Okénko - Právo v kapse - Nacistické móresy

14. 07 2021

www.inadhled.cz   Situace se v Evropě začíná značně dramatizovat. Společný manuál velí pokračovat v tvrdém vyžadování dalšího očkování, takže přestává být uznáváno to, které proběhlo v první vlně. Navíc už se oficiálně hovoří o potřebě dalších dávek, zároveň jsou k tomu vyžadovány při cestování další testy, které už brzy nebudou hrazené státem. A posledním hřebem je stále častější opakování pravděpodobnosti zavedení povinné vakcinace. Bude zajímavé sledovat právnost takového konání.

  Podíváme li se na to tedy zblízka, je evidentní, že naočkovaní skočili na špek. Vynechme to, že velká část z nich si prošla docela náročnými dny hned po vpichu č 1 i 2, protože ti, kteří to měli ,,v pohodě", nepřiznají možné komplikace u ostatních. Daleko podstatnější je skutečnost vyjadřující realitu. Tedy že vnucované vakcíny nechrání před nákazou, před možným sdílením viru s ostatními a nakonec ani před smrtí, protože ji často způsobují. Byť to ministr zdravotnictví Vojtěch nepotvrdil, protože údajně nemá vědomosti o zvýšeném počtu úmrtí v poslední době, k nimž dochází a nemají často vysvětlení. Tedy pokud nenabídnete verzi, v níž hlavní roli hraje vakcinace v posledním období a vzápětí dorazivší paní s kosou. To zase on samozřejmě odmítá. Je s podivem, že si při své propagandistické činnosti nenechává posílat denní statistiky, ze kterých by mohl čerpat.

  Malinko odbočíme. Patříte li do věkové kategorie seniorů, počkáte si momentálně na výměnu kyčelního nebo kolenního kloubu rok a půl. Máte li rakovinu, pravděpodobně zemřete, protože lékaře to moc nezajímá. Mají momentálně jiné povinnosti. Tedy očkovat a zabývat se agendou kolem toho. Bolavé kyčle jsou velmi omezující a překonávat problémy s nimi znamená být na práškách proti bolesti. Dokážete si to představit rok a půl? U rakoviny jde často o týdny či měsíce, zanedbání péče znamená odsouzení k smrti. I toto jsou oběti covidu - 19.

  Tlak na podstoupení vakcinace zašel příliš daleko. Loteriím se můžeme podivovat až smát, pouze ukazují bezmoc při plnění povinných kvót zadaných Evropskou komisí a farmaceutickými giganty. Daleko závažnější jsou myšlenky na povinné očkování či zákazy a nařízení pro ty, kteří odmítají podlehnout klamavé reklamě a nátlaku. Na to, abychom všichni brali vakcíny jako všespásné, existuje příiš mnoho analýz, které svědčí o jejich nefunkčnosti a nebezpečí plynoucími z jejich aplikace. Jde o naše zdraví a žádný ministr, předseda vlády či jiná prodejná existence nemá právo o něm rozhodovat. Ani tehdy, ohání li se zdravím zbytku populace, protože jak už je výše uvedeno, experimentální jedy dosud svou účinnost neprokázaly. Ať si Vojtěch třeba sedne na zadek.

  Snaha omezit práva občanů se například ve Francii dotýká možnosti stravovat se veřejně, nakupovat, navštěvovat kulturní a sportovní akce, chodit bez respirátoru. Někde dokonce chtějí zabavovat výplaty, odmítat ošetření v nemocnicích a další podobné zrůdnosti jsou v zákulisí již připraveny. Pokud tedy chování Macrona ve Francii, Vojtěcha s Babišem u nás a slovenské vlády na Slovensku není ukázkou fašistické zvůle, pak budeme těžko hledat příhodnější přirovnání. Nastal čas vzepřít se a neustoupit. Jenže místo toho stojí fronty před vakcinačními centry a lidé se ohýbají v páteři stále více, navíc jen proto, že někomu za to slíbí třeba kecky nebo mobilní telefon. To není jen k zamyšlení, to je na zvracení.

  Politici sprintují, aby si zasloužili odměny v podobě tučných obálek či slíbených a dobře placených funkcí v EU. Skutečně se jim pomocí šířeného strachu daří manipulovat s částí davu složeného z tupých existencí. Dehonestací ostatních vytváří pro změnu třaskavé prostředí a díky tomu se společnost ještě více rozpadá. I to je záměr. A přesto většina lidí jim věří....

 

Jindřich Kulhavý

  

  

 
.

Speciály

Tipy