Okénko - Právo v kapse - Česká pošta politikaří

29. 07 2021

www.inadhled.cz  Propagace LGBT komunity opět rozděluje společnost. Oleje do ohně přilil managment nepříliš prosperujícího a špatně fungujícího státního molochu Česká pošta, Místo péče o vlastní zaměstnance a zkvalitňování služeb, za které nelze považovat snahu pracovníků na přepážce prodat Vám nějaký los, se vedení podniku rozhodlo pro diskutabilní krok. Tou je podpora pochodu zvrácenosti zvaného Prague Pride. 2021. Na počest jeho účastníků bylo objednáno několik tisíc kusů obalového materiálu, na němž je tematicky a graficky znázorněno loho LGBT komunity, tedy jakási duha.

   Na chvilku odbočíme. Jistě jste si všimnuli, že motiv duhy je základním pozadím a znakem vysílání dětského kanálu ČT:D, což má v dětech probudit dojem, že každé další setkání s tímto symbolem je projevem normality. Také na sociálních sítích jsou nabízena pozadí s podobnou grafikou a řada lidí, kteří jinak vnímají propagaci úchylnosti, k těmto skutečnostem přistupuje poměrně nevšímavě. Přitom jde zjevně o podprahové podstrkávání toho, že lidé jsou prostě tací, jací jsou a homosexualita je jen další běžnou součást moderní společnosti.

  Maďarská vláda se tomuto směřování tvrdě vzepřela a je za to následně popotahována v rámci jednání Evropské unie. Je jí vyhrožováno a dochází k zasahování do vnitřních věcí svrchovaného státu. Naši politici naopak dávají nepokrytě najevo, že homosexuálové a plno dalších okrajových podivně sexuálně zaměřených individuí jsou preferováni a bude jim poskytováno stále více prostoru, než bylo dosud zvykem. Pochod zvrhlosti měl finanční podporu už od primátorky Krnáčové z ANO, ovšem až Piráti se svými partnery udělali z financování ,,slavnosti" politickou agitaci. Bylo by zajímavé sledovat reakce obyvatel Slavičína, kdyby jim tam slavný rodák Hřib přivedl zástup po zemi se kroutících tvorů v kožených oblečcích či rozjásané polonahé davy tančící pod duhovou vlajkou. V Praze to však propaguje.

  Nově se přidali manažeři státního podniku. To vyvolalo nevoli jak zaměstnanců, tak i zákazníků České pošty. Pro ty je daleko důležitější, kdy a v jakém stavu balík zaslaný poštou dojde, než to, jak počmáraný je. Na místě je tedy otázka. Opravdu je pro společnost důležitě, jak moc dobře se cítí exibicionisté ukazující se v průvodu Prahou, nebo by investice vložené do rukou organizátorů bylo možno využít lépe? Za těch minimálně 700 000, - Kč věnovaných Magistrátem  hlavního města Prahy by bylo možno opravit značnou část výmolů a kanálů, které systematicky likvidují podvozky automobilů jezdících po Praze. Jenže, jak víme, prioritou stávajícího obsazení vedoucích postů v metropoli je auta vytěsnit a homosexuály vyzdvihnout. A Česká pošta v tomto trendu pokračuje. Bohužel, zvrhlost vítězí nad morálkou a rozumem.

Jindřich Kulhavý

 

 

 
.

Speciály

Tipy