Okénko - Právo v kapse - Otevřeme Česko

11. 01 2021

www.inadhled.cz  Nedělní demostrace na Staroměstském náměstí se po delší době nesla v duchu aspoň čásrečně profesionálně připravené akce. Přestože výraz Česko lze považovat za úlitbu Evropské uniji, ve skutečnosti je to poměrně hanlivý název jedné její kolonie, která se správně jmenuje Česká republika, v nadpisu to zůstalo ponecháno z toho důvodu, že akce tak byla pojmenována. Na pódiu se objevil expreziden Václav Klaus st., který je znám svým odporem ke covidové strategii vlády a jejích zmocněnců.

  Demonstrace se nesla v poklidu. Samozřejmě porušovala nařízení vlády, protože účast byla hojnější než povolených 100 lidí, také nošení roušek policií vyžadované je v podstatě při demonstraci protizákonné. O tom jsme již psali. Důvodem k této akci je katastrofální přístup vlády k ekonomice a znevažování mnohaleté práce většiny podnikatelů a jejich zaměstnanců. Andrej Babiš nazval účastníky jako zkrachovalce a měl pravdu. Díky opatřením jeho vlády je řada podnikatelských subjektů přivedene na pokraj propasti. Nesmyslné dlouhodobé zavírání provozoven různého druhu a v návaznosti likvidace dalších dodavatelů, dále víceméně výmaz několika druhů podnikání a naprosto nesmyslné utrácení za vše spojené s covidem, se stalo normou posledního roku.

  Mnoho lidí závislých na své práci je na dně. Stát nepomáhá a v podstatě ani nemůže, protože škody jsou extrémně vysoké. Ukazatelrm pro nastavování opatření jsou přitom falešné testy, respektive naprosto nevhodné. Nemocnice kšeftují s covidovými lůžky, uveřejňijí se nesmyslná čísla, přičemž údajně zmizela chřipka. Jak víme, PCR testy nedokážou chřipku o covidu rozlišit. Nelze popřít, že lidé, kteří prošli covidem, neprožili něco nového, jistě jich plno mělo složitější průběh a ano, covid může být důvodem k úmrtí. To však platí pro mnoho dalších onemocnění, která jsou však mimo zónu zájmu vlády.

  Samotná demonstrace má samozřejmě své odpůrce. Svědci covodovi žijící stále v obavách a volající po životě v izolaci předvádí až hysterické reakce, k čemuž napomáhají i reakce propagátorů vakcinace. V našem okénku přinášíme co nejvíce informací týkajících se této problematiky. Důvěra v produkty určené k vakcinaci klesá. Pfizer a Moderna za své výrobky neručí, na jiném principu pracující Astra zatím není k mání a nejlepší vakcínou je zdravý životní styl, dostatek vitamínů a pohybu Katasrofolog Flégr nám dává 5 dnů do začátku kritického stavu. Prymula při svých projevech skoro pláče a Blatný by nejradši tvrdy lockdown, aby ukázal, jak drsný umí být. Přeplněné nemocnice..tedy údajně..jsou díky poplatkům za covidové pacienty vcelku momentálně výdělečné. A krematoria za svým technickým zenitem nestíhají? Je někde číslo vyjadřující poměr kremací, pohřbů do země a celkově zesnulých? 

  Další otázky klást nebudeme. Lidé, kteří pochopili, že zdraví je třeba podporovat pohybem, byli na horách. Dále ti jdoucí za klidným a bezstresovým režimem šli na Staroměstské náměstí. Podobné akce probíhají v Rakousku, Německu i jinde, jen naše média o nich mlčí. Nejsme idioti, jak tvrdí vláda a někteří občané postižení obavou z dalšího šíření covidu. Jsme lidé toužící po normálním životu, který je omezován bez reálných důvodů těmi, kterým nelze věřit ani pozdrav.

Jindřich Kulhavý 

 

 

  

 
.