Okénko - Právo v kapse - Jak dostat lékaře pod tlak?

23. 09 2021

www.inadhled.cz  Lékaři a zdravotnický personál přidělávají politikům velké starosti. Důvodem je jejich neochota davově se přidat k těm, kteří na příkaz vlády propagují očkování. Přestože část z hlavních tváří lživé propagandy nejsou praktici, ale jde o různé biology, virology, epidemiology a dokonce tam je i jakýsi veterinář, staví se vakcinace právě na těch, kteří s nemocnými do styku tolik nepřichází. Unikátním zjevem této scény u nás je poté prof. Flégr. Mnoho skutečných lékařů není však ochotných podvolit se diktátu, upozorňují na nesmyslnost celé ,,pandemie" a nechtějí se připojit ke covidové mafii, byť tím přichází o lehce nabyté peníze. 

  Pro politiky jsou tak překážkou, kterou je třeba odstranit. Ve Francii už to vyřešili tím, že byla vytvořena instituce, která bude posuzovat způsobilost lékařů, certifikovat je, případně jim zakazovat činnost. Jde o politická rozhodnutí nemající s odborností dotyčných nic společného. Prostě a zjednodušeně. Nechceš očkovat, nedostaneš certifikát a končíš. Vystupuješ proti vakcinaci, nedostaneš certifikát a zavři ordinaci. Máš malou výkonnost v počtu očkování i po výstraze, odebíráme Ti certifikát a končíš. Lékařské odbory, komora? Nikoho to nezajímá. Končíš. Macronův stát má prostě nástroje, které potlačují veškerou svobodu, práva a zákony. Koho to zajímá? Končíš.

  Samozřejmě, pokud se podíváme k nám, kde České lékařské komoře vládne Kubek, je otázkou času, kdy něco podobného budou chtít spustit u nás. Jak snadné a jednoduché. Že je všude po světě málo zdravotnického personálu? Až začnou účinkovat všechny ty dávky experimentálních jedů a bude se pomocí nich snižovat stav obyvatelstva, což je jedna z konspiračních teorií, které se při pohledu na počty zemřelých po vakcinaci stávají realitou, stejně už tohoto personálu nebude tolik třeba. Sice bude nedostatek hrobníků, ale tu práci mohou dělat lidé ze stavebnictví. Kopat výkopy lze později i minibagry., což se zatím nesmí.

  Podobný přístup lze zvolit i u jiných profesí. Vojenští piloti to dostali například od americké vlády příkazem, což přineslo jejich častější odchod z armády. Přitom právě u pilotů se komplikace po vakcinaci projevují často. Příkaz očkovat se zasáhl i jiné složky americké armády, takže část z vojáků odchází předčasně do civilu. Podobně chtějí k problematice odmítání vakcinace přistoupit na Slovensku, kde plno příslušníků armády odmítá splnit přání politiků, dojde tedy na rozkaz. A jeho nesplnění bude znamenat odchod. Až tam to covid dokázal dotáhnout. Samozřejmě už nyní je tlak na policisty a státní zaměstnance, může se to dotknout pedagogů a dalších profesí. Pořád Vám to nedochází??

Jindřioch Kulhavý

 

 

 

 

  

 
.

Speciály

Tipy