Okénko - Právo v kapse - Milostivé rozvolnění vrchností

7. 06 2021

www.inadhled.cz   Vláda nám připravila další vlnu rozvolnění. Hloupí jásají, moudří se jim diví. Opět se ukazuje pravdivost teorie o tom, že některým lidem vyhovuje, když je stát dusí a odměnou za poslušnost je povolení občas se nadechnout. Ne moc, aby si nezvykali. Nejde jen o místní zvyk, stačí se podívat na Brity houfně a přečasně se vracející domů z Portugalska jen proto, že o den později by museli do karantény. A opět chybí logika. Portugalsko je na tom totiž mnohem lépe než Velká Británie. I když těžko to posuzovat, když víme, že ani jedno dosud uváděné číslo nemá reálný podklad.

   Zatím u nás konečně mnohou děti předškolního věku úplně odhodit roušky, ty školní i ve školách. Mimochodem, letošní počet prvňáků je navýšen o ty, kteří na přání rodičů budou opakovat první ročník základních škol. Až tam nás byznys politiků a farmaceutů dostal. Rozvolnění se týká i venkovních kulturních akcí, také vnitřních a představte si, že nám dovolí při návštěvě kina si koupit popcorn. Také cestování se stává snažším a někteří si myslí, že už jsme skoro v normálu. Jak se mýlí..

Pokud chodíte mezi lidi, jistě jste zaslechli pár rozhovorů typu:,,Jsem tak šťastný/á, že to mám za sebou, mohu konečně vše bez omezení a jsem v bezpečí.". Nebo stížnost na to, že sedmnáctiletá dcera má obě dávky za sebou, ale byla na nich na Havaji a nemá doklad, takže si tu musí zajít znovu.Tyto nesmysly říkají ti, kteří měli štěstí a vpich přežili bez úhony. Naprosto ignoorují skutečnost, že řada jiných lidí na následky vakcinace proti covidu preparáty od věhlasných výrobců jaksi zemřela. Nebo to, že jsou samotní pokusnými králíky, na kterých provádí farmaceutické koncerny genový expetiment. Vůbec nic jim není divné, dokonce ani skutečnost, že už nyní nám vyhrožují třetí dávkou a pak dalšími. Stále více obřčanů podléhá falešné iluzi o konečném řešení.

  Pozitivní zprávou je, že velká část rodičů odmítá jen myšlenku na to, že by dopustili vakcinaci svých dětí. Mnoho z nich si pamatuje na problémy, které mělo jejich dítě s již otestovanou hexavakcínou, takže logicky nejsou ochotni přistoupit na experiment v podobě očkování jakýmsi propagovaným polotovarem, o kterém řada odborníků hovoří převážně negativně. Samozřejmě mimo uplacených televizních šiřitelů strachu.

  Každý si tečku za covidem představuje jinak. Farmaceutické koncerny by byly rády, kdyby se donekonečna očkovalo třeba 2x ročně a povinně. Uznejte, že to je solidní byznys, takže podobné by vyhovovalo uplaceným politikům. Možná i některým občanům, kteří by to přežili. Politici by zároveň ocenili i možnost občas trochu zdramatizovat situaci a díky tomu využít ,,výhody" různých pandemických opatření. On takový ožebračený lid si už moc nevyskakuje. Normální a přemýšliví lidé vidí tu tečku jinak. Ta by byla ve chvíli, kdy by byli potrestáni všichni strůjci covidové hysterie, byly jim zabaveny majetky a připočítány škody. Doživotí by pro některé bylo málo. Týkalo by se to i majitelů médií, cenzorů a samozřejmě hvězd z obrazovek. Jen u jednoho by bylo možno udělit milost a pouze mu nařídit ústavní léčbu. Že profesore Flégre?

  Rozvolnění bude časově ohraničené, a pokud jim ve středu projde novela Zákona o veřejném zdraví, bude podzim opět krušný. Zkrachovala pětina restaurací, plno dalších živnostníků, herci začali chodit do práce, Babiš skupoval pensiony, dokonce i se sjezdovkou. Střední třída je i přesto znova cílem, na který se všichni zaměří. Úkol je jasný. Nenechat nás dýchat, udělat z lidí vazaly a otroky. Ve středu a v dalších dnech bude třeba zabránit Parlamentu ČR schválit výše uvedenou novelu, která je de facto úpisem do otroctví. Vzdáme li se teď, přijde temná doba. Jsme na jejím kraji. Jde tu o každého z nás. Na nějaké rozvolňování jim kašleme. Ostatně většina těch, kteří covid nedostali, víceméně nařízení nedodržovali. I proto zůstali zdraví a s čistou hlavou.

Jindřich Kulhavý

 

 

 
.