Okénko - Právo v kapse - Pondělní testování ve školách

21. 11 2021

www.inadhled.cz   Na pondělí Ministerstvo zdravotnictví připravilo další nesmyslné testování školáků. Dětem, které jsou údajně momentálně největšími přenašeči, budou do nosu strkány tyčinky a výsledkem budou opět o ničem nevypovídající čísla. Má to směřovat ke zjíštění, že je třeba očkovat děti. Jak víme, výrobci vakcín se snaží protlačit rozšíření užití jejich produktů i na nejmenší, přestože problémy způsobené dospělým jsou stále evidentnější. Zatajovaná data o úmrtích, která se k nám dostala z míst, kde se jednou sejdeme všichni, tedy z pohřebních ústavů, jasně hovoří o změně struktury jejich klientely, ve které se stále častěji objevují novorozenci a mladší ročníky. O tom se nikde nemluví. 

  Bezcitnost a zaslepenost státních úředníků je alarmující. Jak by tedy měly probíhat testy na školách? V podstatě dítě přivedete do školy, kde si samo pod dohledem učitele strčí tyčinku do nosu. Jak víme, už tento akt může skončit poškozením zdraví a chtít po prvňákovi, aby odhadnul, kam až může tyčinku zasunout, je zločin. Rodiče mají být z tohoto procesu úplně vyloučeni, případnou výjimku mají očkovaní rodiče. Bylo by to úsměvné, kdyby nešlo o děti. Dále se v místě testace musí všichni pohybovat v respirátoru až do chvíle, než bude testování ukončeno. Tolik nařízení z několika škol, může se to však lokálně lišit.

  Být rodičem testovaného dítěte, v žádném případu nenechám testovat dítě bez svého dohledu samotné, případně ho nesvěřím cizí osobě bez zdravotnického vzdělání. Nikdo nemá právo neočkovaného rodiče vyloučit z možnosti být u toho, když je cokoliv prováděno jeho dítěti. Pokud na to přistoupíte, riskujete, že v dalším kole Vám ho oočkují, aniž by se Vás ptali. Je třeba dát jasně najevo, že jste to Vy, kdo rozhoduje o budoucnosti svých potomků a je zodpovědný za jeho zdraví, nikoliv škola a stát. V pondělí se tak nenechte odsunout na druhou kolej. 

Jindřch Kulhavý

 
.