Okénko - Právo v kapse - Malé dílčí úspěchy potěší

10. 01 2021

www.inadhled.cz    Píší mi občané nyní hlavně z Brněnska, že jsou zváni na očkování proti tetanu. Co si budeme povídat, roky je nějaký pacient nezajímal a nyní se mohou strhnout? Copak za tím asi vězí? Není to tím, že je na obzoru vakcína na Covid a lékaři musí nyní ukázat jak je nutné očkování? Kdo ví.....   Protože jsem připravovala i univezální Informovaný souhlas, na který jsem čerpala informace asi ze  tří dokumentů a dolaďovala i ze svých načerpaných informací, tak jsem jim ho zaslala. (v příloze i pro vás, kdo by potřeboval).

  Jak to vše dopadlo?

  Paní Dana napsala: Dnes byl první úspěch. Chtěla jsem doprovodit tu nešťastnou vystrašenou známou k doktorce, ale byl doma její zeť a když jsem mu vysvětlila o co jde, okamžitě ji naložil do auta a jel tam s ní. Po důrazném, ale relativně slušném rozhovoru s doktorkou, bylo vše vyřešeno! Bez papíru! Bez injekce! Jen říkal, že bude muset asi sehnat tchyni jinou doktorku, aby se jí nějak za ten dnešek nemstila. Musím z něho vytáhnout, co jí řekl, abychom měli vzor pro další podobné případy. V každém případě to však svědčí o tom, že po právní stránce na tom budou mnohé doktorky hůře než tady my ve skupině a že na některé bude stačit zatlačit důrazným odmítavým postojem, ze kterého se nesmí ustoupit a přidat, bude-li třeba, naše právně podložené argumenty. Takže - "juch, juch."
 
  Rozmáhá se nám tu takový nešvar. testů je mnoho a musí se udat...
Bez testu vás neošetříme????....
 
tak kdyby někdo v budoucnu potřeboval, paní doktorka Záhumenská pěkně zpracovala
 
 
Ozývají se další jak se věci mají: Například takové strašení, jak nám krematoria nestíhají.....
 
MUDr Martin J. Stranský
Nejvíce nakažených na milion. ČR má za minulý týden nejhorší čísla na světě.“ (Mladá Fronta Dnes 4. 1. 2020)
Ve článku evidují „rekordních“ 932 nakažených na milión obyvatel. To znamená 93 na 100 000, 9,3 na 10 000, a tedy 0,9 na 1000 obyvatel. Tedy v městě s 10 000 občany je nakaženo devět z nich.
Takže pane šéfredaktore Plesle, tady máte správný titulek: „Přestože momentálně vedeme v počtu nakažených covidem-19 ve světě, stále to vychází na jednu osobu z tisíce.“
Další příklad:
„Krematorium Ostrava nestíhá zpopelnit všechny zemřelé, jejich počet kvůli koronaviru narůstá.“ (Lidové noviny 4. 1. 2021)
Teprve po dočtení prvního odstavce se dozvíme to podstatné: „V Ostravě je jediné krematorium v kraji, který je jedním z nejlidnatějších regionů České republiky.“.......................
 
 
 Je to úspěšná ekonomická válka.
Máte vrchní 1 % lidí… viděli jsme, že globální miliardáři od dubna 2020 zvýšili svoje jmění o 27 %. To ukazuje, že tohle je velmi úspěšná globální ekonomická válka, protože máte globální kapitalistickou třídu… a neměla bych tomu říkat kapitalismus, protože je to spíše ekonomický totalismus. To, co vidíte… podařilo se jim sloučit obrovské množství ekonomického bohatství.
 
 
Temné rodiny jsou elitní rodiny, které jsou součástí něčeho, čemu se říká trvalá vláda.
????Všem bych doporučila, zejména pro rok 2021, aby začali poznávat, co je trvalá vláda, a elitní rodiny, které založily organizace, nevládní organizace… různé organizace, které ve skutečnosti formují světové vlády. V posledních 100 letech, skrze různé krize nebo různé události, rodiny, které jsou mezigeneračně bohaté, což znamená, že nashromáždily spoustu bohatství a moci, vytvořily organizace, které se v podstatě staly soukromě tak mocné, že začaly podplácet a ovládat politiku po celém světě.
Vlády jsou ovládány těmito soukromými organizacemi, kterým mnozí říkají trvalá vláda nebo řídící elita!
 
Jak zpomalit, vyhodit je na vedlejší kolej.....vydržte do konce....
 
Na závěr: díky těmto informacím, které se dostaly občanům jedné firmy, přehodnotili své rozhodnutí jít na očkování proti Covidu. Nikam nejdou!
Stačilo tak málo, dát několik malých letáčků na nástěnku a občané si začali vyhledávat další informace již sami.
 
Je nás více a více, protože jen
 
INFORMOVANÝ OBČAN MŮŽE NĚCO ZMĚNIT.
 
Udělej první krok a svět se k tobě přidá.
Protesty se množí:
Olomouc: každou neděli v 16 hodin u Arionovy kašny na Horním náměstí
Praha: 10.1. ve 14.00 Staroměstské náměstí
Ostrava: 16.1. Mám dojem, že Masyrykovo náměstí
Praha 18.1. ve 14.19 Václavské náměstí
 
Ivana Schneiderová
 
 
.