Okénko - Právo v kapse - Co se děje s vakcínami?

14. 04 2021

www.inadhled.cz   Jsme svědky velmi zajímavé situace. Respektive hned několika takových. Především je zvláštní, jakým způsobem jsou nakupovány testy. Jejich kvalita je často doslova mizerná a například ty ve školách patří absolutně k nejhorším. Což přiznávají i odborníci. Přesto se 2x týdně, a tím pádem i častěji než u dospělých, testují děti. Proč, když výsledky jsou naprosto irevelantní?  Jde o naprosto absurdní a zbytečné trápení těch nejmenších, navíc s rizikem poškození zdraví. A lze věřit výrobcům, kteří dodávají nefunkční sady, ve skutečně nezávadné složení látek, z nichž jsou testy vytvořené? Případně politikům, kteří ignorují popisky testů a nutí občany a organizace používat je i přesto, že samotní výrobci upozorňují na to, že nejsou určeny k ,,amaterskému" použití? 

  Další podstatná věc se děje napříč světem. Vakcíny, které nepracují na experimentálním a nevyzkoušeném principu mRNA jsou postupně stahovány, dehonestovány a náhle se objevují problémy s nimi, zatímco nic podobného o těch od Pfizeru a Modernu zveřejňováno není. Jako by klasicky fungující vakcíny, mezi které patří produkty od Johnson&Johnson, Astra-Zenecy a také Sputnik V, najednou neměly dostatečnou podporu. 

  Na čátku vakcinace, kdy byly používány preparáty pouze od Pfizeru a Moderny, se o potížích očkovaných média občas nenápadně zmiňovala, nicméně odpovědní se tím nezabývali. Stačily komplikace u šesti žen v USA a klasika od Johnsonů je v nemilosti. Ještě hůře je na tom Astra-Zeneca, kterou už řada vlád v Evropě stáhla z aplikace. Evropská unie údajně před nimi zavřela dveře. Je tedy Gatesem popularizovaný mRNA tím pravým, co je třeba do lidstva vpravit? Už to, že by něco Gates podporoval je přinejmenším podezřelé až varující.  Zvláště tehdy, když vakcinopesimisté z odborných kruhů tvrdí, že právě tyto vakcíny projeví své skutečné a špatné vlastnosti až za pár let. Jde tedy o záměr?

  A máme tu ještě jednu zajímavost. Kam zmizeli všichni ti, kteří stáli v opozici proti vakcinační mafii? Už dlouho není slyšet o Pekové, Žaloudíkovi a dalších lidí z oboru, kteří měli tu odvahu postavit se na odpor. Byli definitivně umlčeni? a proč?

Jindřich Kulhavý 

 

 

 
.