Okénko - Právo v kapse - Tak už se zaměřili na děti

3. 05 2021

www.inadhled.cz   Vakcinační mafie pokračuje ve své krasojízdě. Nedělní Střepiny na Nově ukázaly obrovskou bezradnost s neúčinností vakcín a novou teorii, kdy je potřeba je míchat mezi sebou bez ohledu na výrobce. Údajně se tak bude zvyšovat jejich efektivita. Lží kolem mutací nazývaným podle zemí, ve kterých právě údajně řádí pandemie v nebývalé síle, byť statistiky hovoří o úplně něčem jiném, opět nabírají na obrátkách.

  Paradoxem zůstává i to, že přestože skuteční lékaři hovoří o jednoznačně kvalitnější imunitě u těch, kteří covidem prošli, než u očkovaných, jede se nadále v manipulaci se vším, co je s covidem spojené, a prosazuje se vakcinace za každou cenu. Je stále evidentnější, že do nás chtějí své chemikálie vpravit za stůj co stůj. A protože ne každý je ochoten to postoupit, už se hovoří o blízké době, která přinese léky založené na mRNA. Jestliže tedy nyní mají covidpassy rozdělit společnost na jedny s ohnutou páteří a poslušné, za což jim bude náležet odměna v možnosti létat na dovolené, navštívit jiný kontinent či si zajít do krámu pro rohlíky, a na ty nepoddajné, které je třeba prostě zlomit, a pokud se to nepodaří, tak jim zakázat žít, pak v budoucnosti se to vše zjednodušší a mRNA najdeme v antikoncepci, nosních kapkách či prášcích na bolest hlavy. Kdo bude chtít odolat,bude si muset pěstovat něco k jídlu na své zahrádce, přičemž chov zvířat bude zakázán.

  Ostatně už nyní nesmíte větší zvíře doma zabít a zpracovat, jste povinni to nechat udělat na povolených jatkách. Sbohem domácí zabijačko. To je nařízení EU. Jak směšné. Ti nesnesitelní úředníci v Bruselu a následně jejich poskoci v parlamentech a vládách jednotlivých zemí prostě chtějí získat absolutní moc nad našimi životy a neštítí se vůbec ničeho. Doufejme, že se rebelů  neochotných dodržovat nesmyslná nařízení najde co nejvíce a podaří se zachovat normální selský rozum.

  Míchání vakcín má představovat další krok k produkci elixíru zdraví, který je však ve skutečnosti pouze jedem pro naše těla a jehož úkolem je vše možné, jen ne získání imunity vůči covodu 19, 20, 21. Je smutné, jak málo tu zůstalo lékařů a z kolika lidí s titulem Mudr s stali prostí dealeři produktů farmaceutických společností. Už dávno se neřeší, co by nemocným ubralo na utrpení a vyléčilo je, případně aspoň jim pomohlo snížit následky prodělávané nemoci, spíše jde o prodání ,,léčiv", která patří do portfólia výrobků toho koncernu, který daného lékaře sponzoruje. 

  Momentálně se byznys s vakcínami zaměřuje na děti. Propaganda se rozjela a slibují nám, že do léta tu bude mRNA vakcína ,,vhodná" pro naše děti. Pro jistotu z nich udělali superpřenašeče, přestože testování ve školkách a školách odhalilo úplné minimum jakéhosi viru, který by se u dětí objevoval. A když u nich není nalezen, těžko ho mohou přenášet. Všichni ti televizní odborníci lžou, až se jim práší od pusy. Možná právě proto nosí před kamerami stále roušky. To aby nebylo vidět ty jejich prolhané obličeje.

  Nástrojem pro získání poslušnosti však není samotná vakcína, ta má jiné úkoly. Je jím vyčlenění ze společnosti, pokud Vás pomocí médií a uplakaných politiků nezlomí. Nevezmou Vás do zaměstnání, děti nepustí do škol, nenechají Vás profesionálně sportovat. V tom lze vidět zásadní problém a porušování zákonů a Ústavy. Nelze jinak, než se vzepřít diktátu moci a podstoupit i riziko vzniku násilného střetu. V budoucnosti k tomu stejně dojde. Bohužel půjdou normálně uvažující lidé proti těm přeprogramovaným. Je třeba bojovat za normální svět a za zdraví našich dětí.

Jindřich Kulhavý

 

 

 
.