Okénko - Právo v kapse - Oni tomu snad věří?

26. 07 2021

www.inadhled.cz  Covidová masáž vedoucí k totálnímu proočkování pokračuje a zdá se, že její strůjci už se neštítí vůbec ničeho. Celosvětově je zaznamenáváno porušování zákonů ze strany nově vzniklé covidové mafie. Nejen u nás soudy zrušily mnoho opatření, která vláda vyhlásila v rámci koronavirové komedie. Podobné to probíhá i v jiných zemích a je evidentní, že stávající politická garnitura s Evropskou komisí v zádech netrpí nedostatkem sebevědomí. V podstatě převažuje arogance a neochota věnovat se diskusi.

  Nátlak na obyvatelstvo se zvyšuje. Jaké volí vlády způsoby? Jsou razantní, drzé a nekompromisní. Francouzský parlament již schválil o víkendu povinné očkování zdravotnického personálu. Podobnou cestou se budou ubírat kroky tamních sportovců. Jak toho dosáhnou? Sportovce pošlou 3x týdně na test, který si sami zaplatí, navíc samotný průběh testů je masakr, neboť se používá invazivní výtěr zadních nosních dutin. Upřímně, pokud by byl zdravotník knokautován, bylo by to správně. Tečka. Zákazy pro neočkované a jejich diskriminace se stupňují a v tomto trendu budou vlády pokračovat do chvíle, než se ukáže, nakolik škodlivá vakcinace ve skutečnosti je. 

  Slovenský parlament schválil obdobu našeho Apartheidu, který se i naši pseudopolitici budou snažit ještě prosadit. Dává jim totiž neomezenou moc, o které se jim i s těmi dosavadními nedodržovanými zákony mohlo jen zdát. Sami si to navrhnou, odsouhlasí a nikde žádný zásadní odpor. Pár poslanců se vzepře, ale ve chvíli, kdy bude zákon schválen, už nic nebude bránit k jejich zneužití. Případné protesty zažehnají ozbrojení policisté. Dokud nebude národ sjednocen a nevzepře se kolektivně, nic se prostě nestane.

  Co by tedy mohlo vést ke sjednocení?  Zákazy pro neočkované a jejich diskriminace se stupňují a v tomto trendu budou vlády pokračovat do chvíle, než se ukáže, nakolik škodlivá vakcinace ve skutečnosti je. V tu chvíli se může stát, že ochotným projít vakcinací dojde, jakými figurkami a laboratorními zvířátky se stali. Ano, to by mohlo národy zase spojit a jednoznačně vést k svržení totalitních politiků. A samozřejmě zasáhnout i proti prolhaným a zaprodaným médiím. Poslední dobou se zdá, že se hraje o čas. Kdo vydrží odolávat, bude jednou ceněným exemplářem. U ostatních se budou hledat způsoby, jak vyčistit jejich organismus.

  A zločinci stojící za současnou situací? Kandidáty na trest smrti známe všichni. Našli bychom je v rodinách Rockefellerů, Rothschildů, Sorosů, ovšem ten zástup je daleko delší. Je také s podivem, že Fauci, Gates, Leyenová, Merkelová a Macron ještě mohou někde o něčem hovořit. Doživotí pro velkou část předsedů vlád, ministrů a jejich radilů není od věci, samozřejmě spojené s konfiskací majetku, která by šla na částečné zalátání děr ve státních pokladnách. K těmto lumpům by měli přisednout srůjci takových nesmyslů, jako jsou Great Reset, Green Deal, migrace. Takže Klaus Schwab by neuniknul. Pak tu máme majitele několika médií, jejich ředitele, také pár bankéřů. Seznam by mohl být mnohem delší, ale buďme velkorysí, pro začátek by to stačilo.

  Bohužel, poslední odstavec je něčím, o čem lidé mající rádi život ve svobodě a demokracii mohou pouze snít. Bez těchto lidí by tu na naší planetě bylo mnohem krásněji. Ne každý je však schopen si to uvědomit. Je nás málo na to, abychom dosáhli stavu, kdy výše uvedení nebudou mluvit už vůbec do ničeho. Ostatní pokračují ve svém stádním vnímání světa. 

Jindřich Kulhavý

 

 

 
.

Speciály

Tipy