Okénko - Právo v kapse - Čipování lidí

15. 02 2021

www.inadhled.cz  Vakcinace se nám momentálně zadrhává a nedostatek materiálu pro  po vpichu toužící Čechů brzdí celou akci. Přesto se ,,podařilo" naočkovat již desítky tisíc našich spoluobčanů, a ti budou jistě požadovat, aby měli své podstoupení procesu očkování něčím nevyzkoušeným proti něčemu nepříliš poznanému zaznamenané tak, aby mohli například cestovat. Těmto lidem není vůbec divné, že samotné farmaceutické koncerny zpomalily výrobu a hledají lepší složení vakcín, protože do momentální způsobuje více problémů než užitku.  Což oficiálně nikdo úplně nepřiznává, nicméně podprahových informací je mnoho.

  Největším propagátorem očkování je u nás Roman Prymula. Ale i on může dostat přes prsty, o čemž svědčí jeho otočka týkající se ruského Sputniku V. Ještě před 14ti dny za něj loboval, po pár dnech výrazně změnil názor a doporučuje spíše čínský produkt. Neptejte se na odbornou stránku věci. Ruská vakcína je prostě ruská, a protože začalo další kolo studené války, které roztáčí americká a eurounijní administrativa, je vše ruské prostě nevhodné. To by bylo, aby Rusové zachraňovali Západ včetně nás. Takže otočili jak Prymula, tak i Babiš. Což udělalo radost i třeba Kubkovi, který to přeci od začátku říkal. Ten tedy hodně mluví, ale málo říká, jen se opakuje. 

  Otočka Prymuly je ukázková a často opakovaná. To byly nejdřív roušky, o kterých v době hrozby prasečí chřipky tvrdil, že jsou kontraproduktivní pro lidský organismus. Loni na jaře už tomu bylo jinak, tak lidé šili jako diví a Prymula je chválil. Po roce je to zase jinak, látkové jsou nevhodné, chce to respirátory. PP2. Co přijde po nich? Skafandry a nakonec budeme žít v bublinách. 

  Posledním počinem je prohlášení Prymuly o potřebě zaznamenávat očkování lidem nějakou formou. A zmínil se o čipování. Ejhle, takže to tu máme a je opět na pořadu dne, přestože před rokem ho i Prymula považoval za konspiraci. Bývalý plukovník je totiž příkladem agenta nasazeného Deep State do naší republiky. V podstatě je to on, kdo prosazuje vše, co si s touto organizací spojujeme. Takže vějička v podobě čipování je hozena do prostoru a teď pozorujte, jak se bude vyvíjet. Až bude lidem čip implantován pod kůži, už nikoho nebude zajímat, byli li jste očkováni. Konečně se splní přání elit mít nás pod kontrolou. Úkol daný covidu bude splněn. A Prymula? Ten dožije někde na svém zámku.

Jindřich Kulhavý

 
.