit skutečná a reálná čísla, dále vyzdvihnout účinné léky a postupy prevence včetně odkazů na přírodní produkty, jejichž účinnost při udržení organismu v kondici je nesporná. Poskytnout recepty na přípravu takových preparátů a šířit to mezi lidi. Místo sezení v karanténách propagovat sport, pohyb a zdravý způsob života, čímž není myšlen Green Deal, ale prostředí, v němž se není třeba stresovat z toho, jak uhradíme náklady na jídlo, bydlení, dopravu a energie.

  Koronavir, média a Svědci covidovi úplně převrátili naše životní hodnoty a procesy. Je třeba se tomu také vzepřít. Rakušané nesmí nyní polevit a nechat se uchlácholit polosliby a kličkami politiků, to by jinak jejich víkendová snaha přišla vniveč. I u nás bychom měli jít dávno v hojném počtu do ulic, očkovaní i ti, kteří to dosud ustáli. Vakcinovaní proto, že si s nimi zahráli smrtící hru, neočkovaní kvůli vlastní svobodě se rozhodovat, všichni dohromady kvůli dětem a jejich zdraví. Kdo to nechápe, je ztracený a propadl šílenství zvanému covid. Opravdu zůstanou Češi, Moraváci a Slezané doma a nechají se sebou dělat elity to, co se jim zamane? Je čas nejen povstat, ale zároveň přestat plnit nesmyslná nařízení. Covidu se jinak, než jeho pochopením a soužitím se s ním nezbavíme. Je to viróza a tou i zůstane. Vakcinace v důsledku zabije lidí mnohem více. Opravdu to nechápete?

Jindřich Kulhavý

 
.