Okénko - Právo v kapse - Budeme požadovat spravedlnost?

20. 07 2021

www.inadhled.cz  Vzhledem k tomu, že se začínají množit zprávy o zvyšujícím počtu úmrtí spojených s následky po plošné vakcinaci, začínají být někteří lidé prozatím jen lehce nervózní. Právem, protože zdravotní komplikace přicházející většinou po druhé dávce jsou mnohdy příčinou nenadálých kolapsů a následných úmrtí. O těch se zatím moc nehovoří, a když už se něco podobného přihodí, okamžitě jsme informováni, že to tak není a dotyčný zemřel jen tak náhodou.

  Viníkem zodpovědným za všechny problémy proti covidu očkovaných občanů je více subjektů. Patří mezi ně vláda se svým týmem ,,poradců", poslanci Parlamentu České republiky, kteří mohli vládě zabránit v jejím konání, nicméně to neučinili, lékaři ignorující Hippokratovu přísahu svolní podílet se na genocidě obyvatelstva, média vytvářející prostor pro propagandu, také výrobci vakcín. Bohužel právo zatím podřimuje, nicméně někteří advokáti již kladou své otázky a chtějí odpovědi. My Vám přinášíme některé z těch zásadních, které sepsala známá právnička Jana Zwyrtek Hamplová. Citujeme:

Výroky vlády jsou neakceptovatelné až nehorázné

Chodí mi mnoho dotazů na děti a škola od září, ukončení plateb testů pro neočkované, ignorování protilátek a očkování bez jakékoli anamnézy očkovaného.

Zítra mám poradu s jedním kolegou, a budou další, protože si myslím, že bychom měli zkusit nové právní cesty.

Jejich podstatou by mělo být:

1. snaha dosáhnout a najít právní cestu, aby soudy daly vládě jasné meze PŘEDEM

2. měla by přijít trestní odpovědnost za lékařské výkony bez prověření zdravotního stavu člověka (zejména očkování bez registrace)

3. linie žádostí o podklady, na kterých je postavena reklamní kampaň tečka a tvrzení v ní, plus kopii smlouvy o zadání

4. žádost o informace dotýkajících se úmrtí očkovaných osob

5. žádost veřejným nemocnicím o informace, zda se důvody úmrtí očkovaných zjišťují pitvou, a pokud ne, proč

6. žaloby na média pro uveřejňování nepravdivých informací a výroků

7. otázky zneužití pravomoci ministry zdravotnictví v době objektivní neexistence situace pandemické pohotovosti

8. náklady policejních zásahů na osoby bez respirátoru

9. důvod ignorování protilátek u jednotlivce, a podklad, ze kterého je usuzováno, že jejich výše není pro očkování podstatná

10. systém výběru poradců z oblastí medicíny, a důvod ignorování jiných názorů

11. vysvětlení pojmu dobrovolné očkování

12. dostupné informace k vakcínám, které má vláda, včetně informace, kolik za ně platíme

13. jasné meze požadavků zaměstnavatelů

14. proč není řešena léčba covidu, a jaký je stav léků

15. požadavek, aby poradci podepsali čestná prohlášení o svých soukromých aktivitách s farmaceutickými firmami

atd. atd. atd.

Kroky by měly být PLOŠNÉ, mnohačetné, a měly by zahrnovat všechny roviny současné situace, kdy se připravuje a veřejně deklaruje (!!!) protiústavní záměr segregace a diskriminace dětí ve školách a protiústavní segregace a diskriminace dospělých (!!!) s cílem vydírání a přinucení k dobrovolnému očkování jasnou šikanou neočkovaných, včetně jejich společenské dehonestace.

Chci oslovit některé z kolegů ze Zdravého fóra i advokacie, aby nás na tento plošný zásah bylo více. Osobně připravuji všechny možné roviny, do kterých bychom se měli pustit, i ty dosud nevyzkoušené.

Přece je ty paragrafy musí už zastavit. To, co vyslovují, je z pozice práva neuvěřitelné. Soudy a policie nám prostě musí pomoci.

Paradoxně - jediné, co žádáme, jsou OBJEKTIVNÍ informace a jasné podklady k nim, skutečnou dobrovolnost očkování, žádnou segregaci a diskriminaci děti a dospělých, a žádné zneužívání veřejných prostředků k manipulující a nepravdivé reklamě. O zneužívání pandemické pohotovosti v době její faktické neexistence nemluvě.

Tedy bojujeme a budeme bojovat za právní stát a za ochranu vašeho zdraví. Protože už ono “očkování” bez registrace a jakékoli anamnézy je naprostý hazard, stejně jako očkování bez znalosti zdravotního stavu a míry protilátek.

Jak na to, o tom se v těchto dnech budeme radit....Konec citace

  Jak vidíte, jsou požadovány jednoduché odpovědi a reálná označení různých skutečností. Jestliže je na občany kladen důraz v podobě potřeby plnění nařízení, omezení a na nutnost nechat se vakcinovat, musí být i ze strany vlády vše právně a odborně podložené. Jenže tomu tak není a my máme právo se ptát, jak je to možné a bránit se tomu. Ostatně i kdyby bylo, stejně by nás rozhodnuté pod jehlu nedostali.

Jindřich Kulhavý

 

 
.

Speciály

Tipy